Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet ti sa prodajom Thea.

    Ako nije otisao prosle godine ili godinu pre toga nece ni sad.

    Tacka.
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Ne vjerujem da će se Arsenal odreći Volkota, ionako ste potanki na toj poziciji krila a i Vengerica ga mnogo gotivi

      Comment


      • Originally posted by DelBoy View Post
        Ne vjerujem da će se Arsenal odreći Volkota, ionako ste potanki na toj poziciji krila a i Vengerica ga mnogo gotivi
        Pa dobro, tu su Podolski, Santi, Ox i Gnabry. Druga stvar sto su trojica od cetvorice povredjeni. Jos Remzika moze da igra sve, tako da nema bas malo krilnih igraca.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ova postava sto je Ves naveo je po meni bas odlicna, videli smo da Arsenal odlicno funkcionise bez krila, bar onih klasicnih. Klasicna jelka...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Pa dobro, tu su Podolski, Santi, Ox i Gnabry. Druga stvar sto su trojica od cetvorice povredjeni. Jos Remzika moze da igra sve, tako da nema bas malo krilnih igraca.
            pa dobro, ne kažem da bi Volkot previše nedostajao ovom Arsenalu ali eto Ox je povrijeđen i onda kada se oporavi trebaće mu sigurno određeni period da se povrati u formu, Gnabry-ju pretpostavljam da treba još da napreduje da bi se ozbiljno moglo računati na njega u ključnim utakmicama. A i dobro je da postoji konkurencija u timu na istim pozicijama, naravno ne da se gomilaju igrači nego samo zdrava konkurencija. Santi i Ramsey su mi više za sredine ali vjerovatno je da će Santi morati na krilo gledajući na trenutni sastav.

            u svakom slučaju po meni Volkot ima mjesta u ovom timu a i Venger mu vjeruje, tako da i ako je momak u slabijoj formi ima vremena da se popravi.
            Last edited by ognjen; 02-10-13, 22:46.

            Comment


            • Ma nisam ja za prodaju Thea, samo sto po meni Arsenal treba da igra sa tri ofanzivna vezna, kao sinoc protiv Napolia. Nije da je lose ispalo.

              Jos kada dobijes mogucnost da igraju Santi, Ozil i Jack napred..gde ces bolje. Krilo nije potrebno.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Walcott moze da ima ulogu dzokera, a ovo sto je Ves naveo je najbolja varijanta. Naravno, to nikad nece da se ostvari, jer ce neko uvek da bude povredjen.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Ma nisam ja za prodaju Thea, samo sto po meni Arsenal treba da igra sa tri ofanzivna vezna, kao sinoc protiv Napolia. Nije da je lose ispalo.

                  Jos kada dobijes mogucnost da igraju Santi, Ozil i Jack napred..gde ces bolje. Krilo nije potrebno.
                  slažem se da sada Arsenal u takvom sistemu igra odlično. Duga je sezona, vidjećemo da li će Venger u narednom periodu vršiti neke korekcije ili će igru bazirati na sistemu koji je sada na djelu

