Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Morata skoro skuplji od Ronalda
    Nismo valjda glupi i ludi da platimo njega i perisu 140 Mil


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Jbt 90 miliona eura, stvarno je previse.

      Levandovski za te pare bi ga pustili iz Bajerna lupam.

      Kako sto sam video PSG se odrekao Obamejanga, on za 70 bi dosao.

      Lakazet, Timo Werner, ma daj bilo koga, nemoj njuskama dati 90 miliona kad stvarno je previse.

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

      Comment


      • Dace ovi kreteni jer njima pare nista ne znace. Namagarcice Vudvorda olinjali Perez i utopiti ovoga za 90, a on uzeti tri puta boljeg igraca, Mbapea. Bolje dodati 50 i uzeti tog Mbapea nego za stotinu dovoditi Moratu. Obamejang 70, uzimaj.
        sigpic

        Comment


        • Vracaju nam onu fax masinu ali svejedno ako dodju po De Heu treba im uzvratiti istom merom.
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Prica se po kraju da Mou juri jos jednog stopera. Mene najvise slusa
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Znaci Dzonsa ili Smolinga vise necemo gledati

                Comment


                • Smolinga onda, Dzons se ne moze prodati ni za kikiriki
                  sigpic

                  Comment


                  • Inace ja sam za to da se ide do nekih 80 milki za Moratu. Ne vredi on te pare, al budimo realni, nas svako zeli da izmuze a trenutno nismo uu stanju da iskuliramo pricu jer nam gori pod nogama i svi su svesni toga.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Koliko me secanje sluzi pisali su neki novinari da Mou ne zeli Smolinga, ako dodje jos jedan stoper ode i Dzons.

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Smolinga onda, Dzons se ne moze prodati ni za kikiriki
                        Mogli bi ga prodati ovim novim premier ligasima. Mislim na Dzonsa. Mlad je jos, moze on biti dobar. Sa tako nekom pricom mozemo izvuci 15-ak miliona

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Inace ja sam za to da se ide do nekih 80 milki za Moratu. Ne vredi on te pare, al budimo realni, nas svako zeli da izmuze a trenutno nismo uu stanju da iskuliramo pricu jer nam gori pod nogama i svi su svesni toga.
                          Pa ako se daju 80 isti djavo i 90 da se da. Ako je stvarno Murinjova zelja broj jedan i ima neke planove ne vredi za 10 miliona da se potencijalno sjebe sezona. Cifre su odavno nerealne tako da se ne vredi zamlacivati time, rezultati se gledaju jer koliko god para se da za igraca racunica postoji i kosta onoliko koliko moras da platis.
                          Ja ne verujem da ce toliko da izadje ali videmo sta ce biti na kraju.
                          Last edited by mikisavic89; 15-06-17, 15:44.

                          Comment


                          • Prodamo Januzaja za 100 miliona i isfinansiramo Moratu.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                              Mogli bi ga prodati ovim novim premier ligasima. Mislim na Dzonsa. Mlad je jos, moze on biti dobar. Sa tako nekom pricom mozemo izvuci 15-ak miliona
                              Ma kakvi, ko ce da da tolike pare za covjeka koji je stalno povrijedjen.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Koliko me secanje sluzi pisali su neki novinari da Mou ne zeli Smolinga, ako dodje jos jedan stoper ode i Dzons.

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                                Meni je samo suludo prodavati Smolinga i dovoditi Lindelofa, i garantujem da Smolinga necemo prodati za 30 miliona funti koliko je placen Lindelof. Dakle ako dovodi iskusnog, kvalitetnog stopera onda je potpuno u redu da se odrekne Smolinga(to bi objasnilo Sokratisa) ali da dovodi Svedjanina koji je mlad, nedokazan na najvecoj sceni i da s njim mijenja prvu ili drugu stopersku opciju onda je to bas sulud potez. Da ne pricam kakvu muku mucimo u skoku i samo je Smoling sposoban od stoepra za igru glavom, ostali su prilicno tanki.

                                Za Krisa se interesuju Vest Hem, Everton i Vest Brom trenutno(najbolje bi mu bilo kod Tonija, Smoling i Evans, njemu bih ga za dz dao, ostale bih odrao ), ali se radi o iskusnom, prekaljenom PL stoperu, koji cini jednu od najboljih odbrana prethodnih godina, engleskom reprezentativcu, jednom od kapitena Junajteda i igracu sa preko 250 nastupa za klub. I ako ga prodajemo moramo da ga prodamo za ogromne pare, jer jedan Stouns kosta 50 miliona funti, Mangala 40, a Lindelof 30.

                                Meni samo ide na kurac ovo sto stoperi danas moraju da budu kao desetke. Ja se stvarno pitam sta bi se desilo sa Vidicem ili Kembelom da su igrali u danasnjem fudbalu? I od kad je to postalo nebitno da stoper brani svoj gol, a mnogo vaznije da ima pas i da od njega polazi sve. Svasta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X