Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U ponedeljak ce se odrzati neka specijalna pres konferencija. Pretpostavljam da je Wengerov ugovor u pitanju, eventualno da se ozvanici deal s Pumom.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      U ponedeljak ce se odrzati neka specijalna pres konferencija. Pretpostavljam da je Wengerov ugovor u pitanju, eventualno da se ozvanici deal s Pumom.
      Mozda Bergkampova statua?
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Najverovatnije dil sa Pumom

        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Johnny Georgopoulos ‏@YanniRamone 15m

          Draxler fee/personal terms agreed. Arsenal representatives fly out to Gelsenkirchen tomorrow to wrap up the deal.
          Neki novinar ovo objavio, stvarno ne znam koliko je pouzdan... Slicna vest se vrti i po ovim kvazi portalima.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Henry sa 17 godina

            1489196_796079207072682_530357594_n.jpg

            Comment


            • ^
              Dobra, ali ova mi je bolja

              sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                Neki novinar ovo objavio, stvarno ne znam koliko je pouzdan... Slicna vest se vrti i po ovim kvazi portalima.
                Fazon je da je i sam Wengerica bio u Njemackoj juce, a Draxler je kao sto znamo na klinici u Minhenu gdje se lijeci od povrede.

                Ovaj deal se mora sada odraditi, nakon spektakularno svjetskog htjet ce ga 90% evrope
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Zar nije Venger bio u Barseloni?
                  sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Fazon je da je i sam Wengerica bio u Njemackoj juce, a Draxler je kao sto znamo na klinici u Minhenu gdje se lijeci od povrede.

                    Ovaj deal se mora sada odraditi, nakon spektakularno svjetskog htjet ce ga 90% evrope
                    Kako bio, kad je bio na mecu Levante - Barca ???

                    A sumnjam da nema direktnih letova za Spaniju, pa da mora da odseda do Nemacke.

                    Officials from Arsenal are in Germany to discuss the transfer of Schalke’s Julian Draxler - they are yet to agree a fee. (Source: Telegraph)
                    Nisu jos resili cenu transfera Batice.
                    Last edited by Freshman; 23-01-14, 22:55.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Nece ni resiti
                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Kako bio, kad je bio na mecu Levante - Barca ???

                        A sumnjam da nema direktnih letova za Spaniju, pa da mora da odseda do Nemacke.



                        Nisu jos resili cenu transfera Batice.
                        Pa brate on je otisao ujutro za Minhen, utakmicaj je bila navece. Najmanji problem je proputovati Evropu za 1 dan njima sa parama, dodje na aerodrom kaze, cao ja sam Arsene Wenger molim vas jedan Fly Emiratesov avion da mi spremite, ili sjedne na komercijalni let do Njemacke obavi posao i krene za Barcelonu navece, jel to tesko za sazvakati?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Pa brate on je otisao ujutro za Minhen, utakmicaj je bila navece. Najmanji problem je proputovati Evropu za 1 dan njima sa parama, dodje na aerodrom kaze, cao ja sam Arsene Wenger molim vas jedan Fly Emiratesov avion da mi spremite, ili sjedne na komercijalni let do Njemacke obavi posao i krene za Barcelonu navece, jel to tesko za sazvakati?
                          Meni to licno smesno.
                          Zasto bi se covek mucio da putuje toliko, kad moze da posalje bilo koga da obavi "taj neki tajni posao" ? Da je to sve tako kako pricas, on bre ne bi mogao da gleda utakmicu, otisao bi da spava covek.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Wenger radi te stvari kada ide da ubjedjuje igraca face to face.

                            Jebiga ja imam potvrdu da je bio na letu za Minhen i sta sad ja, da vjerujem prijatelju ili da vjerujem novinama, vjerovat cu prijatelju.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ocigledno je da se radi na Draxlerovom transferu, i mislim da ce da se resi. Najvise bih voleo da damo Podolskog i kes, ali bilo kakav deal koji bi Juliana vec ove zime doveo na Emirates je dobar.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Jan Aage Fjortoft ‏@JanAageFjortoft 13h
                                Draxler: Would like to leave now.
                                Schalke: Willing to sell for right price
                                Wenger:Probably no signings this window

                                Interesting ..
                                ....
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X