Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Osvojena Primera i odbranjena LS i sigurno ce rasprodati tim, Bejl i Ronaldo dolaze kod nas, pored Morate koji je vec odradjen.
    Ajde tviterasi smirite se, poceli ste se gubiti, a jun nije gotov.
    Samo sam te cekao
    Originally posted by srdjan_sl View Post
    Da dolazi kao Ibra po isteku ugovora bez razmisljanja da, ali za cifru od 150-200 miliona za igraca sa 32 godine neka hvala.

    Tapatalk
    Jbg masina je covek, nece njemu godine nesto uciniti bar jos 2-3 sezone. Mada sve bi moralo da se koncepira na Ronaldu, sto ne bih voleo, kao i sto je sve bilo podredjeno Ibrahimovicu. Vise bih voleo timsku igru da svi ucestvuju, kao Celzi prosle godine, kao Lester pretprosle, mislim imali su ovi Kostu i Azara, kao Lester Vardija i Mareza, ali ceo tim i jednih i drugih je doprineo to.

    Comment


    • Ovo zasluzuje novi post

      Comment


      • Sad su pregovori sa Moratom stali jer je Real oprezan zbog situacije sa Ronaldom. Pisa Ronaldo u svojoj kuci po ko zna koji put, kakav mega car.
        sigpic

        Comment


        • Sigurno da je bolje dati 150m za Ronalda nego 70m za Moratu.

          Comment


          • Bolje dati onda 200 za Hazara ili Kejna..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Sad su pregovori sa Moratom stali jer je Real oprezan zbog situacije sa Ronaldom. Pisa Ronaldo u svojoj kuci po ko zna koji put, kakav mega car.
              Kakvi ste baksuzi . Prvo vam transfer ban zezne Grizmana, sada Ronaldo koci Moratu. Neke vise sile se urotile protiv Prevodioca

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Kakvi ste baksuzi . Prvo vam transfer ban zezne Grizmana, sada Ronaldo koci Moratu. Neke vise sile se urotile protiv Prevodioca
                Sto se tice Ronalda i Morate, samo neka koci, ima mnogo boljih resenja. Mnogo boljih. Cak bih pre rekao da nam Ronaldo cini uslugu.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Sto god nam drzi Belotija u igru dobro je
                  sigpic

                  Comment


                  • Ako dodje Beloti onda mora i krilo?
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by Princoni View Post
                      Kakvi ste baksuzi . Prvo vam transfer ban zezne Grizmana, sada Ronaldo koci Moratu. Neke vise sile se urotile protiv Prevodioca
                      Daj da izvangam tim silama da i Ivana zakoce na neko vreme, tipa zauvek.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Erik View Post
                        Daj da izvangam tim silama da i Ivana zakoce na neko vreme, tipa zauvek.
                        Aj na vinjak!!!! To svakako.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Moze neko i ovog Dajera da izbaksuzira ako nije problem.

                          Tapatalk
                          sigpic

                          Comment




                          • da li je postojao prelazni rok da nam niko ne odgovara?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Sto se tice Ronalda i Morate, samo neka koci, ima mnogo boljih resenja. Mnogo boljih. Cak bih pre rekao da nam Ronaldo cini uslugu.
                              Dobar je Morata, samo ne mislim da vam je pored Marsijala i Raska potreban jos jedan potencijal u napadu, posebno ne po ceni koju Real trazi. Auba je na primer mnogo bolji izbor, a i u najboljim je godinama za napadaca, cak mislim i da je jeftinija opcija.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Sad su pregovori sa Moratom stali jer je Real oprezan zbog situacije sa Ronaldom. Pisa Ronaldo u svojoj kuci po ko zna koji put, kakav mega car.
                                Ja mislim da je Morata u ovom slucaju Ronalda nebitan jer ce Real 100% dovesti neku zvijezdu ako Ronaldo ode, mozda Azara ili Mbapea, uglavnom ako prodaju Ronalda moci ce da plate koliko god treba za novog igraca.

                                Iako mislim da Ronaldo nece otici iza Reala sada, jeste da svi objavljuju da odlazi ali imam osjecaj da se nesto drugo krije iza price, da li hoce da izmijeni ugovor ili ko ce znati sta vec.

                                Comment

                                Working...
                                X