Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Videcemo...

    Comment


    • A taman sam razmisljao kako cu ove sezone manje da se nerviram i sebi kidam zivce.........ali pored svega ostajemo uz nas Arsenal i guramo dalje.......

      Comment


      • Ma bili smo i u gorim situacijama samo guraj napred bre !
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Samo opusteno, Theo, Gervinho, Van Persie, Chamakh, Ramsey, Jack..... igrati na gol vise i gotovo.

          Vermaelen da nam bude zdrav i to ce biti dobro.

          Dovesce valjda jos nekoga....cisto da se svezina odrzava i da se u slucaju povrede ne gubi na kvalitetu.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • A jel ima Wenger zenu i decu???

            Comment


            • Van Persi ne igra
              Nego da pitam jel kupovao ko stvari sa oficijalnog sajta ?
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ja nisam, ali cu u Novembru ici u Hull, a pre toga u London, pa cu kupiti dres

                Comment


                • Šta radiš tamo ako nije tajna ?
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Eh sad... Idem na neku probu illi tako nesto, bem li ga neznam ni sam

                    Comment


                    • Pikas ragbi, a??? Lepo, lepo......a ne sad, pola Srbije se popalilo na americki kurac(fudbal),a druga polovina na tenis......

                      Comment


                      • Originally posted by Dimitrije View Post
                        A jel ima Wenger zenu i decu???
                        Dimitrije brate, zar starije zene tj bake?
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Pa riba mi je starija 5 meseci od mene....neki fetish sigurno...xD Nije, nego pitam jel ima neko njemu da zavrne malo muda kuci i da mu skace po zivcima, a da ovaj ne sme da prigovori.....pustio je muda do zemlje

                          Comment


                          • Sad kad voja bude išao u London nas nek prošvercuje kao usvojenu decu i idemo u Wengerovu rezidenciju da zavrćemo muda
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ja i 2 ortaka se prosvercovali u Luvr sa nekim malim crncima....imaju mozda 7,8 godina max.....xD Kao mi smo ucenici sa njima.........strasno
                              Last edited by Dimitrije; 16-08-11, 00:45.

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                Van Persi ne igra
                                Nego da pitam jel kupovao ko stvari sa oficijalnog sajta ?
                                Ovo nema veze sa Arsenalom,ali se tice oficijalnog sajta.Probao sam prije neki dan da narucim dres(na sajtu Celsija),ali nisam mogao jer na spisku drzava sa kojih je moguce naruciti nemaju Crnu Goru(a nema ni Srbije,sto me zacudilo),dok ima stotine nekih nepoznatih drzava za koje ni sam Bog nije cuo
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X