Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam koliko bi to bio dobar potez. Male su pare u pitanju a ja sam njega uvek smatrao dobrim igracem ali opet mislim da mozemo bolje... Ali ako ne moze onda neka dodje pa da vidimo sta moze da uradi...
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Bilo mi je mrsko da napisem post juce, a i sad mi je poprilicno mrsko.

      Sa starim sam pratio kvotu na bet365 juce u toku tekme i kako je odmicala tekma sve sam mu govorio stavi pare na walcott daje go i da ce Arsenal pobjediti. Posluso me je za pobjedu, ali nije za Walcotta, steta kvota 3.50 bila

      Uglavnom onakve utakmice su razlika izmedju sampiona i vicesampiona na kraju sezone. Teske utakmice, protiv bunkera, protiv kise i jos jednog drkadzije od sudije i naravno golmana koji na svako ispucavanje potrosi 60 sekundi vremena minimum i tek u 60. minuti dobije zuti karton.

      Lord Bandera, mrzim ga svom dusom, ali kada igra za Arsenal on je za mene najbolji igrac na planeti kao i svaki drugi igrac Arsenala, pa makar se on i Jenkinson zvao. Hvala Nicklasu. Strasan talent je bio, Wenger je vjerovao godinama, al glava je cudo. Ako sredi glavu i bude radio kako dolikuje moze on biti sasvim pristojan igrac s tim da prestane budalesat okolo, te ne bi nista protiv imao da bude jedna od opcija na klupi, ali to ne iskljucuje da se dovede vrsni naturalni finisher.

      Po meni jedan od najboljih natural finishera je bio Eduardo da Silva prije loma noge. Taj momak je s takvom lakocom davao golove da je to bilo uzivanje. Ne znam da je ikada promasio 1 na 1 priliku, bilo to na lijevu ili desnu nogu, sa takvom lakocom je plasirao lopte pored golmana, kakva steta za njegovu karijeru sto mu je krencina Taylor kobne 2008. godine slomio nogu, steta.

      Prica se o Berbatov-u, on je meni umjetnik na terenu. Isto tako igra s lakocom fudbal, nista nema na silu i jedan od najboljih natural finishera je. Sa svojih koliko stotina godina on bi bio pristojan igrac za Arsenal na krace staze (do ljeta) jer moze pomoci iskustvom, igrom i mogucnoscu da igra Ligu Prvaka. Stoga protiv Berbatova nema nista protiv.

      Uglavnom jucerasnja tekma, dobro je da se pobjedila, vjerovatno moze biti i jedna od kljucnih na kraju sezone.

      We shall see.

      Uglavnom Sretna Vam Nova godina i sve najbolje vam zelim u predstojecih 12 mjeseci, te i narednih godina. (Mrzim klise, ali nema veze)
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Morace Arsenal da se poboljsa u velikim mecevima da bi se onakve pobede(protiv Cardifa) dobile na znacaju na kraju sezone.

        Comment


        • Dobra stvar je sto dva Mancestera dolaze na Emirate. Losa stvar je sto nas cekaju dva gostovanja u Liverpoolu i 2 gostovanja u Londonu
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Morate barem jednog Manchestera dobiti, kokoske pobedjujete Chelsea veoma tesko, potiv Liverpoola na Enfieldu ce biti zajebano kao i uvek

            Comment


            • Ma polako prvo je na redu Villa u gostima pa cemo da pricamo o februaru kada dodje
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ako sam dobro shvatio Dimitar Berbatov je novi igrac Arsenala za 2 miliona funti. Navodno bi trebao potpisati sutra da moze da igra FA kup.

                Ovo je bomba od prije par sati, tako da ne znam. Znam sa sigurnoscu da ga Wenger mnogo cijeni kao fudbalera.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...s-Stadium.html

                  Sprdaj se Arsene, pusti drugu postavu, i ne zasluzuju bolje.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Yaya Sanogo je izgleda na svojoj fb stranici objavio neku sliku u kom salje dobrodoslicu Berbatovu u Arsenal.

                    Taman sutra potpise Berba, pa izbaci svoj nekadasnji tim iz FA Cupa.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...s-Stadium.html

                      Sprdaj se Arsene, pusti drugu postavu, i ne zasluzuju bolje.
                      Puno im je i mali Zalalem da izadje, djaba ce od obrane im napraviti budale
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ne mogu da kazem da Berbatov nije igrac koji treba Arsenalu, ali nekako sam ocekivao vise.

                        Comment


                        • Poz svima,sretna NG.
                          Evo i ja citam ovo informacije za Berbatova.Mislim da je to cista patka. Podolski ce vjerovatno opet igrati u spicu u subotu i od toga moze dosta zavisiti da li ce Wenger kupiti napadaca u januaru.

                          Comment


                          • Wenger danas izjavoo da ne zeli Berbatova, aodmah poslje pres konferencije krenule su price da je Arsenal spreman aktivirati klauzu za Diega Costu, kao i informacija da Atletico Madrid nudi 18 miliona eura za Lavezzia iz PSG-a...
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Te glasine za Costu su se pojavile još sinoć, izvor je Daily Star
                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Mislim da je Diego Costa nerealna opcija u ovom momentu. Atletiko je rame uz rame sa Barcom,a pustiti tako vaznog igraca u sred sezone znacilo bi oprostaj od titule.

                                Comment

                                Working...
                                X