Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se da Griezmann ima onu klauzulu kao na FM, 24m...
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Nadam se da Griezmann ima onu klauzulu kao na FM, 24m...
      Jači igrač Menez

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Jači igrač Menez
        Ma voleo bi ti vetronogog Griezmanna u Juveu, ali zrikavi ne da para, znam ja.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Ma voleo bi ti vetronogog Griezmanna u Juveu, ali zrikavi ne da para, znam ja.
          Ma jok. Brajkula bi pre izabrao Diamantia iz Bolonje

          Comment


          • Originally posted by PRINCE View Post
            Ma jok. Brajkula bi pre izabrao Diamantia iz Bolonje
            Sjajan igrač, off je, ali ajde kad ste krenuli, nije toliko loše što Bolonjica tone, smeniše Polija sasvim pristojnog menadžera za tako neki klub, doveli lastu Balardinija, dakle dođi Serija B, Diamanti za siću u Juve, razume se...jbg dok se jednom ne smrkne drugom ne svane, bilo i biće, nisam ja to izmislio

            Comment


            • http://www.goal.com/en-my/news/3956/...senal-contract

              Institucija
              sigpic

              Comment


              • Kad se samo setim da je do pre par godina politika kluba bila da se ne produzuju ugovori sa igracima starijim od 30 godina, sada mi je bas drago sto cujem da ce Rosicki ostati minimum jos godinu dana.Bilo bi lepo da ostane do 2016, pa da zaokruzi deceniju u dresu Arsenala.

                Comment


                • Bila je politika i ostala da se igracima koji imaju vise od 30 godina ponudi produzenje ugovora ne vise od jedne godine. Zbog takvih stvari su im otisli najbolji veterani kad je krenuo da pravi remont ekipe. Nije smeo onda dopustiti da mu odu Gilberto Silva, Ljunberg i Pires za smesne pare.

                  Comment




                  • Idemooo
                    Attached Files
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Dzekson Martinez izgleda na pragu Arsenala. Nego sam vidio da neki to negoduju, da li zbog zelje da se tu ipak nadje Diego Costa, neko drugi ili imate nesto protiv ovog igraca? Ako imate, volio bih da to obrazlozite, nisam ga mnogo gledao, jedino znam da Porto daje odlicne igrace, msm generalno.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Otkud ti da je na pragu?
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Dobro, pogresno sam se izrazio, ali sudeci po pisanjima novinara i njegovim izjavama, te koliko je prisutan u medijima kao potencijalno pojacanje, rekao bih da je blizi od Mandzukica, Morate, Coste ili ko se vec pominje. Meni po ovim snimcima sa ytubea izgleda jako dobro, rekao bih bas taj koji nam treba, razlicit od Girouda. Sjecam se koliko nisam volio Falcaoa, tj. bio siguran da je prosjek. Nekako mi je izgledao da Hulk i Varela obavljaju veci dio posla. Onda covjek predje u Atletiko, i tu me odusevio, narocito u onoj utakmici protiv Celzija u super kupu. Ljudina je sam sebi stvorio 4 sanse i to realizovao. Ne poredim ih, ali mozda ovo nije max Martineza.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Martinez je dobar igrac i napadac, ali je svakako precenjen i ne vredi 40m, a znajuci Wengera, on sigurno nece dati lovu za takvog igraca, nema sanse.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Wenger: "Oxlade-Chamberlain's future will be in central midfield, in a deeper role."
                              http://www.mirror.co.uk/sport/footba...an-new-3011309

                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Pa vec je igrao nekoliko utakmica u vezi cini mi se, oce Venger od njega da napravi masinu na sredini terena, sad videcemo da li ce uspeti...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X