Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa niko ne moze sam igrati, fudbal je timska igra

    Al sto je realno realno je, Real ima najjacu ekipu na svjetu ubedlivo sada.
    Casemiro--Kroos-Modric i na to dodas Iska, to je najjaca sredina jos od Buskets-Xavi-Iniesta, a znamo kako su oni dominirali.

    Zato mi je nerealno da dodje, gde ce napustiti takvu ekipu, konecno ima bolju ekipu od Mesija i to 2-3 sezone zaredom, ali nadam se jbg

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    Comment


    • Ronaldo je sve glasniji u svojim zahtevima da predje tj. vrati se u "svoj" Mančester Junajted. Toliko je rešen da je svom agentu Mendesu saopštio da mu izdejstvuje vraćanje na OT. Real bi takođe odlično prošao. Em bi dobio silan novac em bi dobili veliku Perezovu želju De Heu em bi imali dovoljno sredstava da napadnu neko TOP pojačanje.

      Comment


      • Ronaldo = De Gea + 50 milki

        Comment


        • Meni nekako nerealno deluje cela ta prica. Jeste lik nenormalno fizicki spreman I sigurno bi vam koristio jer na najvisem nivou moze igrati bar jos 3 godine.
          Pa cak I taj novac, tih 200 miliona u toj razmeni ili sta vec ne bi klub ni osetio jer jak je brend CR7.

          Platice Real I porez i dati mu novi jos jaci ugovor. Moze I'm se.

          Mada bi vama odlicno dosao a i brutalno bi bilo gledati njega i Ibru.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Broj 7 je slobodan..

            Ne mogu da verujem da bi Real mogao takav fail da napravi sa Ronaldom..

            Comment


            • Ibra je svoju pricu u Unitedu zavrsio.

              Comment


              • Naravno da nije, covjek se oporavlja u klubu, vec su krenule price da od novembra dobija ugovor do kraja sezone.

                Ronaldo nece doci, da ne lajem o kakvom se liku radi, ali ako dodje, onda bi bilo previse Ibra i Ronaldo. Preveliko opterecenje platnog budzeta, previse ega, godina, i da, mislim da je za tim, odnose u svlacionici i pomaganje mladim igracima svakako Zlatan masu bolji.
                sigpic

                Comment


                • Sve najbolje Ronaldo

                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Ibra je svoju pricu u Unitedu zavrsio.
                    Ja sto sam citao, mislim da nije. Nece potpisivati nista dok se ne oporavi.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Zavisi kako ko gleda oni su ga uzeli kad je imao 24, i dao im je svoje najbolje godine i doziveo vrhunac svoje karijere osvojio sve sto se može osvojiti. Ako ga misle prodavati sad im je pravi trenutak za to jer Ronaldo ne ide mladji, plus ce jos zaraditi na njemu a znamo koliko su ga platili u ono vreme. Real moze da dovede maltene koga god hoce kao zamenu plus eto rešiće taj problem golmana. Mali Mbappe place da oce u Real, a mogu da uzmu i Azara ili Sanceza lagano, ja bi licno voleo da se malo zarotiraju te velike kockice u svetu fudbala pa da vidimo do cega bi nas to dovelo

                      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                      Last edited by krele90; 19-06-17, 11:24.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Naravno da nije, covjek se oporavlja u klubu, vec su krenule price da od novembra dobija ugovor do kraja sezone.

                        Ronaldo nece doci, da ne lajem o kakvom se liku radi, ali ako dodje, onda bi bilo previse Ibra i Ronaldo. Preveliko opterecenje platnog budzeta, previse ega, godina, i da, mislim da je za tim, odnose u svlacionici i pomaganje mladim igracima svakako Zlatan masu bolji.
                        Sto ne podnosis Ronalda?

                        Ja ga posmatram kao poacera i zato ne bih takvog igraca u timu.
                        Last edited by bici; 19-06-17, 11:23.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Sto ne podnosis Ronalda?
                          Zato sto je radio isto sto i Runi, odnosno po meni i mnogo gore jer je klub nazvao robovlasnickim, da je on rob, da mu ne daju da ode u Real i naravno otisao je godinu dana nakon toga, dok je Runi uvijek ostajao. Ovaj koji je otisao ima kultni status kod navijaca, ovaj koji je ostao je govno polovini barem. I kad god treba da potpise novi ugovor pominje se vracanje kuci u Mancester. Ljiga.

                          Da ne pricam kako je uvijek fejlovao kad je bilo bitno dok je bio u Mancesteru, a Runi bio klac.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Zato sto je radio isto sto i Runi, odnosno po meni i mnogo gore jer je klub nazvao robovlasnickim, da je on rob, da mu ne daju da ode u Real i naravno otisao je godinu dana nakon toga, dok je Runi uvijek ostajao. Ovaj koji je otisao ima kultni status kod navijaca, ovaj koji je ostao je govno polovini barem. I kad god treba da potpise novi ugovor pominje se vracanje kuci u Mancester. Ljiga.

                            Da ne pricam kako je uvijek fejlovao kad je bilo bitno dok je bio u Mancesteru, a Runi bio klac.
                            Pa i nismo mu dali da ode u Real. Znalo se da mu je Real zivotna zelja i da zeli da postane ikona najveceg kluba na planeti. Sto se mene tice, nema ljutnje. Vidim da je tebe zabolelo sto je hteo da ide i sto je otisao. Jurio covek svoje snove, nije zbog para otisao.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Igrac koji je cvrsto pod ugovorom treba dobro da razmisli prije nego potpise ugovor. Svoje ili mamine snove je jurio? 2012. je bio u opasnom kurcu, tada su ga nekako smirili, sad ce morati opet, a uvijek s njim postoje neki manji pozari. Nije ni protiv para bas, svakih godinu i po potpise novi ugovor, a ne znam je li mjesec prosao od kad je nazvao klub robovlasnickim da je u tom istom klubu potpisao novi ugovor sa osjetno jacom platom. Tako da sto se mene tice jad vracati ga.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ali 173 miliona funti i De Hea, pa ako to urade onda ih Perez nije zajebao, mora da se nova rijec pronadje za tako nesto.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X