Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zipa ovo, zna Zdinjo...

    sigpic

    Comment


    • Rouz ili Mendi, Radja ili Fabinjo bi bilo najbolje moguce. I bilo bi mnogo bolje kad bi Kosta bio prva opcija, a ne Dzejms.

      Mada i Matuidi je u prici sigurno, a i Las vjerovatno ako se nesto zakomplikuje.
      sigpic

      Comment


      • Ma Dzejms je vrv bekap za Grizmana, znaci iza spica a Kosta krilo, nisu medjusobno zavisni.

        Mislim nadam se da nisu, da nije Mo poludeo pa da Bonda vidi kao krilo...
        sigpic

        Comment


        • Fora je sto ce doci samo jedan ofanzivac iza napadaca, nece dovesti i desetku i krilo i napadaca, nego samo jednog pored napadaca, tako da su ipak medjusobno zavisni
          sigpic

          Comment


          • Mislim ipak da ce doci 3 ofanzivca . Mozda gresim ali tako mi se cini ipak.
            sigpic

            Comment


            • To bi bilo sjajno ali ne vjerujem, stoper, bek, vezista, krilo, desetka i napadac. Previse je to. Ajde da stavimo cijene na ove potencijalne mete, neka budu funte

              Morata 70 miliona, Lindelof 30, Kosta 30, Dzejms 55, Fabinjo 35, Mendi 40. Rouz bi bio barem 45, a Radja vrlo vjerovatno i 50. Tesko izvodljivo.


              Posle cu staviti neko glasanje, pa da se bira iz svake linije po jedan
              sigpic

              Comment


              • Last edited by ExEric; 07-06-17, 20:18.
                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Vrh. Pojacati za jos 5 milki ako sad odbiju i mislim da ce to biti dovoljno. Morata ce se igrati u EPL-u.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Ne moze on da kosta koliko jedan Obamejang koji za sezonu utrpa koliko ovaj za karijeru maltene. Pa ZLatan je dao ove sezone 27 golova, on za pet nije 60. To su velike pare, malo dodas i imas Grizmana.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja mislim da u slucaju Morate uopste nije bitan sam novac. Odbice vam svaku ponudu jer ih vec nekoliko prelaznih rokova ispaljujute za golmana i sada ce vam vratiti za to. Mozda vam jedino na kraju ponude trampu i nista vise.

                        Comment


                        • Milan ponudio 39.5 miliona funti za Belotija, Torino odbio i trazi 56 miliona funti. To nije strasno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Poaceri su boranija. Obamejang je boranija. Morata je svakako najbolja moguca opcija od svih realnih(Obamejang, Beloti, Lukaku...). Ako ces vec obicnu statistiku da uzimas kao reper, treba malo dublje zaci u sve to. Decko u Realu ima gol ili asistenciju na svaka 72 minuta, sto su sulude cifre. U Juveu u drzao brojku na svakih 100 minuta gol ili asistencija. Sve su to sjajne brojke za nekoga ko nikad nije bio regularan starter i nikad nije imao kontinuitet. Mada mene te brojke i ne zanimaju preterano, ne znam dal postoji neko ko je brzi od njega sa njegovom visinom(1.9), ukombinuj to sa njegovom jacinom i vec imas zavidne fizicke predispozicije. Kretnja i stav na terenu, sjajna tehnika, dobar dribling, ma sve je tu. Vreme je da momak dobije pravu sansu i zablista u punom sjaju. Samo je pitanje dal ce Real da popusti ili nas samo zajebavaju.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Niko ne spori da je on svestran i odlican bi bio u formaciji sa dva, ali je bas veliko pitanje moze li sam da nosi napad, do sad to nije dobio, a bio je u top klubovima i veoma dobro podmazanim masinama. I da, Obamejang nikako nije samo poacher, a sigurno nije boranija. Vec jer sposoban nevjerovatnu magiju da proizvede, sto kod driblinga, sto kod pasa. I povrh svega je brz kao munja.
                              sigpic

                              Comment


                              • Zaboravih da dodam i da je mudoviste.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X