Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Murinjo bi isto radio sa ovom ekipom Citya, a Gvardiola je mnogo pametniji od Murinja pa ne bi ni vodio Junajted. Porede se dva neuporediva tima, United ne može da isprati City u dovodjenju igrača.

    Bolje da je ostaou Chelsea jer je Chelsea mnogo napredniji i ima veći izvor igrača, filijale, Chelsea će opet dogodine da se bori za titulu.

    Junajted bi da igra sa nekim polovnjacima. Pa jbg Ferguson je otišao u penziju i 2017. je. Ja ne znam na kojoj je poziciji jači Utd od Citya pa da očekujete od Murinja nešto?

    Dovedite mu Grizmana i još dva top igrača i onda ga poredite.

    Murinjo je najbolji u 21. veku
    Last edited by Cassius Clay; 12-12-17, 15:33.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Junajted bi da igra sa nekim polovnjacima.
      Bas me zanima koji su to polovnjaci?

      Comment


      • Gvardiola bi ovako gazio i sa timom Uniteda, ja tu nemam dileme. Jednostavno čovek ume i predan je, verovatno je i dovoljno sujetan da ga ta sujeta vuče da primenjuje sve što zna i da duboko implementiše u tim koji vodi.

        Imao bi od 43-48 poena, poprilično sam ubedjen.

        Jeste preuzimanje City-a iz više ugla manje hrabar potez, pisali smo o tome, ne samo zbog para i sl.

        Comment


        • Imaju Murinjo i igraci podrsku od mene a vjerujem i od dosta vas ovdje ali isto tako moraju da istrpe kritike jer navijaci Utd nisu navijaci Reala. Mozda jesu razmazeni ali moze im se posle Fergija, navikli su na trofeje ali i na rizik, na ubacivanje klinaca, na jurenje pobjede kad se gubi. Uostalom neke od najvecih pobjeda Fergijovog Utd jeste iz preokreta, kako i sta ne znam ali si znao kad dodje zadnjih 15 min Utd ide na sve ili nista, nebitno ko je na terenu, igras za Utd i tako se mora igrati i juriti rezultat.

          Neoprostivo je ne napasti Liverpul recimo, okej mozda bi oni dali 2-3 gola ali uzdas se u DDG da skine neki zicer ali zato kad napadnes one jadnike u odbrani Liverpula daces im taj jedan gol vise. Tu je prekinuo fenomenalan niz Utd, napadacki fudbal i sigla je kazna protiv Hadersfilda

          Nije sramota izgubiti od Sitija, jaki su ali je sramota igrati kao p... vecinu meca i napraviti Barsu od njih a posle se busas i koprcas posle meca, ti si tvoje pokazao na terenu. Treba da slave, dobili su rivala, ostvarili neki rekord i svaka cast a ti si trebao na terenu da ih zaustavis a ne da izadjes tako da se branis kod kuce protiv njih iako je izveo napadacku postavu. Od starta je zamisao kontranpad a u prvom pol da Roho napuca loptu za onog nesrecnika gore


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Najgore od svega je sto kad Murinjo ode, ja ne vidim trenera koji bi se zadrzao bar 7-8 godina. Sve su short-term resenja. Posle dolaze Anceloti, Alegri i tako u kryg.
            Last edited by bici; 12-12-17, 15:45.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by Busby Babe View Post
              Gvardiola bi ovako gazio i sa timom Uniteda, ja tu nemam dileme. Jednostavno čovek ume i predan je, verovatno je i dovoljno sujetan da ga ta sujeta vuče da primenjuje sve što zna i da duboko implementiše u tim koji vodi.

              Imao bi od 43-48 poena, poprilično sam ubedjen.

              Jeste preuzimanje City-a iz više ugla manje hrabar potez, pisali smo o tome, ne samo zbog para i sl.
              Ne Pep nego vrv nijedan trener na svetu ne bi imao bolji skor od Murinja ove sezone sa ovoliko polovnjaka i nekreativaca u timu,jedino bi jos Conte i Colo evetualno odrzali ovakav MU u top 4,svi ostali pa i Pep bili bi ispod

              Comment


              • Za mene su polovnjaci u odnosu na igrače Sitija. Od Smolinga, Blinda, Janga, štopera, Roho, niko mi nije ništa posbno, ni Erera, pa ni Matić. Pogba i Ibrahimović, Felaini iako ga niko ne voli, takve igrače vidim u Utd. Bolji mi je Morata od Lukakua... Itd.

                Što mu Perišića nisu doveli? Ne znam koliko ga je Utd ispoštovao, City ima bolje igrače.

