Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Gledajte braćelu Aršavina šta radi
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ho Ho Ho Hooo

      http://goonertalk.com/2013/10/08/pic...201415-shirts/
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Arsenal have been honoured for their impressive start to the new campaign with the Barclays monthly awards for September being given to manager Arsene Wenger and midfielder Aaron Ramsey.

        Ramsey has won the Barclays Player of the Month for the first time after producing some of the best football of his career. The 22-year-old scored four goals in four matches, including two in the win over Sunderland and the winner in the 2-1 victory over Swansea City.

        The Wales international has played a key role as Arsenal moved to the top of the Barclays Premier League table, Wenger leading his side to victory in all four of the matches they played, including the home win over north London rivals Tottenham Hotspur at the Emirates Stadium. Wenger has now won the Manager of the Month award 13 times.

        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment




        • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-Puma-kit.html
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...ing-staff.html

            I Bergkamp spominje nedostatak dubine u napadu za najvise domete, ali veruje da to tim moze da nadomesti. Dobar intervju, vredi procitati.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Sergi ‏@11_a_side 1h
              ESPN via Daily Mail: Sagna has rejected a 1-year extension with Arsenal. He'll most probably leave at the end of the running season.
              Ostajete bez desnog beka kako stvari stoje, ali ima do juna dosta, zamena moze da se sredi...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Trebalo je dati coveku produzetak na jos 2 sezone, ali dobro, moguce da ce pojuriti Junga ili onog Montoyu iz Barce kome takodje istice ugovor. Steta za Baca, u vrhunskoj je formi...
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Ma dat ce mu 2 godine isto kao sto su i Rosickom dali 2 godine i produzit ce tamo nekad u februaru..

                  Inace Kos se povrijedio navodno. U pitanju je povreda lista. Da povrijedio se na jebenom treningu reprezentacija
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • A da, Park Chu Young ce najverovatnije na pozajmicu u Wigan.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Stvarno je buđavo davati čoveku ugovor od jedne godine , nije ni Sanja blesav zna da je u dobroj formi i ako sad ne izvuče ugovor što od Arsenala ili drugog kluba može samo da propadne što se njegove karijere tiče. Da mu je ponuđeno dve godine pa i ajde nekako ovako pa i da sam ja na njegovom mestu odbio bi ..
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ja sam cuo da nisu toliko pare u pitanju, koliko nekakvo zasicenje, ne znam da li je istina...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Ja sam cuo da nisu toliko pare u pitanju, koliko nekakvo zasicenje, ne znam da li je istina...
                          Ne verujem da je zasićenje , skoro je davao intervju za zvanični sajt gde je rekao da je u stanju i da se prekomanduje na CB zato što ga godine stižu i da želi da ostane u klubu . Pre će biti da se čovek brine za svoju budućnost pošto posle ove sezone može da predje u neki iole dobar klub i da tamo pruži jos par sezone a ako potpiše ovaj jednogodišnji ugovor on je posle toga propao što zbog godina što zbog činjenice da će biti manja potražnja za njim
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ide on u PSG ili Monaco, jasno k'o dobar dan.
                            EDIT: Naisao sam na podatak da je u proseku u dresu Arsenala imao 4.5 centarsuteva po mecu. Ne smem ni da pomislim koliko je to vise od Traktora.
                            Last edited by Wilshere_10; 09-10-13, 20:32.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Ide on u PSG ili Monaco, jasno k'o dobar dan.
                              EDIT: Naisao sam na podatak da je u proseku u dresu Arsenala imao 4.5 centarsuteva po mecu. Ne smem ni da pomislim koliko je to vise od Traktora.
                              4.5 puta više .
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Sretan rodjendan najboljem kapitenu ikada!!!

                                Spoiler


                                Spoiler
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X