Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sanja je poslao 2 odlicna centarsuta, ali jbg, niko nije naleteo dobro.

    Ma bukvalno smo imali vise srece i zelje i to je to. Mada realno, vi barem 30% slabije uvek igrate na Trafordu. Da li je neki strah, kompleks, pritisak... ne znam. Secam se FA kupa 2011., kada su nama u sredini igrali Rafael-O'Sej-Gibson-Fabio i dobili smo vas glat 2-0.
    sigpic

    Comment


    • Mah useru se kad igraju na Teatru jasno je to. Te 2011. Arsenal igrao, United davao golove..

      Ova tekma nije bitna za mene, jer ocekivao sam remi, a kada sam cuo da su Rozza i Pero bolesni pao mi mrak na oci. Kratka klupa, umorne noge, dosta teskih tekmi se odradilo, jebiga. Malo pravih prilika bilo, Persie iskoristio jednu, lose postavljena zona i to je to..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ocajno je danas odigrao Arsenal. Ocekivao da ce vezni red Arsenala pojesti vezni red Manchestera. Da ce to biti mnogo povezanije. Kad ono nista zivo nisu pokazali. A trebali ste glat dobit. Barem je sada bila prilika.

        Comment


        • Mah zao mi je sto nije igrao Rozza brat. Njegov motor bi mnogo pomogao, ali nema veze. Jebiga teska sedmica, nisam ocekivao mnogo od ove tekme jer mnogo se igralo u zadnjih 8 dana, a klupa tanka..

          Da nama ne igra Bandera Bendtner bilo bi 1-1, ali ovako nema veze..
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Rosicky je pravi talisman, pokrece celu ekipu i diktira tempo. Da je on bio umesto flaminia i da je Wilshere igrao od poceta mnogo bi to ozbiljnije delovalo. Ovako ljudi zatvorili Ozila, kojeg ruku na srce nije imao ko da isprati.

            A opet nije bilo ni elana niti borbenosti u igri Arsenala, verovarno je i umor imao uticaja. Jbg ovo je derbi i poraz nije strasan. Ima se lepa prednost u odnosu na rivale i ne treba gledati iza vec samo napred. Doci ce i Mancha na Emirates, valjda tada ne odigrate ovako traljavo

            Comment


            • Hajde da i ja napisem nesto.Vezni red stavljen u dzep, kvalitet igre nam je bio na nuli jedinog koga bi istakao za solidnu igru jeste Bakari covek je pokazao znanje na desnoj strani.Kod gola Remzika kriv ali hajde da se ne uzima za zub.Ziru previse smotan i kljakav upropastio je najmanje tri akcije svojim potezom vise i onim baratanjem gde ne zna gde udara . Nisam ocekivao pobedu remi bi nam dosao najbolje ovde ali dobro sta je tu je Old Traford je Old Traford bice bolje
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Geoff objavio da je Wenger poslao delegaciju u Barcelonu, da mu kupe Pedra i veoma je optimistican po pitanju tog transfera..

                Iako ga ne volim, takav igrac treba Arsenalu. Moze i na krilima da igra, pravi onaj smrad u sesnaestercu koki se vazda nadje na pravom mjestu u pravo vrijeme, da smo jice imali takvog smrada pobjedili bi jer bi takav igrac pokupio ona dva Sagnina centarsuta..
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Pedro je odlican igrac, po meni vrlo potcenjen zato sto igra u "sistemu". Svakako bolji od Walcotta.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ja Pedra ne volim da gledam kako trci a kamoli sta drugo, stakorska faca i nacin igrananja. Ima mnogo boljih resenja, treba prosuti pare na drugo mesto.

                    Comment


                    • Nije bitno kako ko izgleda ili od koga je bolji. Taj Walcott fali toliko mnogo da to niko sem mene nece da kaze jer se vidi njegov nedostatak.

                      Ja Pedra prezirem. Odvratan mi je isto kao i Chicarito, ali jedan od njih dvojice bi legao Arsenalu ko budali samar. Jednostavno je tako
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Walcott fali i to se vidi. Ja ne znam zasto ga ne volite ali on je deo Arsenala i zelim da ostane deo Arsenala.
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Ono forsiranje Ozila po krilu mora da prestane...

                          Zna li neko kada se vraca Podolski ?

                          Comment


                          • Mene nervira to forsiranje Ozila po krilu, bas je nikakav na toj poziciji. Bas cekam da se vrati Walcott da vidim kako ce ga Ozil proigravati, ako se dobro secam Ozil i Walcott su zajedno odigrali mozda jednu utakmicu. Moguce da ce se Walcott vratiti i igrati bas protiv svog bivseg kluba Southamptona za 2 nedelje. Eto Ramsey je juce igrao malo na krilu i bas se nikako nije snasao, bas kao nekada.

                            Kad se povredio Podolskom su 10 nedelja pauze prognozirali, tu negde u novembru treba da se vrati.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Ja kolko zanam Wolkot i Poldi posle reprz.pauze vracaju se u pogon . Pa da posle sacekamo i OXa i onda da vidimo koja su sledeca trojica na redu za injurie list
                              sigpic

                              Comment


                              • Joel Campbel u Olympiakosu 4 gola 6 asistencija u 10 utakmica?

                                Better than Bandera?

                                Everybody is better than Bandera
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X