                  edit: najbitinije da Arsenal povrede zaobiđu

                  Comment


                  • I Remziju i Wilseru su CM prirodne pozicije - tu daju najvise. Jos kad se uzme u obzir da sa taktikom 4-3-2-1 ispred sebe nemaju tu 10tku, a iza sebe imaju DMFa - dakle potpunu slobodu i ofanzivniju ulogu, za razliku od formacije 4-2-3-1, gdje su ispred odbrane dva veznjaka koja igraju dosta defanzivnije, bez previse slobode, napokon cemo dobiti priliku da gledamo taj godinama najavljivani tandem u sredini terena. Bez Flaminija ova formacija nije bila moguca, jer ni Dzek, ni Remzi, ni Arteta, pa ni Dijabi nisu DMF. S druge strane, ne bi imali ta klasicna krila, a ni krilne napadace, kakvi su jedino Volkot i Podolski ( igraci rodjeni da budu dzokeri sa klupe ), vec bi igrali siroko sa AMF igracima, poput Santija, Ozila, AOCa i Gnabrija. Mi smo realno dosta gusili igru forsiranjem krila, a nikad klasu na pozicijama koje su, kako sam jednom rekao, najbitnije ovakvoj, tj. onakvoj formaciji kakvu je Arsenal igrao, nismo imali. Jbt, pa na toj poziciji je igrao i Bendtner. Ova 4-3-2-1 formacija na sve pomenute pozitivnosti jos i bekovima otvara veci prostor, jer ne duva kao sto je duvalo na sredini ranije, pa se moze i naprijed krenuti. Da bi sve bilo savrseno treba tu i malo veca klasa od Girouda, igraca koji fantasticno obavlja svoj posao, ali koji, kako rekoh ranije, nema te karakteristike i predispozicije da vise ucestvuje u igri prije nego lopta dodje do 16erca protivnika ( evo pisem ovo i u mislima mi slika od sinoc gdje on majstorski predaje loptu Remziju koji se probija i uposljava Mesuta koji hladnokrvno sprema loptu u mrezu Maskiranih, pa kontam da bi mogao i da razoruza moj skepticizam ovaj robusni francuz ). A, Volkot - Volkot nije van forme, Volkot nikako da se razvije u klasu koja mu se predvidjala ( kazem predvidjala, jer malo ko jos vjeruje da ce on biti engleski Mesi ( jeste, neko mu je i taj epitet lupio )). Prosle sezone je bio najbolji do sada, one tamo servirao lopte RvPu, ali i kad bih izolovao te dvije sezone, kao da su mu bile prve u dresu Arsenala, niti je odusevio, niti ga zelim gledati u svom omiljenom klubu. Nek' je ziv i zdrav, sretniji bih bio da nam je ostao uspavani ruski medo nego on.
                    Last edited by Ves; 02-10-13, 23:39.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Remzika i Wilshere jesu poceli kao CM-ovi i stvarno su davali extra partije pre Remzikine povrede . Samo je sada problem sto nam je ta pozicija natrpana igracima i to bas solidnim tako da profa mora da ih gura napred cisto zbog njihove snage i fizicke spreme. Mladji su od Flaminija i Artete i mogu da pokriju veci deo terena . Meni se iskreno svidela Remzikina igra sinoc na tom desnom krilu i sto se mene tice moze i tu da igra . Wilshere je malo vise agresivniji ove sezone i nekako bi ga najradio stavio u tandem sa Artetom i Flaminijem na CM poziciji cisto iz razloga sto mi se cini da tako najvise pridodaje ekipi ili eventualno ga staviti u rotaciju ne znam ni sam vise . Skoro nismo imali ovako kvalitetan kadar na sredini terena tako da mi je svejedno ko ce igrati samo mi je bitno da se konacno vide rezultati Sto se Akijevog drvosece tice nije toliko los koliko ga pljujemo po meni fali mu samo malo brzine , ima kefalo za pas zna da se postavi samo da se malo vise krece i bio bi ful .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Sinoc na Sky Sportsu Ian Wright i Glenn Hoddle su rekli da je Giroud jedan od najboljih napadaca u Evropi u ovom trenutku, od prirodnih centarfora. Analizirali su njegovu igru i samo dokazali ono sto govorim.

                        Walcott nije na prodaju.

                        Svi se slazu da je Flamini ogromna razlika. Covjek je dosao ko general i odma poceo da lupa samare okolo ako neko ne radi svoj posao. Bez njega sinoc tesko da bi se doslo do pobjede, jer je od njega kretala ona energija prema naprijed, covjek je sviju tjerao plus ocistio sve sto se moze ocistit, a Ozil je uradio ostatak.

                        Prvo poluvrijeme je najbolja timska izvedba nekog tima ove sezone. Apsolutno brutalno, i to protiv Napolia, koji nije izgubio u 7 tekmi od toga su imali 6 pobjeda, jedna od njih protiv viceprvaka Evrope, cisto da napomenem ako neko krene omalovazavat kredibilitet Napolia ove sezone.

                        Walcott nije na prodaju!!!!
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Sad me Aki podseti za Flaminija kolika je milina gledati ga kako iznosi loptu iz odbrane prosto se vidi ta sigurnost na toj DM poziciji da je to neverovatno . Prosto nemam brigu da cemo izgubiti tu loptu kada vidim njega i Artetu .
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • E da Gangaro, kad kazes da se Giroud treba kretat vise mislis da treba da se pocne kretat i izvan granica terena, jer jebiga to je jedini dio terena koji ne pokrije u toku tekme
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              E da Gangaro, kad kazes da se Giroud treba kretat vise mislis da treba da se pocne kretat i izvan granica terena, jer jebiga to je jedini dio terena koji ne pokrije u toku tekme
                              Nisam na to mislio nego na njegovo ubrzanje i brzinu tu mi je jedino ajde da kazem smotan Prosto sam navikao da gledam poachere poput Anrija koji ce sami da iznesu kontru if you know what i mean
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Valja ponjet onu visinu plus onu masu, Girouda posmatraj kao Bergkampa po pitanju brzine
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X