                Junajted vrlo lako može krenuti stopama Arsenala i Liverpula, ako ne shvati da se vremena menjaju. Na duge staze ostaće Chelsea i City svake godine konkurentni jer troše konstantno.

                Trebaju mu bolji igrači.

                Gvardiola je kukavica. Barselona-Bajern sa kojim bih ja uzeo titulu- City, ali mu odajem priznanje voli sebe. Ne bi taj kročio u Mančester Junajted, nije lud kao Murinjo.

                Navijači Liverpula podržavaju prevaru Klopa, navijači Junajteda kukaju na Murinja. City i Chelsea dominiraju. Nešto je trulo..
                Last edited by Cassius Clay; 12-12-17, 15:48.

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Najgore od svega je sto kad Murinjo ode, ja ne vidim trenera koji bi se zadrzao bar 7-8 godina. Sve su short-term resenja. Posle dolaze Anceloti, Alegri i tako u kryg.
                  Isto, ne pada mi na pamet ko bi mogao biti taj


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Najgore od svega je sto kad Murinjo ode, ja ne vidim trenera koji bi se zadrzao bar 7-8 godina. Sve su short-term resenja. Posle dolaze Anceloti, Alegri i tako u kryg.
                    Prosla su ta vremena tipa 7-8 godina.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Za mene su polovnjaci u odnosu na igrače Sitija. Od Smolinga, Blinda, Janga, štopera, Roho, niko mi nije ništa posbno, ni Erera, pa ni Matić. Pogba i Ibrahimović, Felaini iako ga niko ne voli, takve igrače vidim u Utd. Bolji mi je Morata od Lukakua... Itd.

                      Što mu Perišića nisu doveli? Ne znam koliko ga je Utd ispoštovao, City ima bolje igrače.

                      Junajted vrlo lako može krenuti stopama Arsenala i Liverpula, ako ne shvati da se vremena menjaju. Na duge staze ostaće Chelsea i City svake godine konkurentni jer troše konstantno.

                      Trebaju mu bolji igrači
                      E to sve i ja kazem ,a da ne pricamo sto nema ni levog bek a ni desnog ,nego ih je sam napravio od Valencije i mucenog Janga,ali problem sto vecina navijaca MU misli da ima u timu WC igrace a sem DDG i jos 2-3 sve polovnjaci u odnosu u kom timu igraju.

                      I zato bi bas voleo da ode Murinjo pa da vidim koji ce to magicni trener ,da sve trpa po 3,4 komada i plese po terenu sa ovakim timom MU

                      Comment


                      • Samo navijam da što pre ode i da dodje LVG. To bi me usrećilo. Da imate tih bombastčnih mesec dva. LVG je super samo nije nekako za trenera. Sve on to zna ali nešto njemu fali. Dajte Murinja u Italiju...

                        DDG je ubedljivo najbolji golman koga sam ikada gledao. Bolji od Bufona, bolj od Van Der Saara, bolji od Kasiljasa, Nojera. Za mene. Čovek je nemoguć i jedva čekam da dodje u Real.
                        Last edited by Cassius Clay; 12-12-17, 15:51.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Murinjo bi isto radio sa ovom ekipom Citya, a Gvardiola je mnogo pametniji od Murinja pa ne bi ni vodio Junajted. Porede se dva neuporediva tima, United ne može da isprati City u dovodjenju igrača.

                          Bolje da je ostaou Chelsea jer je Chelsea mnogo napredniji i ima veći izvor igrača, filijale, Chelsea će opet dogodine da se bori za titulu.

                          Junajted bi da igra sa nekim polovnjacima. Pa jbg Ferguson je otišao u penziju i 2017. je. Ja ne znam na kojoj je poziciji jači Utd od Citya pa da očekujete od Murinja nešto?

                          Dovedite mu Grizmana i još dva top igrača i onda ga poredite.

                          Murinjo je najbolji u 21. veku
                          Koliko ja znam najbolji u 21. vijeku je sigurno Ferguson a nikakvi mourinho


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by reddevil96 View Post
                            Koliko ja znam najbolji u 21. vijeku je sigurno Ferguson a nikakvi mourinho


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Po kom kriterijumu najbolji?

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Imaju Murinjo i igraci podrsku od mene a vjerujem i od dosta vas ovdje ali isto tako moraju da istrpe kritike jer navijaci Utd nisu navijaci Reala. Mozda jesu razmazeni ali moze im se posle Fergija, navikli su na trofeje ali i na rizik, na ubacivanje klinaca, na jurenje pobjede kad se gubi. Uostalom neke od najvecih pobjeda Fergijovog Utd jeste iz preokreta, kako i sta ne znam ali si znao kad dodje zadnjih 15 min Utd ide na sve ili nista, nebitno ko je na terenu, igras za Utd i tako se mora igrati i juriti rezultat.

