Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3 i 4 gol = mnogo dobri .

    Remzika pobacao tamo igrace Norvica nisu znali gde se nalaze a kod 4-tog Ozil macka tutnuo .
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Ebem ti radnu subotu odgledah zadnjih 15tak min,al dovoljno da se oraspolozim i sad cu na finjaka da odgledam sazetak neki Ramzika is on fire i dalje,kao i Ozil,i Ziru,i Wilser u zadnje vreme,a i ostali nisu losi
      sigpic

      Comment


      • Sutra ce me bolit glava kolko cu da lupam glavom od zid kad ovi nasi kvazi mediji pocnu sa naslovima "Arsenal kopira Barcelonu" i tako na taj fazon

        Inace novi avatar. Olivier se sprda, svaku tekmu nesto radi. Sigurno u top 3 najkorisnija igraca lige, a po meni broj 1 po pitanju zalaganja i onoga sto radi na terenu
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • U najmanju ruku Barsa kopira nas. Mi ovakav stil igre godinama upraznjavamo.

          Ova akcija kod prvog gola je olicenje toga .

          Vengerbal!.
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Napisao sam u opstoj temi da Giroud ima nesto sto nijedan drugi napadac nema. Zna odigrati onaj prvi pas samo tako. Zadovoljan sam igrom, mada je bilo gusto tamo negde oko 40-og minuta pa do kraja prvog poluvremena.
            Scescni fantastican danas, Sagna mora dobiti taj novi ugovor koji zeli. Gibbs standardno dobar. Koscielny i Mertesacker perfektni, Verminator mora da se strpi i da saceka njihove losije partije i to da iskoristi maximalno. U pojedinim trenucima se videlo kako fali Flamini. Stvarno je postao bitan za nas tim za tako kratko vreme. Arteta je imao 2 odlicna suta na pocetku 2. poluvremena.
            Cazorla je bio najslabiji danas,ali treba imati razumevanja posto je malo duze pauzirao. Wilshere je odigrao najbolju utakmicu ove sezone. Girouda sam ishvalio, Ozil danas kao vrhunski golgeter odigrao. A Ramseya nema potrebe da hvalim i da ga komentarisem, videli ste sve i sami.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Danas brat Flamini nije htio da izadje iako je imao potres mozga i vidio je duplo, a onda ga Wenger izbacio na savjet doktora

              Valjda se oporavi do tekme sa Borusiom, ali tesko ako je potres mozga onda 2-3 hefte mirovanja
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Jacky se polako vraca u formu, ako ovako nastavi mogli bi i Englezi nesto da urade na svjetskom
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment




                  • Last edited by Dejan78; 19-10-13, 18:29.
                    sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • Jos jedna magija Remzija

                      sigpic

                      Comment


                      • Remzika u stilu velikog Zizoua
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Arsenal mocan igrom kao kad su pre dosta vremena vladali sa gazelom Anrijom,Piresom,Ljungbergom titula na vidiku ako je ne pokvari Murinjo
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Strasna akcija kdo prvog gola,skorije nisam vidoe lepsu akciju za gol
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Stvarno smo odlicno odigrali na pocetku sezone ali pravi test tek sledi.Po meni ove utakmice koje slede ce pokazati domete ovog tima, zaista paklen raspored.

                                22. Oktobar vs Borussia Dortmund Home Champions League
                                26. Oktobar vs Crystal Palace Away Barclays Premier League
                                29. Oktobar vs Chelsea Home Capital One Cup
                                2. Novembar vs Liverpool Home Barclays Premier League
                                6. Novembar vs Borussia Dortmund Away Champions League
                                10. Novembar vs Manchester United Away Barclays Premier League

                                Znaci u razmaku od 20 dana igramo protiv Celsija,Liverpula,Mancestera i Dortmunda x2.
                                Bas me interesuje kako cemo ovo odraditi, stvarno ne znam kakve rezultate da ocekujemo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X