Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Attached Files
    sigpic

    #WengerOut

    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

    Come on you Gunners!

    Comment


    • Opce je poznato da Reus obozava Rosickog. Takodjer danas citam da se Wengerica okomio na njega sljede ljeto
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Obožava ga, ali ima sliku u dresu Arsenala, mogla je da bude neka u dresu Borusije
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Ma kakav Rojs. Odlican je igrac, ali Arsenal je dosta jak na tim pozicijama na kojima igra Rojs.

          Comment


          • Vala Arsenalu treba krilo onakve klase skoro kao i napadac. A za 30m funti ili eura kolika mu je otkupna klauza lagano ga se moze dovesti

            Mislim cak i da Gundogan ima slicnu klauzu..

            Uglavnom eno opet agent Marice pere da je ovaj blizu Arsenala.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Vala Arsenalu treba krilo onakve klase skoro kao i napadac. A za 30m funti ili eura kolika mu je otkupna klauza lagano ga se moze dovesti

              Mislim cak i da Gundogan ima slicnu klauzu..

              Uglavnom eno opet agent Marice pere da je ovaj blizu Arsenala.
              ja i ne bih rekao da bi Rojsa bilo tako jednostavno dovesti u smislu samo da se otplati klauzula i eto ga....

              djeluje mi da je on baš privržen Borusiji i Klopu, treba tu mnogo više napora da se realizuje taj transfer nego samo da se isplati klauzula

              jedino u slučaju koji je neki dan D-Wade spomenuo a to je da tamo dođe do nekog skorijeg raspada sistema ali to je gotovo nevjerovatno da se dogodi

              Comment


              • Romeo Beckham, sin Davida Beckhama postao je član londonskog Arsenala.



                Comment


                • Isplati klauzu, uvjeri igraca i eto ga, piece of cake.

                  Sta je bilo sa Gotzeom ovo ljeto?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Isplati klauzu, uvjeri igraca i eto ga, piece of cake.

                    Sta je bilo sa Gotzeom ovo ljeto?
                    pa Bajern čim je izrazio želju da otplati klauzulu, Gece je momentalno pristao....ne znači to da će tako biti i sa svim ostalim igračima ako za njih neko bude voiljan da isplati klauzulu

                    ako Arsenal krene na Rojsa možda i uspiju u tome da ga dovedu isplaćivanjem klauzule, ne kažem ja, već samo mislim da je Rojs mnogo drugačiji od Gecea a i kao što sam rekao ima odličan odnos sa Klopom a govoriti kako se osjeća u Borusiji po pitanju statusa nije potrebno jer smo se sami u to uvjerili s obzirom na njegovu prikazanu igru i angažman na terenu. Borusija je sada i finansijski mnogo jača tako da će biti u situaciji i da daje poboljšanije ugovore najboljim igračima te samim tim će koliko toliko moći odolijevati ovim najvećim klubovima
                    Last edited by ognjen; 08-09-13, 12:05.

                    Comment


                    • Ne znam dal je bilo negde.


                      Fotograf agencije AFP, Adrijan Denis, dobitnik je nagrade za najbolju fotografije sezone 2012/2013 u Premijer Ligi.

                      U pitanju je fotografija sa utakmice Mančester Siti - Arsenal.

                      Spoiler
                      sigpic

                      Comment


                      • Ozil – I would have joined Arsenal for free

                        “I have left Madrid with a return ticket to Munich and now do not fly back to Madrid, but to London. “In some way, that conversation [with Wenger] flicked a switch in me and made me realise what I had lost at Madrid: transparency, trust, respect. He told me exactly how I saw myself, how he wanted to use me, what he expected of me.

                        “For the transfer fee I cannot do anything. I would even have joined Arsenal for free. I want to win titles , but I ‘ll do anything.

                        That’s my mentality. “We will do everything we can to get as far as possible in all competitions : I learned at Real I go to no competition and say from the outset , the goal is the semi-final or the final. When I play, I want to win.

                        “I talk to Per and Podolski a lot, they’re helping me.”
                        Evo vam objasnjenje. Za sve one koji misle da Wenger ne moze da privuce najbolje na svijetu. Wenger je bolji od Kloppa i nema tog nacina da me uvjeri da je Jurgen bolji. Ja Jurgena smatram nasljednikom Arsene Wengera, ali Wenger je jos uvijek tata za njega..

                        Sto se tice Reusa, ne treba igracima vjerovati, van Persie je bio savrsen primjer. Obozavao je Wengera, radio je besprijekorno i izjavljivao da voli klub, pa na kraju u rivale ode.. A Reus je sam izjavio par puta da voli gledati Arsenal i da mu je idol Tomas Rosicky. Zamisli jedan poziv brata Rozze, Reus se navlazi i dosao bi djaba
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ciprian Marica ce nam izgleda doci. Slobodan je igrac, napadac. Igrao je u Bundesligi(ne znam za koje tacno klubove). Bolje da on menja Girouda kad zatreba nego mrtvi Bendtner.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Marica je igrao za Stutgart i Salke.

                            Za repku je valjda na 63 utakmice dao 22 gola
                            Last edited by Dejan78; 08-09-13, 13:20.
                            sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Isplati klauzu, uvjeri igraca i eto ga, piece of cake.

                              Sta je bilo sa Gotzeom ovo ljeto?
                              Jest' bas je tako lako.
                              Pa Gotze je presao u najjaci klub na svetu u tom momentu, pa i delimicno sada. Zasto bi Reus presao u relativno slabiji klub, jedino zbog para ??? Ili ambicije da se oproba u nekoj drugoj ligi, ali mislim da je jos rano za to. Nije on isti kao Gotze, pa to ne mozes ni porediti, zaista cudo treba da se desi pa da on ode iz Borussie u neki klub sem Reala ili Barse mozda, obozava klub, veliki je navijac, i klauzula koju ima je za mazanje ociju, otisao bi on odavno da je drugi slucaj.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Jest' bas je tako lako.
                                Pa Gotze je presao u najjaci klub na svetu u tom momentu, pa i delimicno sada. Zasto bi Reus presao u relativno slabiji klub, jedino zbog para ??? Ili ambicije da se oproba u nekoj drugoj ligi, ali mislim da je jos rano za to. Nije on isti kao Gotze, pa to ne mozes ni porediti, zaista cudo treba da se desi pa da on ode iz Borussie u neki klub sem Reala ili Barse mozda, obozava klub, veliki je navijac, i klauzula koju ima je za mazanje ociju, otisao bi on odavno da je drugi slucaj.
                                Arsenal je trenutno samo igracki slabiji od Borussije a i to cemo vidjeti koliko a sto se tice klubova Arsenal je miljama ispred.Naravno to ne znaci da je lahko dovesti Reausa.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X