Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bolje sto je otisao, mozda bi i prosli Barsu da on nije igrao, videlo sa na tim utakmicama koliko on oce da ode u "mocnu" Barsu

    Comment


    • Ma neka je otisao,mnogo puta sam citao njegove izjave tipa:,,Nezadovoljan sam u Arsenalu,ovo,ono..." Sta ce vam igrac koji igra na silu za taj tim,koji nema zelju da se bori za taj tim ,cija je jedina zelja da ode u Barselonu.E neka je otisao ;)
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Opet napadac............ako se povredi jedan CM odose svi u kurac....ja se nadam da venger ne misli kako kreativce treba da mu igraju song i frimpong

        Comment


        • http://www.sportske.net/vest/transfe...ija-47815.html
          Ovo bi bilo lepo

          Comment


          • De bre si lud ovaj ima platu tamo od 200 000 ko pola našeg tima a i sumljam da bi on prešao da igra za duplo manju platu ...
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • E sad u inat svima treba da zavrsimo u top 3....a u kurac.........ovi u emisiji nas ispljuvase ko nikad..........

              Comment


              • Propustio sam taj Arsenalov deo. Sta cu govorili ?
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Propustio sam taj Arsenalov deo. Sta cu govorili ?
                  Po Novakoviću i Liverpul i Totenhem ispred Arsenala... Po njemu je upitan plasman Arsenala u TOP 6!
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Kako mi je komicno kad Rosickog nazivaju Rosiki

                    Comment


                    • Jel Nasri otisao ili? Vidim nema ga u sastavu?

                      Comment


                      • Nije otišao .
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Arsenal prvi meč u premier ligi ove sezone odigrao bez golova protiv Njukasla. Žera bio najbolji, pa popušio crvenkapu - Barton konj ga namagarčio i tako... Neće igrati 3 utakmice zbog nasilnog ponašanja, što znači protiv Livpoola, Ujedinjenih Krava i Labudova. Po meni, to i nije veliki gubitak, već, iz ugla manijakalnog optimiste gledano, sad nema nedoumica oko toga da li ga koristiti i u kvalifikacijama za LŠ i u PL. Nek dere žabare, a vamo će Wolkot, Arša, Kapiten i ovi novi klinci. Čekamo povratak Wilšera, dolazak Kejhila, te da odu ova dva nezahvalna magarca i drugi tipovi neupotrebljive robe, pa da se krene u osvajanje bilo čeka (osim liga kupa) !
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Da, igra ce mnogo bolje da izgleda kada se Jack vrati. Nadam se da ce dovesti Arsenal ipak Matu, Arshavin me je razocarao danas. Treba tu jaca konkurencija. Rosicky je isto ocajan bio...bice bolje.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Kakav je ubica ovaj Zervinjo, kad vidis onakvog igraca zelja ti je gledat fudbal, al sta ces vazda se nadje neka budala (Barton), a na kraju i ovaj ispade budala sto ga udari, sve u svemu odlican transfer i steta sto propusta ove derbije jer bi bio jos opusteniji zato sto je vidio da moze.
                              sigpic

                              Comment


                              • Arsenal trazi Tevez-a od City-a, a pristaju da mu placaju 200.000 sedmicno. Samo sto Arsenal nudi Nasri-a i 10 miliona funti, pa tu ako se dogovore, moze svasta da bude.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X