Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Reci Liverpul nam sredi Radju
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Vidim da bacate na Radju dugo svi. Ja Romu nisam gledao uopste, pa ima godina... Jel on stvarno dobar ili ga gotivite eto tako?

          Comment


          • Gotivan lik, ima dobre tetovaze

            Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

            Comment


            • Nema te Head na vidiku, a evo pazi kad sam znao cim sam spomenuo Radju, da ces se prvi javiti

              Comment


              • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                Nema te Head na vidiku, a evo pazi kad sam znao cim sam spomenuo Radju, da ces se prvi javiti [emoji3]
                U inostranstvu sam na par mesecu, ali se trudim da ispratim ove špekulacije.

                Ok su opcije Morata ili Beloti, ali nijedan od njih nije tehnički potkovan, a kao jedini napadač u 433 on to mora biti. Pa čak i u 4231 ako desetka ima defanzivne zadatke, a kod Murinja desetke to imaju. Svi od jednom lude za Belotijem a nisu ga ni gledali ove sezone.

                Ako damo 50-60 za Perisica a igrace 433, gasi klub.

                Comment


                • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                  Svi od jednom Vladan lude ludi za Belotijem a nisu ga ni gledali ove sezone.
                  Da te ispravim

                  Comment


                  • Ne samo Vladan, mnogi. Ni ja ga nisam nešto preterano ispratio, zato neću da se kunem u njega.

                    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

                    Comment


                    • Last edited by srdjan_sl; 08-06-17, 12:23.
                      sigpic

                      Comment


                      • Morata bi u Junajtedu ponovio onu sezonu RvP.. Preći će Anjelku sa ovim cenama obeštećenja poslednjih godina..
                        Beloti je zanimljiv lik.. Ali cena je sumanuta za igrača koji igra u Torinu i nema nijednu titulu.. Mislim plaćaš tkr neku budućnost koja je prilično neizvesna jer su uspešni žabari na ostrvu retka sorta..
                        Šteta za Grizmana.. Njega bih voleo prvo.. Za prosutim mlekom ne valja plakati..
                        Oko napadača i ima nekih vesti.. Gori pozadi.. Tu treba dovesti prave igrače.. A njih je neuporedivo manje kvalitetnih na tržištu..

                        Comment


                        • Od kad sam zamijenio graficku barem 15 utakmica Torina sam odgledao zbog Belotija.

                          Inace nikad mi nece biti jasno zasto idemo po ove likove iz Reala koji iako odbaceni ne zele da su u Mancesteru.
                          sigpic

                          Comment


                          • San snova bi bio Radja, da je njega iznjeti pjevali bi
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Sky objavio da nisu dobre volje za produziti ugovor Zlatana.

                              Comment


                              • Bice greska jedino ako potpise za nekog drugog, ovako je u redu i treba se dogovoriti s njim da potpise ugovor tipa prvog septembra ili oktobra i kad se vidi kako ide oporavak. Mada oporavice se taj i biti na istom nivou kao prije, u to ne sumnjam uopste. Bas juce Rasford pricao da je najvise od njega naucio i da ce se plodovi rada sa Zlatanom vidjeti za par godina. Ne samo kod njega, vec kod svih ostalih mladih igarca jer Zlatan ih stalno okuplja oko sebe i poducava.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X