Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 29 miliona funti batice, ne 29 miliona evra. ;)

    Plus, u slucaju dobre igre, Arsenal dobija jos 5 miliona, cime bi transfer narastao na 40 miliona. ;)

    Ako gledas vec tako, onda je Modric kao Fabregas.....

    A, Alexis Sanchez kao Wesley Sneijder. Sahin je ispade tri puta manje placen od Modrica, a bolji je igrac od njega.

    Hocu da kazem, da svako svog najboljeg igraca ceni najvise, tako da nije cudo sto za Hazard-a hoce toliko para. ;)
    Last edited by D-Wade; 18-08-11, 11:20.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Adebayora ce da kamenuju ako bude dosao......xD

      Comment


      • svi se furaju na modrica koji realno ne vrjedi ni 20 milki al haj covjek u zadnje dvije sezone je odigro 60 utakmica i imo je 6 golova i 6 asistencija sto je smjesno i jos za mjesec dana ce napuniti 26 godina
        dok hazard im 20 i pred njim je buducnost, on je jedan od najzasluzniji za titulu lila u francuskoj, naravno uz moussa i gervinha i 30 milki nije puno uzimajuci u obzir sve ove cinjenice.......ovo bio bio extra potez arsenala i vengera
        Last edited by edohz; 18-08-11, 13:42.

        Comment


        • Originally posted by M-POT View Post
          Najbolja opcija za nas je da prodamo Nasrija Man City i da im jos trazimo Adebajora,tako bi smo dobili odlicnog napadaca i bili bi kompletni u napadu xDDDDDDD,Hazard nevredi 30 miliona,razmisli te malo mi smo Fabregasa prodali za 29 nemoze Hazard da vredi kao Fabregas nema logike xDDDDD
          Ne mozes to tako gledati... Prvo kao sto je D-Wade rekao to je 29 mil funti, sto je 34 mil evra, drugo Fabregasu je ostalo samo dve godine u ugovoru, dok je Hazard potpisao ugovor sa Lilom do 2016, tako da nisu u zurbi da ga prodaju... Plus, Arsenal ce dobiti jos 5 mil, ne na osnovu dobre igre, nego jednostavno Barsa nema da plati sve odma jer su u dugovima do guse, pa ce tih pet miliona dati u ratama...
          Sto se tice Modrice, cena nije realna, to je samo pametna trgovina Rednapa koji ce na kraju ispasti pametan ako ga proda za 30 mil+ ce da dobije jos nekog igraca. A svi znaju situaciju oko Sahina, decko je jednostavno eksplodirao prosle sezone, da ni uprava Dortmunda nije znala koliko on stvarno vredi, pa ga je Real bukvalno oteo za 10 mil jer mu je takva bila klauzula...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Nasri je sve blize City-u. Gori je od Adebayora. Ovom prodajom smo pokazali da nemamo ambicija i da se nemamo cemu nadati ove sezone. Wenger me moze demantovati jedino ako kupi jedno 3 vrhunska igraca a vjerovatnoca da se to desi je minimalna. Za razliku od proslih ove sezone se vec u startu mozemo oprostiti od svega. Treba se pomiriti sa cinjenicom da smo mi preduzece kojem je profit cilj br.1.


            ..." 2. In 2006 we moved into our new stadium to compete with UTD & Madrid etc, and were promised it would mean a step change in squad investment. Since then we have spent less than all 91 other teams in the football league. We have been outspent by the likes of Colchester, Macclesfield, Walsall.
            To put this into perspective, since 2006:
            - Wigan have spent £72m more than us in transfers
            - Norwich have spent £74m more than us
            - QPR have spent £93m more than us
            - Bolton have spent £104m more than us
            - Hull have spent £95m more than us
            - Blackpool have spent £76m more than us
            How can we EVER hope to compete when we spend less than every professional football team in the country?
            "



            Jos jednom poruka

            Comment


            • Ako mu je dupe tolko zinulo za pare barem ćemo imati pare i za Hazarda i za Cahilla
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Dali su ovi indijanci trosili tolko para??? Odakle jebenom Norwich-u 74 miliona, a kamoli 74 miliona vise od nas.......da uzmemo da smo mi bar potrosili 50 od tada....(bar se nadam)

                Comment


                • Imamo dve opcije da dovodomi mlade neafirmisane igrace na kojim ce mo da gradimo buducnost(kao sto smo radili do sad i svi najbolji mladi igraci su nas posrali i otisli za novac)ili da dovodima odmah igrace u pravim godinama i da uzmemo barem jedan trofej ove sezone?????Vi procenite sta je bolje xDDDD
                  Jebo vas Hazard voleo bi da dodje i da ga platimo 30 miliona i da nas sjebe,decko ima kvalitet za Francusko prvenstvo,ali za Premijer ligu nema nikakav kvalitet,a tu je i jezicka barijera,prelazak u veci grad i sve druge stvari....

                  Comment


                  • Kakva jezicka barijera, pa tu imas Koscielnog, Sagnu, Squillaci itd.. a valjda zna engleski

                    Comment


                    • Ali Wenger je francuz Hazard verovatno zna francuski......ali u svakom slucaj meni se cini da nece doci u englesku ako bude, mada vrlo tesko onda ce kod nas ili u Arsenal.

                      Comment


                      • Originally posted by M-POT View Post
                        Imamo dve opcije da dovodomi mlade neafirmisane igrace na kojim ce mo da gradimo buducnost(kao sto smo radili do sad i svi najbolji mladi igraci su nas posrali i otisli za novac)ili da dovodima odmah igrace u pravim godinama i da uzmemo barem jedan trofej ove sezone?????Vi procenite sta je bolje xDDDD
                        Jebo vas Hazard voleo bi da dodje i da ga platimo 30 miliona i da nas sjebe,decko ima kvalitet za Francusko prvenstvo,ali za Premijer ligu nema nikakav kvalitet,a tu je i jezicka barijera,prelazak u veci grad i sve druge stvari....
                        Ima kvalitet za Francusko ali nema za Premijer ligu ??? Decko bio najbolji igrac u prvenstvu sa samo 20 god sto je veliko dostignuce. Pa iz koje lige su onda Nasri, Gervinjo, Ben Arfa, Drogba, Anri, Maluda, Anelka, i jos gomila igraca dosli ??? Francuska liga je stilom veoma slicna Premijer ligi. Hazard kad bi dosao bio bi hit ne samo u Arsenalu, vec u celoj Engleskoj..
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • + mu odgovara stil igre Arsenala, pa bre At. Madrid je dao 40M za Falcao-a, zasto mi ne bi dali 30M za mladjeg i boljeg igraca
                          Edit: Mlade igrace, pa zar ih nemamo dovoljno, Walcott, Wilshere, Ramsey itd.. to su sve igraci od kojih mozes da napravis vrhunske igrace.

                          Comment


                          • Vise necu da se raspravljam sa vama,meni je sve jedno,ako dovedemo Hazarda racunajte na post od jos 6 godina......Iskreno volie bi da dodje i da zasere celu sezonu,monogo se gubite gledo sam mnogo utakmica Lila prosle sezone nije on toliko kvalitetan koliko ste vi umislili, decko nema kvalitet za Premijer ligu i tu je kraj price!!!!

                            Comment


                            • Doveli Matu,Hazarda ili nekog petog zabole me da izvinete ona stvar ja samo hoću da vidim normalnog štopera a što se napada tiče koga će dovesti potpuno me ne zanima ...
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Gibbs se povredio kao i Rosicki i Traore , Djorou neizvestan .....
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X