Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa srecom, hvala za sve. Odlican fudbaler

    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Dres za sledecu sezonu[emoji848]

      Gde nađoše ovog manekena sa ovim štapićima od nogica. Sav je nekako...metljiv.

      Imate toliko zverki u timu kojima bi dres bio savršen.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Dobar fudbaler koji se ne uklapa kod Murinja, nek mu je sa srecom.

        Ajde jos Darmijan sada

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by reddevil96 View Post
          Okej to je tvoje mišljenje, ali imas li takvo mišljenje kad Đoković pjeva nacionalisticke pjesme?


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Sta me zabole uvo za Djokovica. Ja nisam napao hrvatski narod, nego odredjena 22 fudbalera, njihovog selektora i sve te ljude koji su bili saucesnici u ovome.
          Djokovic I Lebron James imaju tu osobinu koju kod sportista organski prezirem a to je da se dodvoravaju svima, i pokusavaju sve impresionirati.
          Za Djokovica nisam uvek navijao, navijao sam i za jednog Amerikanca uvek protiv njega.

          Ali van cele te price, zar nije Djokovicu majka Hrvatica, i iz onoga sto sam uspeo procitati nikad nije slavio osvojene Vimbldone, ili pak druga mesta na Vimbldonu tako sto je samoinicijativnog osvedocenog fasistu ispred skupstine u Beogradu, pred 60,70k ljudi.


          Originally posted by reddevil96 View Post
          http://m.sport.novi.ba/clanak/185447...etnicke-pjesme
          2016. godina

          Ne znam zasto se čudite ponašanju nogometaša i naših i vaših i švicarskih albanaca
          Svi oni imaju po pet razreda osnovne skole i jedino sto znaju u zivotu je igrati nogomet



          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Sta me boli uvo i za to. Izem ti opravdanje. Nek budala upadne u pogon nuklearne elektrane, napravi sranje, a posle ga ga potapsemo "Jbg, ti si glup, nema veze sto si napravio sranje, tebi se to moze"
          Ako nisi dovoljno osvescen, onda ne jedi govna, budi glup za sebe, ne izlazi iz opanaka, ne preuzimaj inicijativu da pravis anticivilizacijska sranja pogotovu u momentu kad se slavi sportski uspeh, kad je paznjost citave naciji, po ulicama, usmerena na tebe, kao na nekog Boga ciji se svaki gest slavi.

          Ova vrsta debilizma, nije od onih koja se opravdavava, niti se nad ovakvom vrstom gluposti sazaljeva. "Pa zao mi ga glup je"
          Ne nije mi gao zao. Prokurcio se iznad svojih kapaciteta i napravio sranje, nehumanisticki i necivilizacijski gest.

          I to sto je neko glup, neosvescen i needukovan, ne znaci da oni koji to jesu ne bi trebalo da ih ostrokritikuju. Kritika za ovakve stvari ne da je pozeljna, nego je obaveza. Obaveza svakog humanog i osvescenog coveka, bilo koje rase, vere, drzavljanstva, je da osudi ovo. Zloupotrebljen je sport, koncept sporta. Sport je stvar koja ulepsava zivot, ali nije ultimativni prioritet, niti najvaznija stvar na Svetu. Postoje vaznije stvari od sportskog rezultata i uspeha. I kad si na krilima uspeha ne da opravdava to da pravi sranja. Sta vise, to ti daje jos vecu odgovornost jer imas veci uticaj na drustvo svojim gestovima.


          I da ponovim, ja nisam kritikovao hrvatski narod. Kritikovao sam odredjeno igrace iz hrvatske reprezentacije i selektora. Neki od tih igraca su bili inicijatori ove ideje, a neki saucesnici, jer se za ovo ne cuti.
          Ja bih napustio to sranje da dovedu tako BMK, reko bih "To sto smo igrali prvenstvo, bilo je lepo, ali ja ne zelim da ucestvujem u ovom sranju, idem kuci da proslavim ovo sa porodicom i da napisem saopstenje da se ogradjujem od ovakve gluposti i da apelujem na ljude da ne padaju na jeftine nacionalisticke strasti"
          Last edited by Busby Babe; 16-07-18, 22:53.

          Comment


          • Štucne izgledaju najbolje, bas brutalno


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Gde nađoše ovog manekena sa ovim štapićima od nogica. Sav je nekako...metljiv.

              Imate toliko zverki u timu kojima bi dres bio savršen.
              E pojma ti nemam. Prvo mi se ucinje Vidic[emoji23][emoji23]

              A stvarno stapici od nogica
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ja bih radije Gulama
                Čini mi se da je pokidao ligamente na predaezonskim pripremama.

                Rouz je odlično iskoristio svoju šansu na Svetsko. Svaki minut je iskoristio.

                Comment


                • Ja bih da Pogba pokida, i da Fred bude dobar. Da Shaw smrsa i dovede se u red, da prodamo Roja, da se Bailly ne povredjuje, da ozivimo Martiala.
                  Nisam bas neskroman....

                  Comment


                  • Srecno Dejli! Gotivio sam lika, mnogo se radovao njegovom dolasku i ocekivao zamenu za Kerika, steta sto je ispalo ovako. Ali drago mi je sto ide, vreme je da se presece i odstrane viskovi. Sledeci bi trebali da budu So, Darmjan i Dzons.

                    Sto se dresova tice, otkad je Sevrolet stigao, svake godine bih govorio da nam upropaste dres, ove sezone bi bio ruzan i bez njihovog logoa.
                    Last edited by bici; 16-07-18, 23:51.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Blindić
                      Uvek je imao moju podrsku, uvek sam mu verovala mada je to mozda i zbog onih fotki kojima ste me bombardovali kada je dosao

                      Srecno!

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nema nekog zala kad je Blind u pitanju, fine 4 sezone, ovu zadnju doduše nije ni igrao ali osim toga sve ok. Odlazi otprilike za iste pare za koje je i došao, ni tu nismo loše prošli.

                        Sad još da vidimo da prodamo i Darmijana, Roha. Takođe i Dzonsa ako ćemo dovoditi štopera, te Šoa ako ćemo dovoditi lijevog beka.

                        Mislim da je preduslov da dovedemo još tih par igrača koje smo namjerili bila prodaja nekih fudbalera, jer ovako kod njihove prodaje imamo snazniju pregovaračku poziciju. Tako da realno mozemo očekivati i odlazak npr. Darmijana u narednih 7-10 dana, mada je otišao na turneju.
                        Last edited by BorisUnited99; 17-07-18, 00:28.

                        Comment


                        • Previše kulture za Murinja. Blind je isuviše tehnički potkovan da bi igrao beka, očekujem da zablista u Ajaksu.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Blind i Tadic su ozbiljna pojacanja za Ajax. Odlican posao za njih.
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment






                            • Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Ko je bolji? Messi. To su vjerovatno dvojica najboljih igrača koji su ikada igrali fudbal, ali jednostavno u mojim očima Messi je bolji", poručio je Rooney.

                                Mislio sam da ce reci da je Ronaldo bolji, ali objektivan odgovor ovako


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X