Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Necu se ja pederisat oko loophole-a u nasoj opkladi. Zna se da ja vazda pricam u funtama i izgubio sam opkladu posteno. Maricu biraj mi avatar za naredne dvije hefte. Jebe mi se sto nije potroseno 50m funti ipak je dosla zvijer u obliku Ozila. Stoga izgubio sam
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Kad sam video na sajtu da je konačno zvanično dobio sam erekciju ! Profo sve ti je oprošteno , o ovome sam pričao dve godine na forumu jedan igrač godišnje ali vredan , stara Fergijeva taktika sa kojom je izgradio Mančester. Svake godine po ovakav transfer sa tim da zadržimo najbolje igrače i da se otarasimo deadwooda i ja sam happy. Za backup i rotacije da se forsiraju klinci i do jaja bre. Nego šta mislite kako će nam sad izgledati AM trojka ?
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Kad sam video na sajtu da je konačno zvanično dobio sam erekciju ! Profo sve ti je oprošteno , o ovome sam pričao dve godine na forumu jedan igrač godišnje ali vredan , stara Fergijeva taktika sa kojom je izgradio Mančester. Svake godine po ovakav transfer sa tim da zadržimo najbolje igrače i da se otarasimo deadwooda i ja sam happy. Za backup i rotacije da se forsiraju klinci i do jaja bre. Nego šta mislite kako će nam sad izgledati AM trojka ?
        Dopustam ovakve razgovore, nema vise teranja baksuza ovog leta.
        Ozil 10-ka, to se podrazumeva, sto bi znacilo da ce Santi levo. Dok nas povrede ovako unistavaju, Walcott ce desno, i ocekujem da to mesto zadrzi, kapiram da ce sad bolje igrati.
        Mene brine dvojac u veznom redu, ne mogu to da budu Jack i Remzika, gre'ota da Jack igra nekog zadnjeg veznog/deep lyinga, a Remzika je dobar na box-to-box. Steta za Jacka da tu propada.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Ne znam je li neko već okačio.

          Comment


          • Krenuh pisat` post da nam je bilo daleko potrebnije dovesti dostojnu rezervu sagni, jednog osrednjeg štopera, krljača na sredini i konkurenciju za žirua.. medjutim odustaću od toga da ne bi kvario pozitivnu energiju i euforiju oko Ozila (na čijoj poziciji već imamo dovoljno solidnih igrača: wilshira,cazorlu,ramseya,artetu,rosickog..)
            Sve u svemu, mislio sam da neće doć niko a došao je KLASA igrač.
            Wenger je pokazao da je konačno spreman dati veći novac za nekoga i to me najviše raduje.
            Što već reče neko prije mene, ovaj transfer možda neće donjeti titulu ali će se na sam klub gledati drugačije od danas. Ovako nešto je bilo potrebno. ;)
            Last edited by el hombre; 03-09-13, 03:40.

            Comment


            • Dobro pojacanje za Arsenal.....po meni ste druga ili treca ekipa ove sezone u PL!

              Comment


              • Dobro je! Nisam sanjao ...
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Ja i dalje ne verujem da je doveden Ozil

                  Comment




                  • .....

                    Last edited by Ves; 03-09-13, 12:08.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment




                    • sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ja sam presrecan . Dosao nam je klasa igrac . Znaci verujem da ce od sad stvari biti bolje... Ne moze sve preko noci ali ovo je ogroman korak za nas. Za Dembu sam i znao da nece doci posto je to ipak Murinjo. Radije bi ga ostavio na klupi da trune nego da ga proda najvecim rivalima .
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Don't mess with big O!

                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • dva "Nemca" u kadru !
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Top 5 assist-kings in the last 5 seasons: Ozil (72) Messi (68) Xavi (56) Fabregas (55) Mata (54)
                              .....

                              Comment


                              • http://www.givemesport.com/375570-ar...n-deadline-day

                                Sinoc se jos radilo na dovodjenju Bentekea,Runija i Pastorea prema ovom izvoru, ali kao sto znate bezuspesno. Da se 1 od ova 3 igraca doveo pored Ozila bilo bi zaista zestoko.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X