Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Lose vijesti, Sagna navodno 2 sedmice out, zadnja loza..
    Meh, sumnjam. Pre ce biti da ga cuvaju od reprezentativnih obaveza.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Mah tesko, posalju ove budaletine iz repki uvjek svoje doktore da provjere, al dobro mjera, taman repke budu i to se ocisti na vrijeme i bude spreman za sta god dodje poslje WBA
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • http://24sport.rs/sport/Fudbal/Aktue...di_kazna!.html
        sigpic

        Comment


        • Joj, brate, sta ti citas. Vidis da ni osnovne informacije nemaju. Dzek je taj koji je usao, Rosicki je igrao od pocetka.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Ma bezveze sam naleteo na to, nadam se da nije istina.Mada ovi domaci obicno to vide od ovih stranih pa samo prevedu vest.
            Inace: TEAM NEWS: "Sagna will be not be available, he has a hamstring injury and will be out for three weeks"
            sigpic

            Comment


            • Boga mi, istina je:

              http://www.mirror.co.uk/sport/footba...zueBTc.twitter

              Opravdanje na nivou deteta predskolskog uzrasta.
              Last edited by Wilshere_10; 04-10-13, 10:55.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Ok. To je uzasna vijest. Taman je uhvatio ritam i sad povreda. Ako su tri sedmice, necemo ga gledati bar mjesec dana. Sad se ja samo pitam ko bi mogao biti drugi desni bek ako pretpostavimo da je Dzenks prvi izbor? Flamini? Tesko, on je odlican na poziciji koju trenutno pokriva. Mozemo li se nadati Belerinu? Sta mislite, da li je previse rano ocekivati ga u nekim PL ili CL utakmicama?
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by Ves View Post
                  Ok. To je uzasna vijest. Taman je uhvatio ritam i sad povreda. Ako su tri sedmice, necemo ga gledati bar mjesec dana. Sad se ja samo pitam ko bi mogao biti drugi desni bek ako pretpostavimo da je Dzenks prvi izbor? Flamini? Tesko, on je odlican na poziciji koju trenutno pokriva. Mozemo li se nadati Belerinu? Sta mislite, da li je previse rano ocekivati ga u nekim PL ili CL utakmicama?
                  Desni bek nam treba za jednu utakmicu, to ce Jenkinson da odradi, vratice se Bac posle reprezentativne, ne brini se.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Ma Traktor brat nas

                    A dzek uzo cigaru od havera sigurno bilo mu dosadno. Tako imam ja druga koji zapali jednom mjesecno i to kupi kutiju sebi da izcejfi.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Desni bek nam treba za jednu utakmicu, to ce Jenkinson da odradi, vratice se Bac posle reprezentativne, ne brini se.
                      Je l' to, a? Profa, stari lisac, boli njega za zemljake i otadzbinu.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        Je l' to, a? Profa, stari lisac, boli njega za zemljake i otadzbinu.
                        Prodao bi Profa sad i majku za titulu, vidis da je Bac nezaustavljiv, nece da rizikuje i zavrsi sa Jenkinsonom.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • djeluje mi da je montirana ova situacija sa Jack-om

                          Jack Wilshere ‏@JackWilshere 4m
                          But for the record....I don't smoke!
                          Last edited by ognjen; 04-10-13, 13:13.

                          Comment


                          • Onda je ovo mnogo dobar photoshop...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ne znam zasto se digao toliki hype oko toga da li covjek pusi. Ako hoce i da se lupa koksom nek se lupa. Maradona se lupo, pa mu niko nista ne govori. Zidane pusi aktivno. Ivano Balic pusi kutiju prije tekme..

                              Prevelik hype oko cigare
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ja sam dolazio pijan na trening pa sam dobio šut kartu i deportovali me nazad u veselu Srbiju
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X