Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    A gdje Wilshere ?
    Evo me brate, gde si ti?
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Povredio clanak cini mi se, opet.
      A joj

      Gledam na fantasyu nije pisalo ni da je upitan , pa mi zato nejasno , ali sam pretpostaivo da je povreda :/

      Hvala Freshko .
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Vrlo bitna 3 boda .

        Svaka cast momcima... Pravi se razlika na tabeli .
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Koliko si dugo cuvao sliku priznaj
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Osjetna je razlika u kvaliteti izmedju Arsenala i Liverpoola sto je rezultiralo manje vise rutniskom pobjedom topnika.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Koliko si dugo cuvao sliku priznaj
                Ma nisam, slucajno naleteo.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Fino fino, Remzika je ucinio da mi gosti misle da sam mentalni slucaj kolko sam skocio kad je opalio

                  Odmjereno danas, Suki i Dani se nisu vidjeli do zadnjih 15-ak min kad su se ovi nasi umorili pa nisu vise mogli da ih ganjaju kako treba

                  Imamo +5 na prvog pratioca, a ako Spursi sutra dobiju bit ce +3 ili Evernton ako uzme 3 boda bice +4
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Oduvali smo ih. Lopta je isla tako brzo i tecno kao na igrici. Sad jos jedna vazna utakmica Dortmund,pa ako to rijesimo onda mozemo opusteno u duel sa Unitedom.

                    Comment


                    • Izgleda da je usvojen prijedlog Vermalena od prosle sezone da se napravi svakom igracu odjelo, u kojem dolaze na tekme
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Darren ‏@DarrenArsenal1 8h

                        Arsenal brought the suits and ties back. Fantastic.
                        Class.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Sto smo se pokvarili, pobedili smo u tako velikom mecu, a niko da pohvali igrace. Ne valja nam to! Ja sam gledao samo prvo poluvreme i bio sam veoma zadovoljan igrom. Drago mi je da nismo primili gol, a pre meca sam se plasio nase tanke klupe.
                          Santi je postigao sjajan gol, odlicno se snasao. Ramsey standardno odlican, kakvu golcinu je zavukao svaka mu cast!
                          Sta je sa Gibbsom posto sam video nesto da se povredio? Koliko odsustvuje?
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Izgleda da ce Gibbs biti odsutan 2-3 nedelje.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • No team has ever lead the Premier League by 5 or more points after 10 games in a season. Arsenal are the first team to achieve it in the history of Premier League.
                              Da li smo sada konkurenti za titulu?

                              Arsenal have scored in every league game this season and have scored the opening goal in nine of their 10 Premier League games so far this season.
                              Isto pitanje, da li smo sada konkurenti za titulu??

                              Spoiler


                              Razlog ove brzine fudbala, ja s pravom mogu reci da nije ni Ozil ni Cazorla ni Remzi, vec Rosicky. Covjek toliko ubrzava igru da je to nenormalno. Sa svoje 32 godine od svih igraca na terenu on najvise vrsi presing. A razliku juce u brzini fudbala su napravili Rosicky i Giroud, tako sto su razmjenjivali duple pasove i tako tjerali LFC da ganja duhove po terenu..

                              150th career assist for Mesut Özil yesterday. He's definitely the king of assists.
                              Samo tako nastavi pa da ih dupliras za 2 godine

                              Maroune Chamakh played against his old team and he lost 0-2.

                              Kolo Toure played against his old team and he lost 2-0.

                              Robin Van Pussy to play against his old team next weekend..
                              .
                              #IFYOUKNOWWHATIMEAN



                              Jebiga nismo imali ozbiljne protivnike, tako da do kraja godine cemo vjerovatno da se borimo za opstanak u ligi uopce...
                              Attached Files
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Nacho Monreal je pouzdan tako da njegovo odsustvo ne bi trebalo biti neki veci hendikep.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X