Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ma nista nije nemoguce i ne moze mi niko zabraniti da se nadam necemu...
    Boze sacuvaj da ti to neko zabranjuje, samo se brinem da se ne razocaras, nada je vrlo zajebana i opasna stvar, pogotovo kada se nadas nemogucem...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ja sam milion puta rekao da zelim Suareza u Arsenalu i zelit cu ga dok god mi se bude svidjalo kako igra, a ima nacina da se forsira transfer. Kada ti hoces nesto to se rijesi unutar pet dana, samo se cifre razmjenjuju i nadje se to na pola puta...
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • 555825_594580100603781_1242872889_n.jpg
        sigpic

        Comment


        • Squawka Football ‏@Squawka 16m
          Aaron Ramsey has scored, created a chance or assisted a goal once every 44 mins in the EPL
          Sta znaci samopouzdanje...
          Giroud je takodje najkreativniji napadac u ligi sa 17 sansi stvorenih.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Pocele su price o El Faraonu

            Navodno hoce da ide i mogao bi biti kupljen za 25m funti..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Sve je moguce, mada on je duze vreme povredjen i ko zna sta se desava tamo u Milanu, ali pre ocekujem da Balotelli ode, nego Faraon, ali sto da ne, realno pojacanje, samo gde bi igrao...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ma moze igrat gdje hoce. On je sigurno bar 20 puta bolji od bandere danske, a i moze po krilu da igra tako moze se naci mjesta
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Spominje se i Kralj lavova na pozajmicu u januaru.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Ali vi igrate formaciju bez krila, sa generalno 5 veznjaka od kojih 3-4 ofanzivna. Ja ne vidim da ce Ramsey, Santi ili ne daj boze Ozil na klupu zbog toga, a Ramsey i 'ajde on moze da igra centralnog veznog, to mu je i prirodna pozicija, pa da Faraon udje u pricu, ali onda ne vidim Jacka, ali ako on igra, onda nema Flaminija, a ako nema njega, onda je to preofanzivno.
                    Jedino da ti ljubimac Giroud ode na klupu...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ne zajebavaj Freskaro, nama ce se sigurno neko povrediti, nema sanse da svi oni budu zdravi i sposobni da igraju. Prvo Jack koji svaku drugu-trecu propusti jer mu se clanak naduje, k'o traktosrku gumu da ima u njemu...
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Ma dobro, samo kazem da Faraon nikako nije za klupu, treba njega tu uglaviti ako dodje. Ja ni ne znam sta ce Wenger da juri u januaru, da li napadaca, back up, ili desnog beka ako Sagna ne produzi.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Izgleda da ce probati da produzi ugovor Bac-u, pre neki dan Sanderson (nekad strasan insider, danas ne toliko pouzdan kao pre) objavio da je nakon novog Vojinog ugovora Bac na redu.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Neki spominju da ce Jack odsustvovati 6 nedelja.
                            Sad citam Twitterase, svi hvale Schneiderlina iz Southamptona. I inace imam visoko misljenje o njemu, valjalo bi njega pojuriti ako se u Nemackoj nista ne napravi.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Ja sam cuo da je i Gibbs diskutabilan za mec sa Nemcima, ali Nacho je i vise nego odlican back up.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Pocele su price o El Faraonu

                                Navodno hoce da ide i mogao bi biti kupljen za 25m funti..
                                Ne znam samo sta ce nam,nije neki kalibar po mom skromnom misljenju,imamo 2 ekstra spicatreci bi mogao da bude neka jeftinija opcija,sto znaci iz nekog manjeg kluba,koji ce da trazi realnu cenu,Milan bi za njega trazio bar 30 % vecu cenu sto realno vredi,kao sto ovi iz Liverpula traze vise od 40 M za Suareza,a on decko realno vredi 32-33,to se zove precenjivanje igraca. Moji pikovi su: Kevin Gameiro i Loik Remi,mada mi se vise svidja ovaj drugi,a obojica mogu da se kupe do 26-27 M,sto je prihvatljivo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X