Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ziru ti je 192 a Anri je 188 tako da nije visina problem nego tezina
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Jebiga 4 cm pravi razliku nekad, znas i sam
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Pravi al negde drugde Jbg drugacija konstitucija igraca nisam ja njega osporavao samo kazem da mu to fali da bi ispunio neke moje standarde za naseg napadaca
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Kupimo Suareza stavimo ga iza Oliviera i Bog te veselio
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Kad smo kod Girouda, covek pozirao za jedan Francuski casopis, za kalendar...

            Spoiler


            18+ !!!
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Kad smo kod Girouda, covek pozirao za jedan Francuski casopis, za kalendar...

              Spoiler


              18+ !!!

              Hahahahahhaha ovo Aki okacio na zid garant !
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Spoiler


                Bar 20 minuta kasnite
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Remzika i Wilshere jesu poceli kao CM-ovi i stvarno su davali extra partije pre Remzikine povrede . Samo je sada problem sto nam je ta pozicija natrpana igracima i to bas solidnim tako da profa mora da ih gura napred cisto zbog njihove snage i fizicke spreme. Mladji su od Flaminija i Artete i mogu da pokriju veci deo terena . Meni se iskreno svidela Remzikina igra sinoc na tom desnom krilu i sto se mene tice moze i tu da igra . Wilshere je malo vise agresivniji ove sezone i nekako bi ga najradio stavio u tandem sa Artetom i Flaminijem na CM poziciji cisto iz razloga sto mi se cini da tako najvise pridodaje ekipi ili eventualno ga staviti u rotaciju ne znam ni sam vise . Skoro nismo imali ovako kvalitetan kadar na sredini terena tako da mi je svejedno ko ce igrati samo mi je bitno da se konacno vide rezultati Sto se Akijevog drvosece tice nije toliko los koliko ga pljujemo po meni fali mu samo malo brzine , ima kefalo za pas zna da se postavi samo da se malo vise krece i bio bi ful .
                  Ne bih se slozio da nam je CM pozicija, kako kazes, natrpana. Kojim to igracima? Osim Artete, Remzija i Dzeka nikom to nije primarna pozicija. Jedino pokojni Dijabi. Ali njega, kao ni mladog Zelalema ne racunam. Flamini je DM, a svi preostali su AM. Uostalom, ti i da jesi u pravu, dolaskom Kazorle jedan od njih dvojice ispada iz prvog tima. Sa ovom, kako neko napisa, "jelkom", iz prvog tima ispada Volkot, a Arteta, Dzek i Remzi se rotiraju, tj. jedan ne igra. Medjutim, ovdje je problem ukoliko Flamini nije spreman, jer sa jelkom ta pozicija koju on igra ne moze biti pokrivena Artetom ili Remzijem, jer je potpuno defanzivna, ne ona poludefanziva sa ranijom taktikom. Ja sam na Frimponga racunao, ali tog decka nema nigdje.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • http://www.espn.co.uk/football/sport/story/243907.html
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • "Honestly, I would love to be here forever because it would mean I am immortal."

                      Last edited by Bonomo; 03-10-13, 16:58.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        Ne bih se slozio da nam je CM pozicija, kako kazes, natrpana. Kojim to igracima? Osim Artete, Remzija i Dzeka nikom to nije primarna pozicija. Jedino pokojni Dijabi. Ali njega, kao ni mladog Zelalema ne racunam. Flamini je DM, a svi preostali su AM. Uostalom, ti i da jesi u pravu, dolaskom Kazorle jedan od njih dvojice ispada iz prvog tima. Sa ovom, kako neko napisa, "jelkom", iz prvog tima ispada Volkot, a Arteta, Dzek i Remzi se rotiraju, tj. jedan ne igra. Medjutim, ovdje je problem ukoliko Flamini nije spreman, jer sa jelkom ta pozicija koju on igra ne moze biti pokrivena Artetom ili Remzijem, jer je potpuno defanzivna, ne ona poludefanziva sa ranijom taktikom. Ja sam na Frimponga racunao, ali tog decka nema nigdje.
                        Arteti,Remziki,Vilsheru,Flaminiju i Diabiju je CM primarna pozicija . Flamini je uvek bio CM sa malo defanzivnijom igrom .
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Gangrena View Post
                          Arteti,Remziki,Vilsheru,Flaminiju i Diabiju je CM primarna pozicija . Flamini je uvek bio CM sa malo defanzivnijom igrom .
                          Dakle Arteta, Remzi i Dzek, kao sam i rekao. Flamini igra DM, on sigurno nece igrati ispred te pozicije, a Dijabi je, jbg, Dijabi.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            Dakle Arteta, Remzi i Dzek, kao sam i rekao. Flamini igra DM, on sigurno nece igrati ispred te pozicije, a Dijabi je, jbg, Dijabi.
                            Flamini je izbacio jednog Gilberta Silvu na toj CM poziciji i odigrao je cini mi se celu sezonu u tandemu sa Fabregasom . I sama taktika nam je 4 2 3 1 on igra CM-a samo sa defanzivnijim zadatcima ..
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Flamini je izbacio jednog Gilberta Silvu na toj CM poziciji i odigrao je cini mi se celu sezonu u tandemu sa Fabregasom . I sama taktika nam je 4 2 3 1 on igra CM-a samo sa defanzivnijim zadatcima ..
                              O tome se i radi. Ja sve vrijeme govorim o formaciji od zadnje utakmice - 4-3-2-1, ili, da budem precizniji - 4-1 -2-2-1, i svi moji komentari se na to odnose. Ali, bez obzira, ne bih ono sto je Flamini radio od kako je dosao nazvao nicim do defanzivnim veznim.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Lose vijesti, Sagna navodno 2 sedmice out, zadnja loza..
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X