Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Santi kada igra u sredini ubija sviju redom, kad je na krilu skoro pa i bezopasan je..

    Giroud prvo je umoran, igrac koji je najvise igrao ove sezone od sviju. Drugo svi znamo da nije on taj tip igraca koji moze da se provuce kroz obranu i sve to, iskreno mogao bi mnogo da poradi na tim 1 na 1 situacijama, ali ipak umor cini svoje. Mnogo on kreira i pomaze timu, poprilicno je integralan u timu, ali upariti ga sa nekim igracem tipa Suarez, Costa ili tako neki taj profil igraca koji ide in between the lines. To mislim da ce biti ubojito partnerstvo, samo da matori izvede jos jedan maestralan transfer
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Newcastle (A)
      Cardiff City (H)
      Aston Villa (A)
      Fulham (H)
      Southampton (A)
      Crystal Palace (H)
      Od ovih svih ocekujem samo Njuka i Saintse u gostima da budu teske tekme i vjerovatno Villa u gostima, posto se ljudi uvijek povampire protiv nas.

      Remzika 3 sedmice vjerovatno van stroja, trebao bi se vratiti do tekme sa Villom.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Od ovih svih ocekujem samo Njuka i Saintse u gostima da budu teske tekme i vjerovatno Villa u gostima, posto se ljudi uvijek povampire protiv nas.

        Remzika 3 sedmice vjerovatno van stroja, trebao bi se vratiti do tekme sa Villom.


        To ustvari znaci 3 mjeseca .
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Pa uskocice na toj poziciji Cazorla, njemu nije mesto na krilu, tako da ovo i nije prevelik gubitak za Arsenal.

          Comment


          • Preveliki je gubitak za moj fantazi. Doveo sam ga za 6,5, a sada kosta 7,5!
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Arsenal nije u Vengerovoj eri imao napadača kao Žirua, pa zato mnogima on i bode oči, ali je jak kao bik i to mnogo znači saigračima. U stanju je da sam nosi 3 igrača na leđima i napravi prostor saigračima. Mnogo će lakše sad ići kad se vratio Podolski, njemu i Volkotu će se otvarati prostor jer Žirua moraju bar dva igrača da čuvaju. Samo da se Venger odluči za takvu postavku... Poldi -- Žiru -- Volkot, a iza njih Ozil, Vilšer/Kazorla/Rosicki, Arteta/Flamini.

              Comment


              • On i Zalalem samo 16 godina. Future is bright

                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Sve o cemu pricam vec godinu dana ovdje je spojeno. Havala Arsenal Column

                  http://arsenalcolumn.co.uk/2013/12/2...-arsenal-play/
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ja se danas nadam pobedi, ne znam kako, ali mislim da mozemo do 3 boda. Mora i Newcastleu neko stati na kraj dosta su pobedjivali Celsi,Totenhem,Manchester United, pa su Liverpoolu otkinuli bodove ako se dobro secam. Sto je puno, puno je.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Stević View Post
                      Arsenal nije u Vengerovoj eri imao napadača kao Žirua, pa zato mnogima on i bode oči, ali je jak kao bik i to mnogo znači saigračima. U stanju je da sam nosi 3 igrača na leđima i napravi prostor saigračima. Mnogo će lakše sad ići kad se vratio Podolski, njemu i Volkotu će se otvarati prostor jer Žirua moraju bar dva igrača da čuvaju. Samo da se Venger odluči za takvu postavku... Poldi -- Žiru -- Volkot, a iza njih Ozil, Vilšer/Kazorla/Rosicki, Arteta/Flamini.
                      Nzm koliko si propratio tu eru, ali evo meni na keca već padaju dva, Nvanko Kanu i Emanuel Adebajor !?

                      Comment


                      • Moguce je da ne gledamo Mesuta danas, pojavila se vest da nije otputovao s ekipom. Onda bi trebalo da ocekujemo Arteta-Wilshere-Theo-Santi-Poldi i napred gol masina. I Kos je spreman za mec, prosao je fitnes test.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Odlicno to za Koselnog,valjao bi nam on danas,onako voli ovaj stadion posto nam je doneo LS prosle god.tj ove Mada I ne bi me cudilo da ostavi Vermalena u sastavu,treba mu utakmica vidi se.a i solidno je odigrao prosli i preprosli mec...Sto se tice Ozila videcemo dal ce da se oseti nedostatak njegove kreativnosti,mada nije pruzio neke posebne partije zadanja 2,3 meca i osecam da Santi dize formu ,finally
                          sigpic

                          Comment


                          • #Arsenal team to play Newcastle: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Flamini, Rosicky, Wilshere, Walcott, Cazorla, Giroud
                            #Arsenal subs: Fabianski, Jenkinson, Arteta, Ryo, Bendtner, Gnabry, Podolski #NUFCvAFC
                            Ozil ima laksu povredu ramena, a Verma je bio prehladjen protiv WHU. Ipak, nije mi bas jasno sto ni on ni Nacho nisu u protokolu.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • I Monreal je bolestan takodjer.

                              Santi Cazorla danas rijesava tekmu sa 3 asistencije Walcottu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • A mozda se i moj bratic opameti, pa se posprda danas.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X