Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dinko View Post
    Zna neko kad se vraca Podolski na teren ?
    Trebo bi krajem novembra ali znas kako je to u Arsenalu nikad se ne zna.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Prvo su pricali da se vraca zajedno sa Cazorlom... Nasi doktori ubedljivo najgori.

      Comment


      • Nakon utakmice sa Borussiom



        Seljoberi iz Dortmunda otkinuli stolice
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • http://www.theguardian.com/football/...nal-barcelona1

          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Eto njega iduce sezone ne brinem se ja. Cak i ako ne bude doce on kad tad, kao sto sam kaze barem kao neki ambasador
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Gde bi igrao ako nam ostane ista ekipa? Zelim ja da se on vrati ali sredina nam je vec ok.

              Treba nam odbrambeni igrac...
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Za neke igrace se ne postavlja pitanje da li ima mesta, Cesc je jedan od njih. Uostalom, Santi vec ima 28 godina, a Jack i Remzika tek treba da grade karijeru.
                Last edited by Wilshere_10; 24-10-13, 22:45.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Ko kaze da bi igrao dodje na caj kod Arsena ili trener mladih il sta vec ja ga izuzetno cenim kao igraca,i naslo bi se mesta za njega i u ovom timu,mi u proseku u bolnici imamo 3 srednjaka uvek
                  sigpic

                  Comment


                  • Express kaze da jurite Rabiota. Znajuci Wengera, 100% ga juri...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Zalalem se vratio treninzima i bit ce u timu protiv Chelsea u srijedu
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Opasan potencijal Rabiot, ali ako se vec gleda tamo, nema boljeg resenja od mocnog Matuidija. Njega uzmemo i zakljucamo vezni, nema greske.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Sta znam, po meni je Matuidi nerealan za vecinu timova, jest' da mu istice ugovor, ali sam ubedjen da ce ga produziti, ne vidim sto ne bi, velike ambicije PSG ima u Evropi...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Matuidi bi vam lego ko budali samar

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Sta znam, po meni je Matuidi nerealan za vecinu timova, jest' da mu istice ugovor, ali sam ubedjen da ce ga produziti, ne vidim sto ne bi, velike ambicije PSG ima u Evropi...
                              Dobro, ti si uvek tu da mracis situaciju, tako da ono...
                              Mogao bi se Blaise uzeti za nekih 20-ak miliona, i to je mnogo u januaru, ali ta cifra ga sigurno dovodi.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Dobro, ti si uvek tu da mracis situaciju, tako da ono...
                                Mogao bi se Blaise uzeti za nekih 20-ak miliona, i to je mnogo u januaru, ali ta cifra ga sigurno dovodi.
                                Pa mnogo je s obzirom da ga mozes za dzaba dovesti na leto, ali ja sam ipak ubedjen da ce produziti ugovor, vec se uveliko prica o tome po medijima, nije to da ja mracim. Blaisea dosta klubova trazi ali ostace on tamo, Rabiot je realniji, a isto tako nije losa investicija, cak naprotiv, mali ce zverina da bude...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X