Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je bio remi sa Napolijem, sad bi bio Zenit. Nije da nema srece, nego nije Wenger pustio muda, cuvao igrace za City, i na kraju doziveo dva poraza.
    Mene samo interesuje, kakvog napadaca ce Wenger da dovede, ako ga uzme uopste, da li back up, ili neku klasu, mada klase u januaru nema, niko nece menjati sredinu pred Svetsko. Videcemo da li ce Wenger uopste ista dovoditi...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Arsenal's February: Liverpool (a), Man Utd (h), Bayern (h).
      Arsenal's March: Bayern (a), Tottenham (a), Chelsea (a), Man City (h)
      Ako ne potrosi u januaru, Wenger je ostao lud.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by PRINCE View Post
        Zanimljivo koliiko Arsenal nema srece sa ovim zrebovima ove godine. Prvo u kupu se izvuce Celzi, u drugom kupu Kokoske (nije to neki jak protivnik, ali nije ni boranija da se moze dobiti sa drugom postavom), u LS prvo grupa smrti i sada u nokaut rundi Bajern .
        Sto se tice LS sami su krivi svi znamo zasto,a prosle sezone isto tako jer im je grupa bila smijesna i oni opet zavrsili iza Schalkea,za ovo ostalo eto moze se reci...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Sto se tice LS sami su krivi svi znamo zasto,a prosle sezone isto tako jer im je grupa bila smijesna i oni opet zavrsili iza Schalkea,za ovo ostalo eto moze se reci...
          Ma to sam ja prezalio sto je Arsenal zavrsio kao drugi. Jasno je bilo da ce doci neka jaka ekipa, ali je Arsenal od svih ekipa iz prvog sesira izvukao najjacu . Koja god druga ekipa da se pala iz prvog sesira, Arsenal bi imao vece sanse.

          Comment


          • Ma krajnje je nebitno s kim se igra. Bitno je da se lova mora potrositi u januaru, ali cisto sumnjam da hoce jer nece se sad pare bacat na polovne igrace. Bitno je dovesti igraca da bi se mogao tempo ispratiti. Lako je bilo prosle sezone napravit onaj niz od marta do maja bez poraza kad se ispalo iz svih zivih kupova i igrala se tekma svako 7 dana. Sada jr druga prica. Ako postoji ambicija ka osvajanju i lige i nekog kupa, a postoji sigurno, onda se mora dovesti igraca da se napuni roster, jer jednostavno koliko god ovi igraci bili dobri i uigrani oni fizicki ne mogu ispratiti tempo da igraju svako 3 dana sa svim svojim mogucnostima
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Arsenal mora dovesti boljeg napadaca jednostavno,mora tu klasa koja ce dati go iz eventualno jedne sanse na utakmici,to su klase jbg.Svaka cast Giorudu ali on nije taj bori se on i sve,ali nije klasa covjeku treba dosta da se poklopi da bi ga zabio...

              Tesko ce to ici sad na zimu ali valja se potruditi,na ljeto pod hitno
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ako vec treba da ispadnemo iz LS, nece mi biti zao jer ispadamo od Evropskog prvaka Bajerna. Bolje to nego od Barcelone i smesnog Neymara.

                Vidim spominjete Cabaya, a ja mislim da nije potreban, jer ne vidim gde bi on mogao da igra. Bolje iskesirati pare za nekog napadaca(ne pada mi niko na pamet) i desnog beka(npr. Debuchy).
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Cabaye koliko god vi mislili da je limitiran ja uzivam gledajuci tog covjeka, a ima i sut i ekspert je za slobodnjake i ne boji se opalit s 30m.

                  Sto se tice Girouda, govorio sam i ljetos, a i sad cu. On u kombinaciji sa napadacem koji moze da majmunise okolo radi sta hoce i dribla i daje golove iz zabave(natural finisher) moze biti ubojiti tandem. Samo ga treba upariti sa covjek koji mnogo se krece po terenu i nalazi se u pravim situacijama. Giroud je od velikog znacaja za Arsenal. On igra ulogu pivota. Zadrzi loptu, povuce na sebe 2 igraca i onda je distribuira dalje. Mozda zato se rijetko nalazi u sansama 1 na 1 sa golmanom, a onda jednostavno ne moze da ga matira u svakoj situaciji. Tu treba klasa koja ce to da zabija. I bukvalno da bude smecar, koji pokupi sve one odbitke i pospremi ih lagano u mrezu.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ja bi volio Cabaye u Chelsea da dodje,bas dobar igrac neka prica ko sta hoce

                    Nema toga ajnstajne u Arsenalu,cim dodje kvalitetniji napadac Oliver fosnica i to je to.Nece Wenger igrati sa dva spica od toga nema nista
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ma Cabaye je po meni izmislio fudbal za Artetu. Jedina razlika izmedju njih sto je Arteta veci lider na terenu, al jebes to kad imas muda samo da saljes pas na 3m od sebe i rjetko kad saljes dugu loptu.

                      Ne bi ja imao nista protiv novog spica. Giroud bi samo bolji postao. Vise bi se trudio i vise radio na treningu, a dosadasnji work rate mu je sjajan, a kada bi imao vecu konkurenciju mislim da bi postao jos bolji.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Nzm ali meni Artetu uništio Venger uz dužno poštovanje prema matorom. Kidao Artetica u Evertonu i to kao neko krilo eventualno AMC, obožavao Brajkula da gleda taj Everton, on i Tim Kejhil, Jakubu isto...gotiva bila.

                        Comment


                        • Moje misljenje je da je ovaj Bayern sada slabiji od onog iz prosle sezone. To cak i Henry misli.

                          Isto tako nadam se da ce prokletstvo lige prvaka da niko trofej nije obranio ponovo da udari.

                          Sljedeca stvar je da mi je nezamislivo da 4 sezone zaredom ne moze Arsenal proci 1/16 finala.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post

                            Sljedeca stvar je da mi je nezamislivo da 4 sezone zaredom ne moze Arsenal proci 1/16 finala.
                            Nema toga u LS...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Vidim Arsenalovci vec sad sami sebe otpisujete za prolaz dalje. Pa ljudi pokazite muda, nema trte mrte, sta se plasite bavaraca, samo hrabro. Mnoge tradicije i slicno se ruse, fudbal je to.
                              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Nema toga u LS...
                                Hajde peri me sto sam se zajebo

                                1/8 finala mozel tako ?

                                Inace Suljo je veceras na Emirates stadionu



                                Spoiler
                                Chris Wheatley
                                ‏@GoonerTalk
                                Luis Suarez is at the Emirates Stadium tonight for @The_FSF awards. pic.twitter.com/B3uLli1dNg
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X