Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niti bi u prvoj Van Galovoj sezoni dosli do LS, niti bi u drugoj osvojili FA kup. Ali ono, moderno je hejtovati Maruana.
    sigpic

    Comment


    • Naravno, ništa ne bi se osvojilo bez velikog Fellainia, ja ne znam kako je ovaj klub uopšte funkcionisao pre nego što je došao...

      All hail the great Belgian Log Marouane!
      Last edited by Cylokin; 24-06-17, 12:02.

      Comment


      • Totalno nejasan konstantan hejt prema Maruanu. Ne razumem sta je problem s njim? Nije starter, ne buni se zbog toga, kvalitetan je igrac da se ima u timu, odlican igrac zadatka i na sve to mnogo puta se odlicno pokazao u kljucnim trenutcima. Ok, nije tehnicki perfektan i ima ponekada ispada ali ni toga nema cesto. E sad cifra koja je placen je mozda bila malo veca tj mogao je da sepotpise par dana pre toga za dosta manje para ali za to treba zahvaliti Mojesu a ne Feli. Sad ako neke asocira upravo na Mojesa i razumljivo je donekle ali svojim partijama nije zasluzio to uopste.

        Comment


        • Da znaš da je bzvz njega hejtovati, nije on jadan kriv što ne ume fudbala, krivi su drugi. A ovo "nije tehnicki perfektan", on od tehnike zna samo teoriju iste, kakva crna perfekcija.

          Ono što on predstavlja treba što dalje da bude od kluba kao što je Manchester United. On je rezultat igrač, tabadžija. Imao je ovaj klub mnoge "tabadžije" ali su oni i pored toga imali dosta toga da ponude, Marouane nema.

          Savršen Murinjo igrač, nisam ni sumnjao da će dosta da ga koristi. Moj je problem što odavno više nisam klinac pa da su mi samo rezultati bitni po bilo koju cenu, ne pratim ni blizu toliko fudbal kao nekada, a kada pratim svoj omiljeni klub želim da uživam u tome što gledam, a to sa igračima kao što je Marouane neću nikada da dobijem.

          Uhvatio sam sebe kako više pratim Celtic i krš škotsku ligu nego United iz prošle sezone.

          Comment


          • Originally posted by Cylokin View Post
            Da znaš da je bzvz njega hejtovati, nije on jadan kriv što ne ume fudbala, krivi su drugi. A ovo "nije tehnicki perfektan", on od tehnike zna samo teoriju iste, kakva crna perfekcija.

            Ono što on predstavlja treba što dalje da bude od kluba kao što je Manchester United. On je rezultat igrač, tabadžija. Imao je ovaj klub mnoge "tabadžije" ali su oni i pored toga imali dosta toga da ponude, Marouane nema.

            Savršen Murinjo igrač, nisam ni sumnjao da će dosta da ga koristi. Moj je problem što odavno više nisam klinac pa da su mi samo rezultati bitni po bilo koju cenu, ne pratim ni blizu toliko fudbal kao nekada, a kada pratim svoj omiljeni klub želim da uživam u tome što gledam, a to sa igračima kao što je Marouane neću nikada da dobijem.

            Uhvatio sam sebe kako više pratim Celtic i krš škotsku ligu nego United iz prošle sezone.
            Pozdravljam ovakav stav.

            Comment


            • To bi imalo smisla kad bi Felaini bio starter i stalno igrao, ovako igra zbog povreda i kad treba da se izvrsi odredjeni zadatak tako da ne vidim kako to Felaini utice na igru Mancestera.

              Comment


              • Onakva igra Uniteda od prošle sezone ima mnogo dublje korene, nisam ni rekao nidge da je to isključivo Fellainieva krivica. Ali kada igra, itekako dobrano doprinosi.

                Generalno vidim da se standard navijača Uniteda srozao skroz kada se brani igrač kao što je Marouane. Za to može da se zahvali Moyesu i LvG-u.

                Comment


                • footballitalia @footballitalia
                  #MUFC offer Radja Nainggolan €7.5m per year salary http://www.football-italia.net/104673/man-utd


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Fabinjo i Naingolan, ne mozes bre tako okrenuti igricu, nece dozvoliti FA

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Bas cesto pogledam ova dva klipa...ono tehnika,taktika sve nebitno jer dok ovo gledam dodje mi da djeci ulijecem klizece na treningu

                      Tacno zelja da te mine kad vidis ovakvu masinu

                      Kad u par navrata Vidala raznese koji je jedan od igraca sa najvecom proizvodnjom energije na terenu



                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Nego ono sto nismo rekli u onom Di Marzijeom clanku jeste da on kaze (parafraziram) "United looking at full back and Fabinho is Mou's choice".

                        Ono sto zelim da kazem jeste da mi negde stoji u malom mozgu da je Fabinjo izjavljivao da bi voleo da opet igra desnog beka, da se tamo oseca najprirodnije i sta AKO ga Murinjo i vidi na tom mestu? Mozda dodju Fabinjo i Matic, ali Brazilac posalje Valensiju na klupu.

                        Kapiram da mu je Naingolan prva meta, jer se pominje dosta onako izmedju redova, deluje kao pravi Murinjov ratnik, ali obzirom da je on nesigurna opcija klub ne daje nista o njemu. Lupam.

                        Negde sam i procitao da mu je Morata cetvrti izbor napadaca tek. Grizman, Mbape mozda, ko bi bio treci?
                        sigpic

                        Comment


                        • Beloti ili Auba
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Ovakvog Valensiju tesko da moze bilo ko izbaciti iz ekipe.

                            Comment


                            • Vidio sam to ali nema bas puno logike, jer tu je Toni kojeg Murinjo obozava i smatra ga jednim od najboljih bekova na svijetu, daje mu traku, nema sanse da ce mu iko uzeti mjesto
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne verujem, Beloti je dosta dostupniji od Morate, znas klauzulu, plati, cao. Nema cimanja nikakvog. Obamejang mi ne deluje uopste kao njegov tip spica. Mada je isla prica da je on ustvari zeleo nekog pokretljivog napadaca pored Zlatana, da li je hteo da menja taktiku, ili sta, nemam pojma.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X