Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Kako Gervais rastura u Romi,plakat cete vi za njim kao Real za Ozilom
    Evo ridam suze. Gledo sam ga u dvije tekme i dovoljno sam vidio da je uspio promasiti u te dvije tekme 6 ili 7 sansi 1 na 1, dosta je toga meni bilo u Arsenalu, al dobro Roma ipak dobro igra i nisu jos prosuli bodove
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment



    • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Bez njega je klub samo AL ...

        Comment


        • Kakav je takav je pljuvali smo ga pa smo ga bacali u nebesa ali budimo realni bicemo na vrhu dok je on sa nama , posle toga se stvarno plasim ...
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Danas bratu mom sa stilom, Olivieru 27. rodjendan. Nek mu je sretan pa da sutra hettrik slozi Napolitancima
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment



            • Dobro bre Mesute, jel lepo to sto radis?
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Nadam se da ce ovako i sutra

                EDIT: Jbg Wilshere me preduhitrio
                Last edited by Lillard; 30-09-13, 10:39.
                sigpic

                Comment


                • Ne mogu da vam opisem koliko cekam povratak Cazorle i da ga vidim zajedno u timu sa Ozilom. 2 carobnjaka ima da izdominiraju. Santi bi trebalo da se vrati u nedelju kad budemo gostovali WBA.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Ne znam koliko je tacno, ali izgleda da Diaby odbija da prima platu dok je povredjen.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Pa on je onda veci moralista od Tome Nikolica ...
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Ne znam koliko je tacno, ali izgleda da Diaby odbija da prima platu dok je povredjen.
                        To je sve cesca pojava u fudbalu izgleda,hajde barem neka nesto ide na bolje...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Da je neko drugi pa i da pohvalim, ovaj ce ostati gladan.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Pa sto Diaby je bas dobar momak i u slucaju da se oporavi i zaigra kako moze mozda bude i prevaga za neke titule,ja tipujem na to

                            Diaby iza Mesuta i da su doveli jednu klasu u napadu,PL bi bio na dohvat ruke
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Очекујем да када се Дијаби опорави у неком кратком раздобљу повреди лево ухо, само му је то још остало, све остало је повређивао

                              Comment




                              • WTF
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X