Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledam statistiku Morate i Belotija, dok je jos Morata igrao za Juve... pa njega Beloti sije sve u 16 plus je Morata igrao za Juve koji bukvalno nema konkurenciju u Italiji.

    Mislim da bi obojica doprineli ekipi, s tim da bi Belotiju dao prednost. Cisto da dodam posto se ovde polemisalo oko njih dvojice i otkud to da Beloti dobija prednost u odnosu na Moratu.

    Comment


    • Manchester United are 'ready' to rival PSG for €70million-rated Borussia Dortmund striker Pierre-Emerick Aubameyang.{Mirror} #MUFC
      Postoje samo tri opcije, Morata, Beloti i Obamejang. I sad kad svi znaju da Zlatan nece dobiti produzenje i da nam ocajnicki treba napadac mogu tek da muzu Edija i da traze haos pare. Jer svi znaju da sa Rasfordom i Martijalom necemo uci u sezonu i da je Runi proslost. Nemamo nikakvu kartu prednosti.
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Sve jasno.

          Manchester United boss José Mourinho must activate the £87m release clause if he wants to sign Torino striker Andrea Belotti.

          Comment


          • Da nije bilo tog Zlatana, UTD bi bio jos gori ove sezone, jer je on davao vecinu golova.

            Originally posted by Ser Deni ® View Post
            Vidim da bacate na Radju dugo svi. Ja Romu nisam gledao uopste, pa ima godina... Jel on stvarno dobar ili ga gotivite eto tako?
            Igrac kao Vidal, pozrtvovan, borben, veliki radnik, ne neki tehnicar ali ima opasan sut. Svakako bi legao UTD-u.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Imas Felu kao takvog radnika, jest malo priglup nekad, jest da nije tehnicar, ali lik proliva krv, a i videli smo kako je finale LE odigrao vrhunski. Pored njega i Erere koji mi je top, nema mi nekog razloga dovoditi Radju

              Comment


              • http://s3.amazonaws.com/br-cdn/temp_...gif?1396510042

                Ma daj brate koji Felaini
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Nemoj Deni, nemoj molim te

                  Greota je sporedjivati Radju i Felainija.

                  Nije bas Radja mesar, ima on i tehniku i moze da predribla igraca. Brz je i jak kao tenk. Pas odlican, sut jos bolji. Legao bi nam kao kec na desetku. Jos je najveca klasa i u zenitu.

                  Comment


                  • Usporedba Radje i Fellainija može biti samo zajebancija. Ne želim vjerovati u drugačiju priču

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                        Imas Felu kao takvog radnika, jest malo priglup nekad, jest da nije tehnicar, ali lik proliva krv, a i videli smo kako je finale LE odigrao vrhunski. Pored njega i Erere koji mi je top, nema mi nekog razloga dovoditi Radju
                        Smijesno je bilo kakvo poredjenje Felainija sa Radjom.
                        Last edited by Rossonero; 08-06-17, 17:18.

                        Comment


                        • Smesno je porediti Felainija i Radju. Fela je nas IL KAPITANO, ne moze se zameniti.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Ja sam procitao ovo

                            Igrac kao Vidal, pozrtvovan, borben, veliki radnik, ne neki tehnicar ali ima opasan sut.
                            Nije da sam napisao da je Fela 10 u glavu za Radju, ali nije toliki upgrade. Ne bi on igrao ovoliko ove sezone da ga Mo ne ceni.

                            Da li je pozrtvovan? Jeste.
                            Borben? Jeste.
                            Veliki radnik? Jeste.
                            Tehnicar? Nije.
                            Sut? Nema.
                            Glavom sut? Ima.
                            Mazga? Jeste, ima svojih bubica.


                            Ako ce imati malo bolji sut i malo vise tehnike, to ne vredi 40-50 miliona, a uz to je pitanje kako bi se snasao u PL. Ovaj vec ima sezona i sezona iskustva ovde.

                            Comment


                            • Da je Radja mladji 2-3 godine vredeo bi te pare.Ako vec uzimas kratkorocnu investiciju, da ne bude neka papreno skupa.

                              Iako je slabiji igrac od njega, vise sam za Matuidija kako bi Erera ostao u startnih 11.

                              Comment


                              • Tri ili cetiri godine i dosta, ali nece od njega nista biti, dobro je njemu u Romi, sad izvlaci bolji ugovor i to je to.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X