Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Brate razmisljaj malo sta pises , zamrzit ce 1000 ljudi Arsenal zbog tebe ..

    Znas i sam da Arsenal bas gotivim , ali da se igralo jos 5 minuta vi biste mozda i ispali veceras , a ti ovdje pises da cete Barcelonu izbaciti .. budi realan , samo malo bar
    Nije tu pitanje samo da li cemo da prodjemo Barcu, ja makar imam zelju da igramo protiv vas da vidimo gde smo, a i da neke stare dugove probamo da naplatimo.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Nije tu pitanje samo da li cemo da prodjemo Barcu, ja makar imam zelju da igramo protiv vas da vidimo gde smo, a i da neke stare dugove probamo da naplatimo.
      To je vec sasvim korektan stav , ali ovo prolazimo pa i Bog da nam dodje stvarno nema smisla .. Ne kazem ja , imali biste vi protiv bas svakog tima odredjene sanse , ali nije bas tako ruzicasto kao sto Aki pise .. da se ne lazemo ..

      Ja vam od srca zelim prolaz koga god osim Barce izvucete ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        Brate razmisljaj malo sta pises , zamrzit ce 1000 ljudi Arsenal zbog tebe ..

        Znas i sam da Arsenal bas gotivim , ali da se igralo jos 5 minuta vi biste mozda i ispali veceras , a ti ovdje pises da cete Barcelonu izbaciti .. budi realan , samo malo bar
        Iskreno me ne interesuje ko voli, a ko ne voli moj klub. Ja ga volim i ne interesuje me ostalo. Da sam jedini na svijetu sta me briga, Arsenal je Arsenal.

        Da je Arsenal veceras ispao, to bi bilo potpuno nezasluzeno, jer su ljudi razvalili sviju u grupi i onda se stvori idiot od sudije koji ti sjebe sve.

        Prvi puta nakon milijardu godina da Arsenal mora spasavat zivu glavu i da za jedan go se provlace, do sad je bilo da Arsenal igra herojski, ali nikako da daju dovoljan broj golova. Nek se i to promjenilo..

        Sad FA-u otic i jebat svima mater, jer vjerovatno i tekma protiv Citya ce da bude izgubljena zbog kretenskih organizacija utakmica, jebala ih TV prava..
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ja licno prizeljkujem PSG tu bi smo mislim imali najvece sanse...

          Comment


          • Sreca pa je Gazidis sada dio hijerarhije UEFE, pa nam nece namjestiti Rela, Bayern ili Barcelonu.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • http://metro.co.uk/2013/12/11/arsena...zmann-4226993/

              Dajte majstora, dajte!

              I da, John Cross spominje da cemo juriti Zoumu za nekih 12m, zajedno s Chelsea-jem.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Brate razmisljaj malo sta pises , zamrzit ce 1000 ljudi Arsenal zbog tebe ..

                Znas i sam da Arsenal bas gotivim , ali da se igralo jos 5 minuta vi biste mozda i ispali veceras , a ti ovdje pises da cete Barcelonu izbaciti .. budi realan, samo malo bar
                Pa i da je Arsenalu trebala pobeda, pobedio bi. I da nisu bili poslednji trenuci meca, ne bi se ni drugi gol primio. Jel da nastavim sa hipotezama ?

                Comment


                • Ja mislim da bi trebalo sto pre da ispadnemo iz Lige Sampiona i da se posvetimo prvenstvu,zato prizeljkujem Bajern mislim da protiv njih nemamo sanse protiv ostalih imamo realne sanse,Barsa nie vise ono sto je bila ,Real zavisi od inspiracije Kristijana i Bejla,ostali su sa nama bara bara.Protiv Napolija ni sa 50 posto snage nisu igrali cuvali su snagu za Mancester Siti,sto podrzavam.Sada dolazi subota i fakticki cemo u subotu videti pravu snagu Arsenala da vidimo jesmo li ono pravo ii samo nada koja tinja evo vec devetu godinu,na najtezem gostovanju ove godine u prvenstvu protiv tima koji sa rezernim sastavom pobedjuje Bajern tu ce se videti nasa prava snaga.

                  Comment


                  • Bruka kako bi dobro pojacanje bio Griezmann..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Jebo sva pojacanja ako nisu desni bek ili se ne zovu Luis Suarez.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment



                      • Trpaj neznalicu.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Sagna spreman za subotu!
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            Sagna spreman za subotu!
                            Vjerovatno je spasio nekome zivot, jer cu gledati tekmu sa nekim u nekoj kafani sigurno i neko bi nastradao zbog traktora..
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Kakva je to prevara od igraca, iz mrtvog Charltona da dodjes u prvi tim Arsenala, pa gde to ima?
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Prevara ili ne, ja ako ga budem morao gledati sutra kako se udara sa Nasriem pravo cu nekoga pivom po glavi odvalit i na robiju laganini..
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X