Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PRINCE View Post
    Bice pakleno i protiv Evertona, Martinez je odlicno poslozio ekipu.
    Samo opet je Arsenal klasa za njih,a i igramo kod kuce,u gostima su mnogo slabiji nego na Gudisonu,s obzirom u kakvoj smo formi,bice rutinski,kao i s Liverpulom otprilike.

    Originally posted by soe View Post
    Nisam mogao ni slutiti u kakvu je igracinu izrasto Ramsey,ja sam ga iskreno stalno pljuvao i zelio sam da ode iz Arsenala ali eto demantovao me na najbolji nacin.Wenger zna mi ne znamo .
    Pre 2-3 godine je licio na najprosecnijeg igraca,svaki drugi potez mu je bila greska,kvario je nasu igru bukvalno,a sada Arsenalov Messi...

    Vidis, stvar je u tome sto ne sme da se izgubi.
    Naravno,to je zadnja opcija,realno oni u kakvoj su formi,bilo bi ravno senzaciji da nas pobede,ne vidim kako da se to desi.
    sigpic

    Comment


    • http://www.ondacero.es/audios-online...113000010.html

      Koliko je pouzdan ovaj sajt?
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Ramsey is so good, he even scores when he doesn’t want ne bi znao za pouzdanost,bar ja....Al ne bi imao nista protiv dolaska Morate,covek je novi Morientes,i mislim da bi bas napredovao kod Wengera,i sto je za njega vazno dobio bi minute....
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          #WengerOut

          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

          Come on you Gunners!

          Comment


          • Toliko umoran sam juce bio da sam jedva pogledao tekmu, a nisam ni komentar uspio dati jer sam zaspao odmah poslije

            Solidno odradjen tekma, u srijedu ce biti rotirana ekipa sto ce zajebat mnogo raje na fantaziju, al nema veze Hull se na Emiratima mora dobiti!!

            E da...


            SRETAN 127. RODJENDAN ARSENAL FUDBALSKOM KLUBU
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Srecan rodjendan nasem Arsenalu .

              Idemo po premijer ligu

              COYG!
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment




              • "El Asesino"
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • 5 goals and 8 assists in the last 7 games for Joel Campbell. The Costa Rican striker, on loan from #afc scored again for Olympiakos today.
                  Samo trpaj, majstore!
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment




                  • Pregurat sezonu i onda ovaj mali ima da KIDA hljeba mi moga
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • http://hotsport.rs/wp-content/upload...ajd.gif?ce1521

                      Sta mu bi pa da stane...

                      Dobro je da smo ih ipak rutinski savladali.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Zato sto je "too nice". To je opcenito problem svih Arsenalovih igraca zadnjih par godina, tacnije od kako se stara garda, Viera, Kewon, Pires, Henry rastala od tada nema vise smicalica na terenu. Jebote kad se sjetim samo kad je Henry opucao slobodnjak Chech namjesta zivi zid, koji bi danas igrac Arsenala to uradio?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Zato sto je "too nice". To je opcenito problem svih Arsenalovih igraca zadnjih par godina, tacnije od kako se stara garda, Viera, Kewon, Pires, Henry rastala od tada nema vise smicalica na terenu. Jebote kad se sjetim samo kad je Henry opucao slobodnjak Chech namjesta zivi zid, koji bi danas igrac Arsenala to uradio?
                          Jedini takav prgav je Flamini, i Jack donekle. Ovi ostali zlatna deca, ljubi ih majka.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Campbell je pred ovu sezonu dobio radnu dozvolu, ne znam sto ga nije zadrzao Wenger. Grčka liga je smešna, nema tamo ozbiljnog tima osim Oly-a.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Campbell je pred ovu sezonu dobio radnu dozvolu, ne znam sto ga nije zadrzao Wenger. Grčka liga je smešna, nema tamo ozbiljnog tima osim Oly-a.
                              Sljedece sezone. Premlad je jos uvijek, a u tim ne bi usao.. Ovako je otisao na kaljenje u grublju ligu od Primere i bit ce potpuno spreman za sljedecu sezonu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ja bi pre pustio dete od 15 godina nego Banderu. Nema drugog napadaca Aki, jedino ako racunas svog miljenika kao napadaca, pa onda moze covek i da razume, al' se meni nesto cini da Theo igra desno.

                                Btw, kada Poldi bude spreman da igra, moze lagano u prvu postavu, Santi da oladi malo. Ocajno igra.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X