Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas je 28. rodjendan nasem kapitenu Verminatoru! Nek mu je sa srecom i da uzme neku titulu ove sezone u klupskom fudbalu.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Spominje se mogucnost da Puma da vise love, kako bi Arsenal doveo Reusa ili Cesca, koji su Pumini "manekeni".
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Ako Fabregas izrazi želju da napusti Camp Nou, Barselona ga u tome neće sprječavati. Može otići za 35 miliona evra, moje mišljenje je da vrijedi više ali da ne pričam u ovoj temi sada oko transfer politike Barse u slučaju prodaje igrača.

        Comment


        • Originally posted by DelBoy View Post
          Ako Fabregas izrazi želju da napusti Camp Nou, Barselona ga u tome neće sprječavati. Može otići za 35 miliona evra, moje mišljenje je da vrijedi više ali da ne pričam u ovoj temi sada oko transfer politike Barse u slučaju prodaje igrača.
          Za Arsenal on trenutno vrijedi 19 m, dok nam ne platite 17 m koje dugujete
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment




          • Najk akademija protiv nasih klinaca , uvek mi je zanimljivo kad ovako nesto izbace i zanimljivo mi je kako Banfield hvali njihovog levog beka koji pa moze se reci navija za nas
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • A ne smem ni da pomislim koliko bi Arsenal bolesno kreativno izgledao da se vrati Fabregas. Mada bi onda definitivno bili ekipa koja igra bez dm.

              Comment


              • FK ‏@fkhanage 17m

                Theo in full training. Back in contention for Saturday. Beautiful.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Sad ga slavis, a do prije par dana si hladno govorio nemam nista protiv da odjebe iz tima
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Szczesny signs new long-term contract


                    http://www.arsenal.com/news/news-arc...-term-contract
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Znaci Walcott taman igra protiv svog bivseg kluba. Ja sam prosle godine vece pred utakmicu sa Southamptonom sanjao da gledam utakmicu i da je 90-i minut i da Arsenal vodi 5-0. A u realnosti sledeceg dana je bilo 6-1 za Arsenal.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Bosnian winger Edin Visca : “Wenger has sent scouts to observe my games, this has motivated me and helped me get into the national team.”
                        Gledaj levata sto se bode u venu hahahahha
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Vozdra raja, velika i mala! Volkot se vratio, ali sto je mnogo bitnije, evo i mene. Prijala mi ova pauza, ali ne u smislu da mislim da sam nesto skivio pa se dozvao pameti, vec prosto onako ...
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            Vozdra raja, velika i mala! Volkot se vratio, ali sto je mnogo bitnije, evo i mene. Prijala mi ova pauza, ali ne u smislu da mislim da sam nesto skivio pa se dozvao pameti, vec prosto onako ...
                            Vala falio si mi ti sa svojim hejtovanje Walcotta, a vidim bas si tempiro da se vratis sa njim i drago ti je sto se vraca

                            Welcome baack idemo da se borimo za tu jebenu tituluu
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Remzija zakacio grip

                              Comment


                              • Danski novinar: "U Arsenalu te ne ide. Gdje misliš nastaviti karijeru?"

                                Nicklas Bendtner: "U Real Madridu ili Barceloni."
                                Koji lik

                                Comment

                                Working...
                                X