Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cadena

    Man United are set to complete the signing of Álvaro Morata within 24 hours. The fee is believed to be around €75-80m (Source: Cadena SER)
    Vlatko malo si me iznenadio sa avatarom, odlican je.
    Last edited by Rossonero; 13-06-17, 17:24.

    Comment


    • #mufc defender Luke Shaw has reported back for pre season training. [mail]
      Sou ce izgleda dobiti priliku da se dokaze u predsezoni, ukoliko ne bude zadovoljio ganjace se novi levi bek.

      Javlja DiMazio kako se Juve danas nalazi sa Bajernom oko dogovora za Kostu, spominje se cena 40-50 miliona a mi ganjamo Perkana za 50+, ladno da covek ne poveruje.
      sigpic

      Comment


      • strasne stvari. ja bih uvek uzeo Kostu pre Perisica. ali ok, ako se uklapa Perisic u Murinjov plan i njegovu viziju igre, sto da ne. Verujem da ce biti dobar

        Comment


        • Originally posted by srdjan_sl View Post
          Sou ce izgleda dobiti priliku da se dokaze u predsezoni, ukoliko ne bude zadovoljio ganjace se novi levi bek.

          Javlja DiMazio kako se Juve danas nalazi sa Bajernom oko dogovora za Kostu, spominje se cena 40-50 miliona a mi ganjamo Perkana za 50+, ladno da covek ne poveruje.
          Za Junajted bi taj isti Kosta kostao nekih 70-80 miliona . Nesvakidasnji Murinjo ovog leta, bas me iznenadjuje sa pojacanjima, ali neka se zavrsi rok, pa cemo videti na kraju sta je sklopio kada se podvuce crta.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Ko hoce da doda u kalendar sve utakmice, ako niste prosle godine, evo linka http://calendar.manutd.com/?ic_s=MUW...FixtureRelease

              Sinhronizuje se sa Google kalendarom ili Apple kalendarom.

              Comment


              • Sto pise želite li se pretplatiti na kalendar


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Nestvarno dobar raspored.
                  sigpic

                  Comment




                  • Majko moja kakva je ovo igracina kad ima malo slobode, samo malo slobode, daj Mou Fabinja i Ereru da ga pokrivaju, cudo je on

                    Kradja za 100 miliona

                    Comment


                    • Cek stvarno si rekao da nije imao slobode i da je kradja za 100 mil. ???

                      Comment


                      • Originally posted by Scouser View Post
                        Cek stvarno si rekao da nije imao slobode i da je kradja za 100 mil. ???
                        Mani ih tebra
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          Cek stvarno si rekao da nije imao slobode i da je kradja za 100 mil. ???
                          Kad je imao slobode kreirao je po 5 stopostotnih sansi, nemoj da se pravis lud i da hejtas bezveze.

                          I da, kradja je za 100 miliona, kad u ovom prelaznom roku jedan Perisic vredi 50, Morata 90, Belotti 100.

                          Comment


                          • Slazem se sa Gagijem da u svetu gde Perkan vredi 50m Pogba nije skupo placen. Da ne kazem da pored razlike u fudbalskim kvalitetima i godinama koje imaju imas ogromnu razliku u marketingu gde Pogba moze doneti klubu zaradu od tih 100m veoma lako, tako da u danasnjem svetu transfera Pogba izgleda kao kradja.

                            Jeste da nije neki izvor ali evo novih vesti oko Perisica.

                            sigpic

                            Comment


                            • Me like it...





                              Pogbinjo
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Inace mancesterski derbi opet za moj rodjendan Prosli put smo ih dobili 3-2, nek bude i ovaj put tako, mada dosta meni i 1-0, tri boda su tri boda

                                Comment

                                Working...
                                X