Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Miki Uz Grizmana bi 100% dosao i napadac, niko nije spominjao dolazak samo Grizmana. Ali ne isplati se sad zamarati sa tom pricom posto je definitivno da od njega nema nista bar do sledeceg leta.

    Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Ne vidim da bi dali za Grizmana 100 i npr jos evo ove pare preko za Moratu a plus treba bar po jedan igrac u odbrani, sredini i neko krilo. Svakako od Grizmana nema nista ali svakako sam vise za ovako nesto sto se pominje. Perisic svakako moze lepo da se uklopi a pare koje daju nece ni biti vazne na kraju sezone jer su samo rezultati bitni.

      Comment


      • Nema price, Morata ne vrijedi ove pare i nevjervatno jak status ima s obzirom na to sto igra poslednjih pet sezona. Lindelof 40-ak miliona eura, ima li gdinu dana fudbala u sebi? Perisic je tu godinama, ne vidim uopste problem s njegovom cijenom.
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Radja najvjerovatnije produzuje ugovor sa Romom.

            New Roma deal for Nainggolan

            A i sta ce vam kada vi imate svog IL KAPITANA.

            Spoiler

            Comment


            • Ma to sam rekao jos neki dan, klasicno trazenje novog ugovora, covjek nece da ide iz Rome, da je htio davno bi otisao, interesuju se svi oko njega.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ma to sam rekao jos neki dan, klasicno trazenje novog ugovora, covjek nece da ide iz Rome, da je htio davno bi otisao, interesuju se svi oko njega.
                Tako je Vlatko.

                +1

                Comment


                • Kakav je ovaj Independent?

                  Manchester United have made a bid of £70m for Torino's 23-year-old Italy forward Andrea Belotti. (Source: Independent)
                  Necete ni Perisica na kraju. Ozbiljno se spominje PSG.
                  Last edited by Rossonero; 10-06-17, 13:14.

                  Comment


                  • Cudi me da tog Perisica zele Celsi i PSZ kad je vec tolika kesa.

                    Indi sve zavisi koji novinar, ako je Dilejni nista ne zna.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako treba da biram izmedju Perkana i Daglasa? Pa ko je tu lud?!

                      Nije realno platili Moratu 70m. Pogotovo ako se zna njegov status u Realu. Bolje je te pare dati za Aubu. I ako potencijalno Morata moze biti mnogo bolji od Aube.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Cudi me da tog Perisica zele Celsi i PSZ kad je vec tolika kesa.

                        Indi sve zavisi koji novinar, ako je Dilejni nista ne zna.
                        Slucajno je zabio 10+ golova i ako se ne varam 10+ asistencija.
                        Last edited by Rossonero; 10-06-17, 13:29.

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Ako treba da biram izmedju Perkana i Daglasa? Pa ko je tu lud?!

                          Nije realno platili Moratu 70m. Pogotovo ako se zna njegov status u Realu. Bolje je te pare dati za Aubu. I ako potencijalno Morata moze biti mnogo bolji od Aube.
                          Sto se tice trikova Kosta, sto se tice disicipline i igre u defanzivi Perisa, zavisi sta ti treba. I da i ja bih izabrao Kostu prije ali ce on svakako imati vise oscilacija od Perise i bice dana kad ga boli kurac.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Radja najvjerovatnije produzuje ugovor sa Romom.

                            New Roma deal for Nainggolan

                            A i sta ce vam kada vi imate svog IL KAPITANA.

                            Spoiler
                            Jedan je IL KAPITANO

                            Jel se to meni cini ili nasa legenda Runi ostaje ne bi li nas izmuzao za jos par desetina miliona obzirom da niko nece da mu da pare koje trazi? Ko bi mu i dao, kad igra na nivou cempionsipa, ako i toliko.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Pa Zoze je rekao nada se da ce ostati posle finala LE, tesko da je tu Runi kriv.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kad placaju svakog proseka po 50 miliona, neka uzme Runjavi jos 10ak, meni nikakav problem.

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X