Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvek sam verovao u njega. Nije za dzabe njega trazio i Ser Aleks Ferguson. Onaj lom noge je samo usporio njegov razvoj. Ramsey je trenutno mnogo bolji od Wilshera u svim segmentima. Wilshera izgleda samo ja ovde kritikujem. Hajde iskreno recite da li ste vi zadovoljni njegovim partijama ove sezone? Ja jos uvek njime i Walcottom nisam zadovoljan.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Wilser je igrao fantasticno i bio konstantan kao takav jedno vrijeme. S druge strane Volkot samo ponekad bljesne i onda ga nema po nekoliko sedmica. Ne sjecam se da je sastavio 4-5 dobrih partija. Tu je razlika. Istina je, ne igra Dzek na nivou, daleko od toga. Ali opet, Remzi unatoc sjajnim partijama jos nije na nivou na kojem je Dzek bio kad je igrao najbolje. Vratice se Wilser, bice on kapiten Arsenala i Engleske, Remzi ce jos da napreduje, a Volkot moze sutra da ide sto se mene tice. AOC je igrac buducnosti i taj momak moze daleko. Sa sigurnoscu mogu reci dalje od Santija. Kada bi pravili listu najtalentovanijih u Arsenalu, On, Dzek i Gibs su mi rame uz rame ( naravno, uzimajuci u obzir vaznost pozicija na kojima igraju ).
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Wilser je igrao fantasticno i bio konstantan kao takav jedno vrijeme. S druge strane Volkot samo ponekad bljesne i onda ga nema po nekoliko sedmica. Ne sjecam se da je sastavio 4-5 dobrih partija. Tu je razlika. Istina je, ne igra Dzek na nivou, daleko od toga. Ali opet, Remzi unatoc sjajnim partijama jos nije na nivou na kojem je Dzek bio kad je igrao najbolje. Vratice se Wilser, bice on kapiten Arsenala i Engleske, Remzi ce jos da napreduje, a Volkot moze sutra da ide sto se mene tice. AOC je igrac buducnosti i taj momak moze daleko. Sa sigurnoscu mogu reci dalje od Santija. Kada bi pravili listu najtalentovanijih u Arsenalu, On, Dzek i Gibs su mi rame uz rame ( naravno, uzimajuci u obzir vaznost pozicija na kojima igraju ).
        Nisu slican tip igraca, ali Ramsey na vrhuncu ce biti ispod Jacka na maksimumu mogucnosti. Jednostavno, moj brat zna vise fudbala, i sto se tice samog Arsenala, uvek ce da bude u prednosti u odnosu na sve vezne igrace u timu, jer je on tu od devete godine, i najbolje poznaje nacin na koji vezni fudbaleri treba da igraju u Arsenalu. Najbolji primer za to je komentar Neville-a da je on jedini koji pravi "direct runs", i za razliku od Ramsey-ja, kad je u formi, ne gnjavi loptu vec odmah vuce napred loptu i otvara prostor za kontru/pravi asistenciju za asistenta.
        I da, igra slabije, pisao sam vec o tome, ali je sinoc bio odlican. Vraca se fizicki na 100%, i onda nema sile da ga neko zaustavi kad krene u prodor, i naravno izbaci protivnika prijemom lopte.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • AVB talking sense, as always

          AVB on 3rd March: "Arsenal are in a negative spiral. To get out of that is extremely difficult."

          Arsenal since 3rd March:

          WWWWWDWDWWWLWWW WWW
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Malo rapsodije.

            Comment


            • Odlican video

              Za dva dana docekujete Stoke na svom stadionu.

              Comment


              • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...wenger-2287698

                Tako bre, samo se vi vracajte!
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Jedva cekam da ih gledam protiv Stouka ^_^.

                  Trenutno su u jako dobroj formi .
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Kad se Santi i Alex vrate! Jos na Diabija kad bi se moglo racunati, uf!
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by AleksaVP View Post
                      A samo ga brat Topdzija podrzavao
                      covek nije odustajao od Remzike sto je za svaku pohvalu i nek nastavi ovako ja presrecan

                      Comment




                      • Po UEFA-i najstabilniji klub u Evropi, sa imovinom od preko 500m i vise. A i ne treba zaboraviti da se jos uvijek radi na infrastrukturi Ashburton Grove-a, tacnije prostoru oko samog Emiratesa..
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Momci iz prvog tima su se danas slikali:
                          Spoiler













                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Budućnost!

                            Comment




                            • Ne daj Bože da igra , ko sto pjeva
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Bandera gotovo sigurno igra u Capital One Cupu u srijedu. Ja sam se izrazio po tom pitanju. Ako spusti glavu i bude vrijedno trenirao i pokaze bar 80% svog talenta ja protiv njega nemam nista protiv. Dobar back up sigurni moze biti. Iako to ne znaci da ne treba novi napadac..

                                Sto se tice Artete. Mislim da ce sada kada je Flamini pokazao formu na defanzivnom veznom, Arteta igrati u ofanzivnioj ulozi koja mu je vise prirodna...
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X