Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka Walcott danas napravi razliku. Taman da mi se okrene kolo srece na fantaziju
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ovo je za jesenjeg sampiona utakmica, a zna se da je jesenji cesto i sampion u konacnici
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Wenger: "I would have loved Özil here today, but he fell on his shoulder - he'll be out for 2 or 3 games."
        Mora po 2-3 veznjaka uvek da nam budu van stroja, uvek.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Sve čestitke svim navijačima Arsenal-a na apsolutno zasluženoj pobedi, danas, nad mojim Newcastle United-om
          Last edited by Mags Serbia; 29-12-13, 17:22.
          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

          Comment


          • Ova igra danas je bila tipicna igra Arsenala od prosle sezone. Bez Ramzija u formi i Ozila smesno deluje ovaj Arsenal. Eto, barem je ona klocna zabila. Igrac utakmice sto se mene tice definitivno Rosicki.

            Comment


            • It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Sky Sports Football ‏@SkyFootball 25m
                Olivier Giroud does not want Arsenal manager Arsene Wenger to buy another striker during the January transfer window.
                ....

                Comment


                • Eto opstanak smo izborili, znaci i ja sam pogrijesio u najavi sezone sa svojom prognozom. Sada treba malo povecat ambicije od samog opstanka..

                  Za sada je tiho na polju transfera, sto je moguce i dobra stvar
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Sem Remzija i Ozila, za sutra nisu spremni ni Gibs i Ziru..
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Lillard View Post
                      Sem Remzija i Ozila, za sutra nisu spremni ni Gibs i Ziru..
                      A na fantaziju pise da su i Walcott,Monreal,Vermalen,Wilshere i Rosicky 75% spremni za sutrasnju utakmicu...
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Evo sad vidim da su i Vilser i Volkot pod znakom pitanja...Bice veselo kako smo krenuli...
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa i da ne igraju svi ovi igraci koje ste nabrojali imacemo solidnu postavu. Voja,Sanja,Koselni,Mertesaker,Arteta,Flamini,Poldi ,Santi,Gnabri,Bentner. Samo ne znam ko ce onda levog beka

                          Comment


                          • Giroud, Gibbs, Remzika i Mesut nece igrati 100% ovi ostali su samo pod znakom pitanja. Ako Vermalen bude zdraviji od Monreala ide on na lijevog beka
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Na oficijalnom sajtu pise da se Ox vraca normalnom treningu za nedelju dana

                              Comment


                              • Ovo je poslednji post u 2013. godini za mene! Srecna nova godina svim Tobdzijama na forumu(i ostalim clanovima koji navijaju za druge klubove).
                                Lepo se provedite svi veceras, proslavite Novu godinu, i daj Boze da se i u maju slavi neka titula! Cujemo se sledece godine.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X