Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Probably Mkhitaryan's greatest assist for us.
    sigpic

    Comment


    • Hahahahahahaahah

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Napokon kraj tv novele.
        Triput veci hajp nego za Van Dajka.
        Naucio i pesmu da svira, znaci vec se isplatio transfer.

        Da li ce Rashford ici negde na pozajmicu ili ce se zadovoljavati mrvicama?
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Originally posted by srdjan_sl View Post
          Sto se Rasa tice, dolazak Aleksisa nema nikakve veze sa njegovom minutazom.
          Kako nema? Pa obojica vole da igraju po levoj strani u napadu.


          Originally posted by srdjan_sl View Post
          EDIT: Pripazi na trolovanje, nece biti tolerisano.
          Ok.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Kako nema? Pa obojica vole da igraju po levoj strani u napadu.
            Aleksis sigurno nije doveden da igra levo, vec se spominjalo u zadnjih nekoliko postova gde se ocekuje da Aleksis igra, mislim moguce je da ce nekad odigrati i levo ali mislim da ce prvenstveno igrati desno krilo u nekoj free roli.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Inače se ne zaluđujem predstavljanjima igračima i tim stvarima, taj marketing me slabo zanima, ali ovo je fenomenalno. Genijalno.

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Napokon kraj tv novele.
                Triput veci hajp nego za Van Dajka.
                Naucio i pesmu da svira, znaci vec se isplatio transfer.

                Da li ce Rashford ici negde na pozajmicu ili ce se zadovoljavati mrvicama?

                Zamena teza totalna. Sanchez se desio kao grom iz vedra neba, i nije bio godinu dana prizeljkivan, adore-van itd. Čak je i većinska navijačka united javnost u početku sa rezervom uzimala priču da će preći kod nas. Kad je bilo potvrdjeno da prolazi, stvorili se uzbudjenje, što je i normalno u momentu kad je potvrdjeno, jer je pored svega bilo i nočekivano.

                Mi nismo godinu dana pravili neke fiktivne planove i zamišljanja budućnosti, pre nego je potvdjeno da dolazi.
                Ja ne znam kako misliš da ne bude uzbudjenja kad je pre više od nedelju dana sam Venger, a i Mou, maltene potvrdio da dolazi.
                Od tog momenta je uzbudjenje totalno validno.


                Cela pozadina priče transfera i VVD-a ne da su drugačije, nego je suvišno to objašnjavati. Fucking Alexis Sanchez iz Arsenala i VVD i Southamptona...
                Last edited by Busby Babe; 22-01-18, 19:19.

                Comment


                • Cestitam Junajtedovci, strasnog igraca ste doveli..
                  MESSI 10

                  Comment


                  • Sta mislite jel dobija neke minute protiv Yeovila? Posle Yeovil idemo na Wembley protiv Totenhema u PL, valjda ce igrati

                    Comment


                    • Predstavljanje je do jaja, ja sam dremnuo malo, otvaram oči, otkljucavam mobilni, i iskače mi na tviter ovaj thumbnail koji izgleda kao Killersov za Abbey Road - Sam's Town, When You Were Young i Romeo And Juliet.
                      U fazonu sam "šta se ovo dešava!?"

                      Comment


                      • Inače nadam se da ćemo u svemu ovome saznati i pravu platu Sančeza, Di Marcio kaže 300k, on je pouzdan pa mu vjerujem ali opet da sačekamo zvanično.

                        Sad kad je zvanično i Mikiju da se zahvalimo, veliki faktor u našem osvajanju LE, ovu sezonu takođe odlično počeo pa stao nažalost, ali pokazao je nekim potezima kakav je majstor. Moram reći da mu baš želim da se pokaže i dokaže u drugom klubu iako je taj drugi klub rival, samo protiv nas nek igra loše po mogućnosti

                        Comment


                        • Jel ima neko strim za MUTV, za Sanchezov intervju?

                          Comment


                          • mozda na gofirstrow, oni su znali strimuju MUTV
                            ja sad nisam u mogucnosti da proverim i upalim strim...

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by Busby Babe View Post
                                mozda na gofirstrow, oni su znali strimuju MUTV
                                ja sad nisam u mogucnosti da proverim i upalim strim...
                                Ima, hvala

                                Comment

                                Working...
                                X