Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Samo covjeka sa avatara ne bih dao za Mesuta jer je on mozak i kljuc igre Reala,ostali svi mogu da idu za tatu
    Njega ne bi ni trazili, imamo Remziku.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Nisam gledao zadnje dvije tekme Reala, ali sam odgledao sve od pocetka i ono sto sam vidio, fali mnogo ideja. Isco jednostavno nije taj kalibar Ozila. Vjerujem da bi svaki navijac Reala to htio, ali Mesut je u Arsenalu i dosao je sa velikim praskom i napravio strasnu atmosferu oko samog kluba, a da ne pricam kakva je atmosfera u svlacionici, jer svaki igrac je apsolutno odusevljen dolaskom maga.

      Juce se mogla vidjeti ta magicna igra Ozila. Nije ga bilo u brojkama, ali ono sto je on radio je nevjerovatno. Dolazio je po loptu na 30m od svog gola kretao napreijd i radio duple pasove, otvarao ekipe. On i Giroud su otvorili Swanse kod prvog gola, a kod drugog on i Remzika..

      Toga dugo nije bilo u Arsenalu..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Nije to do Isca, nego do toga sto Pacov ne moze nista korisno da uradi. Kada bi Wengerica zvao, da Florentino Pacova sa masnom posalje na Emirates da cisti kopacke.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Koji ce nam Modric?

          Bolje Akanovog majstora, za kojeg vjerujem da bi na 30m od svog gola opalio diagonalu 50 m naprijed i od 100 pokusaja bi pogodio najmanje 95 puta kvadrat povrsine metar kvadratni
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Pa zar ti ne bi madjionicara u ekipi? Igraca za kojeg su meni rekli da sam lud kada sam rekao da nije za Real. Takvog neces u ekipi Aki?
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ja malog stakora ne mogu smisliti otkako je opalio u stativu na Emiratesu i lopta se odbila do nekoga koji je onda lagano matirao Almuniu za 4-4 u derbiu sjevernog Londona..

              On mozda jeste strasan igrac, ali takvo sto ne moze pokazati pored Xabia u Realu, taj covjek je bukvalno alfa i omega, ne samo Reala nego svih ekipa u kojima je igrao.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ja malog stakora ne mogu smisliti otkako je opalio u stativu na Emiratesu i lopta se odbila do nekoga koji je onda lagano matirao Almuniu za 4-4 u derbiu sjevernog Londona..

                On mozda jeste strasan igrac, ali takvo sto ne moze pokazati pored Xabia u Realu, taj covjek je bukvalno alfa i omega, ne samo Reala nego svih ekipa u kojima je igrao.
                Najveca prevara u svetu fudbala.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Moze neko da mi preprica sta je Aki pisao u ovim kilometarskim postovima ?
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Jebiga bio je dobar u Spudsima, ali Real je Real. Tamo igra sa fudbalskim majstorima, dok je u Spudsima igrao sa majstorom Sandrom i Hudlestonom
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Jebiga bio je dobar u Spudsima, ali Real je Real. Tamo igra sa fudbalskim majstorima, dok je u Spudsima igrao sa majstorom Sandrom i Hudlestonom
                      Pored takvih bi i Bandera izgledao kao Maradona.

                      Inace, kada je juce krenuo na zagrevanje, srce mi stalo za sekund, sreca pa se Giroud podigao.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Moze neko da mi preprica sta je Aki pisao u ovim kilometarskim postovima ?
                        Ma prica kako je bio u svlacionici na Emiratesu i kako su tamo svi odusevljeni dolaskom Ozila.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Kakav si to?

                          Spoiler

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            Ma prica kako je bio u svlacionici na Emiratesu i kako su tamo svi odusevljeni dolaskom Ozila.
                            Jednog dana, kao CEO Arsenala ako Bog da
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Kako Gervais rastura u Romi,plakat cete vi za njim kao Real za Ozilom
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Razlika je što Žervinjo nije rasturao u Arsenalu
                                sigpic

                                #WengerOut

                                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                                Come on you Gunners!

                                Comment

                                Working...
                                X