                              Neoprostivo je ne napasti Liverpul recimo, okej mozda bi oni dali 2-3 gola ali uzdas se u DDG da skine neki zicer ali zato kad napadnes one jadnike u odbrani Liverpula daces im taj jedan gol vise. Tu je prekinuo fenomenalan niz Utd, napadacki fudbal i sigla je kazna protiv Hadersfilda

                              Nije sramota izgubiti od Sitija, jaki su ali je sramota igrati kao p... vecinu meca i napraviti Barsu od njih a posle se busas i koprcas posle meca, ti si tvoje pokazao na terenu. Treba da slave, dobili su rivala, ostvarili neki rekord i svaka cast a ti si trebao na terenu da ih zaustavis a ne da izadjes tako da se branis kod kuce protiv njih iako je izveo napadacku postavu. Od starta je zamisao kontranpad a u prvom pol da Roho napuca loptu za onog nesrecnika gore


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              +1, nemam prostora za reputaciju

                              samo bih dodao da navijaci Uniteda nisu nepristojno i seljački razmazeni. Uvek ce na kraju dana dati podrsku igracima i timu, nikad nece zvizdati, ali kao bitan stejkholder emocije nas, navijača jesu bitne.
                              Mi stvarano reputacioni resurs.


                              Originally posted by 61563 View Post
                              Ne Pep nego vrv nijedan trener na svetu ne bi imao bolji skor od Murinja ove sezone sa ovoliko polovnjaka i nekreativaca u timu,jedino bi jos Conte i Colo evetualno odrzali ovakav MU u top 4,svi ostali pa i Pep bili bi ispod


                              Originally posted by Uroš View Post
                              Za mene su polovnjaci u odnosu na igrače Sitija. Od Smolinga, Blinda, Janga, štopera, Roho, niko mi nije ništa posbno, ni Erera, pa ni Matić. Pogba i Ibrahimović, Felaini iako ga niko ne voli, takve igrače vidim u Utd. Bolji mi je Morata od Lukakua... Itd.

                              Što mu Perišića nisu doveli? Ne znam koliko ga je Utd ispoštovao, City ima bolje igrače.

                              Junajted vrlo lako može krenuti stopama Arsenala i Liverpula, ako ne shvati da se vremena menjaju. Na duge staze ostaće Chelsea i City svake godine konkurentni jer troše konstantno.

                              Trebaju mu bolji igrači.

                              Gvardiola je kukavica. Barselona-Bajern sa kojim bih ja uzeo titulu- City, ali mu odajem priznanje voli sebe. Ne bi taj kročio u Mančester Junajted, nije lud kao Murinjo.

                              Navijači Liverpula podržavaju prevaru Klopa, navijači Junajteda kukaju na Murinja. City i Chelsea dominiraju. Nešto je trulo..
                              A Delph, Otamendi, Walker, Fernandinho, Sterling su inače bogovi fudbala. Alaba, Puyol, Dani Alves, Puyol, Messi....

                              Young je bolji od Delpha, štoperi Uniteda su ove godine odlični, meni je Smalling u formi najbolji štoper u ligi, Walker nije bolji od Valensije, niti su Fernandinho i Sterling bolji od Matića i Martiala.

                              Ja gotivim Murinja kao lika, nemam neku vrstu antipatije iz tog ugla pa da ga sad omalovažavam. A Pep mi i nije nek car kao lik.
                              I uopšte nisam srećan što konstatujem ovo što konstatujem.

                              Comment


                              • Pa dobro Ferguson je bio samo u Unitedu ali eto njega i ne ubrajam on je druga kategorija. On je tata. Ipak Murinjo je nomadski išao, samo ne znam kako je dozvolio sebi da ode iz Chelsea u United i uništi sve tamo što je radio.

                                Ferguson, Murinjo, Anćeloti...

                                Meni je Walker bolji od Valensije, Fernandinjo i Sterling od Mstića i Marsijala, Smoling mi nije ništa posebno kad se sve pogleda, mada ne pratim svaku utamicu United. Ali ovi iz Citya... Sterling ne da je bolji od Marsijala nego..

                                Aguero, De Brujne, Silva, ovamo Mata, Mktarijan, Lukaku..

                                Nisam pametan za mene je City igrački mnogo jači
                                Last edited by Cassius Clay; 12-12-17, 15:59.

                                Comment

                                Working...
                                X