Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako nije bila?! Doveo najboljeg igraca rivala, koji je dao 20 i kusur golova u sezoni.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Erik je malo vise ekstreman, SAF je ucinio da je Mancester Junajted najstrofejniji engleski klub, ucinio je da je jedan od najvecih klubova na svijetu ali je veliki ego manijak to je vise nego jasno i nece lako dozvoliti da neko ugrozi njegov legacy.

      U kakvom god da je stanju tim ostavio on je bio sampion sa tim igracima i sedmo mjesto posle toga je apsolutni ocaj. Stari bi sigurno sa tim istim igracima bio barem medju tri. Kao sto je sad katastrofa sto je ekipa sa ovakvim igracima na sestom mjestu. Znaci on je morao da odradi rebuilding, a ne da to ostavi prosjecnom menadzeru koji jednostavno nije za veliki klub. Sigurno se i tada moglo do Murinja, sjecamo se one price kako je Murinjo reagovao kad je cuo da je Mojes nasljednik SAFa, ali on nikad nista nije osvojio. I to je ono glavno, SAF je miran sa Mojesom, miran je i sa Va Galom taman da ovaj uzeo tri lige i LS jer Van Gal ima jos nekoliko godina do penzije, takvi njega ne mogu da ugroze. Murinjo moze, Gvardiola moze. Koliko se god Murinjo kratko zadrzavao na proslim poslovima uvijek postoji sansa da ce nedje duze ostati, a SAF ne zeli to da rizikuje.
      sigpic

      Comment


      • Van Persi nije bio doveden kao dugorocno resenje, jedna ili 2 sezone znalo se to, da uzme SAF 20tu titulu i da ode.

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Kako nije bila?! Doveo najboljeg igraca rivala, koji je dao 20 i kusur golova u sezoni.
          Rekoh s obzirom na okolnosti i stvari koje su se dogodile kasnije, to je bila dobra kratkorocna kupnja jer je Persie imao samo jos tu jednu dobru sezonu u sebi.
          Osvojio vam je titulu, ali nista dobro dugorocno, mozda se moglo bolje prokopat na trzistu i uzet kakvo dugorocno rjesenje, ovako je samo u nasljedstvo ostavio iscjedenog napadaca s velikom povjescu ozljeda.

          Comment


          • Jebote, Ferguson je više srušio Junajted nego što ga je izgradio. Umesto Murinja koji će ostati 2-3 sezone maksimalno, hoće nekog ko će da bude dugoročni trener (Gigs, Mojes), baš logičan način da izbegneš kontunuitet kojim se jedino mogu rušiti rekordi izgrađeni kroz dve+ dekade. Stvarno neko misli da će Pep da ostane dvadeset godina u Mančester Junajtedu? Možda jeste izgubio kompas/perspektivu/orijentaciju, moć procene, ali da je namerno sve uradio... Je li pisao ko pre Moyes sezone da je tim nebalansiran i da će da se raspadne, a sredstva imaš da popraviš šta želiš? Koliki mastermind moraš biti da uzmeš titulu u Premijer ligi pa ostaviš nebalansiran tim. Onda evo, Murinjo je veći od Fergusona, uzeo titulu sa timom koji tek sad oslikava pravu vrednost. Novi šah supermenadžera: osvojiti Prem i napustiti tim koji će se raspasti da bi se dokazala genijalnost jer titula i trofeji nisu dovoljni.

            Comment


            • Vidim bas smo mirni zato sto smo dodgovali Murinja npr (nema ovo veze sa njim, ali bih svakako da nas on vodi nego Gigs) a izabrali mirnu i dugorocnu luku sa Mojesom. Pih.

              Katastrofa izbegnuta za dlaku.
              sigpic

              Comment


              • Sve će biti mnogo jasnije i na kraju da li ove teorije piju vodu, od sledeće sezone, odnosno zavisi ko će nas tada voditi.

                A do tada...
                Last edited by miloolja; 14-01-16, 21:16.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Meni ili obojica idu ili obojica ostaju. To mu je prihvatljivo.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Abel Brodersen View Post
                    Mulenstin je bio fantastičan asistent, pa kad se latio menadžerije fejlovao kao da fudbal nije video. Ne bih sudio ništa po sedenju kraj ove dvojice.
                    Vidjeces kad budes(mozda si vec) citao NJEGOVU autobiografiju kako je sam nazvao da je najvise treninge pravio Carlos i da je cak i kada su se igraci bunili on stajao iza toga(ovaj je ponavljao vjezbe konstantno zbog cega su se cini mi se Roy i Gary bunili jednom prilikom)...inace je Carlos u knjizi dobio ogroman prostor i paznju,kune se u njega
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Pazi, promenio si anketu.
                      Pa dobro, ono da obojica odlaze nije bilo realno, sada u drugoj pol. januara.
                      Mada mogu da nas demantuju.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • 4:4

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Vidjeces kad budes(mozda si vec) citao NJEGOVU autobiografiju kako je sam nazvao da je najvise treninge pravio Carlos i da je cak i kada su se igraci bunili on stajao iza toga(ovaj je ponavljao vjezbe konstantno zbog cega su se cini mi se Roy i Gary bunili jednom prilikom)...inace je Carlos u knjizi dobio ogroman prostor i paznju,kune se u njega
                            Obožavao sam Keiroša iako je imao spor start. Jeste, Kin (klasika) se bunio na režim, treninge i taktiku, nedavno sam postavljao neki dobar tekst o tom periodu kada su pravili kontinentalniji pristup radi Lige šampiona. Da ne prekucavam prevod, evo Fergija o njemu:

                            "Carlos Queiroz was brilliant. Just brilliant. Outstanding. An intelligent, meticulous man. He was good for me. He was a Rottweiler. He was the closest you could be to being the Manchester United manager without actually holding the title."


                            Iran nisam gledao sem tri puta na Svetskom, onaj meč protiv Argentine je bio brutala.


                            Dobio Njegovu autobigrafiju za prošlu NG, za ovu stigla još dragocenija zver <3

                            Spoiler


                            Comment


                            • Kroz cijelu knjigu bukvalno konstantno ga spominje i on se provlaci kroz svaku pricu...o igri,igracima,protivnicima,taktici,treninzima i moram reci da sam bas iznenadjen da je jedan takav egomanijak podijelio na neki nacin svoje uspjehe s nekim
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Egomanijak je bez pardona, pazi koji pleonazam od naziva knjige. Ali eto, i to što si naveo koliko je glorifikovao Karlosa me uverava da nema podlosti u njegovim namerama prema Junajtedu, iako (ponavljam se) to ne znači da su mu odluke i procene ispravne. Ako uprava hoće Murinja, a zaista je Ferguson jedina prepreka neka ga sklone, neće dobiti negativnije reakcije od ovog #lvgout stanja. Anketa na redcafeu oko Murinja je bukvalno u dva meseca sa nekih 20% ZA stigla do 50-50, što znači da je ova struja za smenu sad još jača i značajno iznad 50%.

                                I jedni i drugi imaju svoja uverenja jer žele poboljšanje rezultata, tu nema šta. Murinjo je tolika sila da je samo ispadanjem iz Čelsija u jednom Mančesteru napravio dve struje.

                                Comment

                                Working...
                                X