Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ivan piper View Post
    Ovo nema veze sa Arsenalom,ali se tice oficijalnog sajta.Probao sam prije neki dan da narucim dres(na sajtu Celsija),ali nisam mogao jer na spisku drzava sa kojih je moguce naruciti nemaju Crnu Goru(a nema ni Srbije,sto me zacudilo),dok ima stotine nekih nepoznatih drzava za koje ni sam Bog nije cuo
    Da ne šalju ni sa Arsenalovog sajta ali ako si člam ASSC ( Arsenal Serbia Supporters Club) koji je priznat od Arsenala šalju kao izuzetak ima neka tema kod njih na forumu ali je baš stara a zanima me nekoliko informacija ali nisam uplatio članarinu za ovu sezonu tako da ne mogu tamo da pitam ...

    A taman mi je stigla Internet kartica
    Last edited by Lord Gangarić; 16-08-11, 00:54.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ja od navijackih rekvizita imam sal, kupljen na zlatiboru i dukser, kupljen na buvljaku.........xD

      Comment


      • Wade izvukao si se posle za Sirigua Vidi se da ne pratiš Kalčo

        Otišli su im Zapata, Alexis i Inler. Veoma bitni igrači a u suprotnom nije došao niko. Doduše vratio se Basta

        Ali solidni su oni tim. Handanović je odličan golman. Tu su još, Isla, Armero, legendarni Di Natale, Asamoa itd.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Arsen Venger trazi jednostavnu igru

          http://www.skysports.com/story/0,,11095_7105431,00.html


          A evo i sta je napisao Fabregas na Tviteru:

          "Just got my new blackberry bold 9900. Its amazing!"


          Odgovor nekog lika:

          "I guess you need something to entertain you when you sit on the barça bench."



          Comment


          • Jel' a sta mislite o Gansu ?

            Comment


            • Ganso ima odlican sut i dribling. Svakako je bolji od Jadsona i Martina i, za razliku od ove dvojice, nije iskljuceno da ce jednom biti poput Kake, Dzerarda i sl. Da mogu da biram, u tim finansijskim okvirima, definitivno Ganso.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • E to fizicki je spremniji, jaci, bolji je playmaker, a i red bi bio da i mi konacno nesto potrosimo

                Comment


                • Wenger je pokazivao interes za Maria Gece-a . Ne znam da li je taj transfer moguc,ali po meni taj decko je vec sada veliki igrac a uskoro ce biti velika svjetska zvijezda. Zabio je gol na prvoj utakmici za nacionalni tim i to protiv Brazila. Igra BVB-a dosta lici Arsenalovoj i mislim da bi se brzo uklopio. Drugi izbor kao zamjena za Cesca bi mi bio Hazard.

                  Inace AW je izjavio da bi Bendtner mogao igrati veceras, iako je nagovijestio da ce napustiti klub. AW je i dalje je voljan pustiti ga ako dodje prava ponuda,ali kaze da u medjuvremenu on se bori za mjesto kao i ostali i kaze da izgleda dobro na treningu.

                  Spominje se Joe Cole kao moguce pojacanje.

                  S Eboueovog twittera:

                  @Cristiano You take too much photo ronaldo, take it easy, you are a footballer not model.i can get more girls than u but my wife wont let me
                  Last edited by Funkerman; 16-08-11, 11:42.

                  Comment


                  • Originally posted by Funkerman View Post
                    Wenger je pokazivao interes za Maria Gece-a . Ne znam da li je taj transfer moguc,ali po meni taj decko je vec sada veliki igrac a uskoro ce biti velika svjetska zvijezda. Zabio je gol na prvoj utakmici za nacionalni tim i to protiv Brazila. Igra BVB-a dosta lici Arsenalovoj i mislim da bi se brzo uklopio. Drugi izbor kao zamjena za Cesca bi mi bio Hazard.
                    Posto pomno pratim Bundesligu mogu da ti kazem odmah da od tog transfera nece biti nista.Pre svega zato sto se Borusija odlucila na hrabar potez, a to je da sacuvaju skoro ceo tim i da tako nastupaju u LS i da pokusaju da odbrane titulu koju su osvojili prosle sezone.Ne bi prodali ni Sahina da nije bila toliko niska otkupna klauzula.A i Dortmund sigurno nece da da Gecea ili bilo kog drugog igraca za male pare.

                    Comment


                    • Ma neće niko da kupi Bendtnera nisu blesavi ljudi onda Hazard neće preći posebno posle Žervinja a i direktor kluba je izjavio davnih dana da ga neće pustiti Maria sumljam da će dati Borusija bez dobrih 20-25 milki ako ne i više
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ako Wenger da 40 milki za Gansa, ja cu sebi glavu odseci. Pa nece da da za afirmisanog igraca kao sto je Mata 25, a kao sto Maric rece, Borussia ne pusta nikoga. Plus, sto bi i za njega trazili 50 miliona, po standardima ostalih klubova, jer je najvazniji igrac tima.

                        Pokusace da dovede Ruiz-a iz Twente-a, koliko sam ja cuo.

                        @Krle

                        Najslabije pratim Kalco, a Udinese nisam gledao.
                        Last edited by D-Wade; 16-08-11, 13:09.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by Bogi View Post
                          Arsen Venger trazi jednostavnu igru

                          http://www.skysports.com/story/0,,11095_7105431,00.html


                          A evo i sta je napisao Fabregas na Tviteru:



                          Odgovor nekog lika:






                          Ovaj lik je kralj (sto je odgovorio)

                          Comment


                          • Eboue i zvanicno prelazi u Galatu. Zbogom kralju.

                            Comment


                            • Hoce li ko od nasih prenositi utakmicu veceras ?
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Na RTS2 je tekma...xD

                                Comment

                                Working...
                                X