Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Santi ne na klupi. Mozda i najbolje tako vidi se da mu fali utakmica jer protiv Norwicha je bio najslabiji. Mene najvise brine izostanak Flaminija.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Bolje da je Santija stavio umesto Rosickog...

      Comment


      • Nesretno izgubljena tekma veceras. Ko god misli da je Dortmund bio bolji veceras neka kupi novi par ociju..

        Go ti da covjek koji ne treba da bude na terenu u tom trenutku, ali neka polako..

        Igrali su mnogo dobro, pritisnuli Dortmund, stvarali sanse, ali nisu imali killer pass, steta...

        Mnogo falio Flamini, Arteta je levat na poziciji zadnjeg veznog i od sljedece godine on njemu je klupa zagarantova..

        Rosicky je danas pokazao da je jos uvijek TATA i za Wilshera i levata Remziku..
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Za vikend Verma mora u 11, moze i da se proba na zadnjem veznom ako Flamini nije spreman da pocne (mada mislim da ce biti). I da napisem i ovde, Arteta je nesposoban.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Ne znam da li sam ja bas puno ocekivao, ali se meni cini da Arsenal odavno nije bio ovako los. Nisam ocekivao da zgaze Dortmund, ali sam mislio da ce uspeti da dobiju. Prvo na samom pocetku delovalo kao da ih je neko puskom terao da izadju na teren. Drugo, ovaj Dortmund nije u formi, Reus im je na 70%, a Gundare nema, meni neprihvatljivo da te ugazi njihov vezni ovako bez svog glavnog igraca. Zatvorili su Ozila, ok, ali ostatak veznog bas los. Arteta kao pijan delovao, a Jack i Remzika losi. Santi jedini dobar, uz Giroud-a naravno. Kod kontre i drugog gola, odbrana bas izdala.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Cisto informativno, Jack imao 50% uspesnosti dodavanja. Nista veceras od njega, samo par puta povukao loptu i onda se zabio u protivnike.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Samo da ne bude sada problema za vikend. Da se otrese Palace...

                Sta sad da se radi, valja popravljati na strani. Treba gledati da se dobije Napoli u gostima i da se obezbedi prolaz dalje.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • I nek se ispadne, nek se pojure trofeji koji mogu da se osvoje (citaj FA kup, za ligu previse srece treba da imamo da uopste budemo u prici za ittulu). Dosta mi je Barce u prvoj knock-out fazi.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Ma dobro, drugacije je u PL. Nije takva konkurencija da kazes da se nema sanse ili da ti bas previse srece treba. U LS vec ima bas timova koji su ocigledno jaci. Doduse, zavisi i koji zavrsis, pa moze i zreb malo da te pogleda.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ako se City i Chelsea saberu, druga je to prica. Ne moze ni United vecno biti ovako los (nek me Moyes ubedi u suprotno ), a mi mora da padnemo u formi, kad tad.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Pa dobro, nije da je Arsenal sada u top formi, moze to svakako bolje.

                        Mojzi sigurno nece da se opameti do Arsenala, a onda neka radi sta hoce sto se mene tice.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ako cete da sirite pesimisam odbijte sa teme, to vam govorim ja kao suvereni gospodar ove teme

                          Druga stvar, danas se vidjelo koliko nama Walcott fali. Mnogo prostora na desnoj strani bilo, nije bilo nikoga da eksplatise to, sreca pa bi do sljedece tekme sa njima mogao da se vrati Theo, cak i Podolski...

                          Ne moze, Ozila su zatvorili danas tako sto su ga udvojili, a nidje Remzike i Jacka da se otvore, a da je tu Flamini bio on bi isto kamikaza zaletio se medju u njih, rastjerao ih i otvorio put Mesutu..

                          Vidjet cemo, trebalo bi mnogo bolje da bude u revansu..

                          Nemojte zaboraviti da Lewandovski uopce na terenu nije trebao da bude, jer je smjestio brutalan lakat u lice Koscielnom, a to je po pravilima direktan crvendac, a i jos jedna stvar je bitna da je Santi pogodio dio precke koji je najteze pogotidi, sami cosak je pogodio, nazalost, da je ta usla sada bi vjerovatno uzivali u 3-1 pobjedi Arsenala..
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Arsene Wenger admits his team were sucker punched by Dortmund as they tried to win the game, when they should probably have settled for a point.

                            The Gunners were hit on the break, and by Robert Lewandowski’s late winner, as they looked for a second goal, leaving the Arsenal manager frustrated.

                            “We lost the game because we maybe wanted so much to win it that we forgot that if you cannot win it, don’t lose it. That’s what is most annoying because we put a lot of effort in.

                            “We just forgot to be cautious. We were not cautious enough and we paid for it.

                            “It was a game of high intensity but very few chances. Dortmund were well organised to stop us from playing, and I must says as well that we were not as good as we can be offensively.

                            “Some of our players were not as fresh as they were recently. But we put ourselves on the back foot with the first goal and naive for the second goal.”

                            But despite the defeat, Wenger was looking for the positives, saying his team would learn from what transpired.

                            “A disappointment like that is part of what makes a team grow. I feel that some players, physically, are a bit jaded at the moment and it is a bit down recovering physically.”

                            Wenger’s men have now to pick themselves up ahead of the weekend’s trip to Crystal Palace at the weekend.
                            Poraz je sastavni dio igre, bez poraza nema trofeja. Ko nije izgubio taj nije ni osvojio. Isto je i sa zenama, koga nije odbila, taj nije ni guzio..

                            A pogledajte kako su se dizali nakon zadnja dva poraza, prvo protiv Bavaraca, a onda protiv Ville
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Mora za vikend da se rotira. Flamini, Santi i Verma u prvu, Mikela teraj u rezerve, Jack van tima zbog povrede, a Pera moze da odmori.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Sto se zalite na Artetu, po meni je bio bas dobar danas. Imao je nekoliko sjajnih uklizavanja i dobro je menjao Flaminija. Ramsey i Wilshere ocajni danas. Ozila je Dortmund odlicno takticki zatvorio.
                                Slazem se sa vama da Verminator treba da dobije sansu u subotu, samo ne znam koga je bolja izvaditi Mertesackera ili Koscielnog.
                                Mozda ne bi bilo lose ni kad bi 3. bili u grupi posto mislim da bi imali mnogo vece sanse u LE.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X