Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napad dobija utakmice, odbrana osvaja sampionat

    Comment


    • Sta je sa James Wilsonom, kako su ga najavljivali mislio sam da ce biti nesto od njega?
      Secam se da je oborio rekord u cucnju koji prethodno drzao Runjavi.

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Da se razumijemo cijenim ja Perisica zna momak da odigra ekstra,ali nekako ne osvajas PL s Perisicem kao krilom broj 1
        Ume Akan da bude normalan, kada se ne spominje ADM .

        Moze Perkan ali jedino kao legitimni clan rotacije .

        Daglas je kradja. Ko god da ga uzme.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ostaje De Hea, Zidan zeli da Kejlor bude prvi golman i dalje i ubijedio je Pereza.
          sigpic

          Comment


          • Odlično!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Odlično!


                Svi zadovoljni.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Pa dobro sad, ne preteruj, nisu svi zadovoljni, al eto ti i ja recimo
                  MIslim, ako se ovo ne okrene još koji put
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Comment


                    • Pa naravno da ne ukljucuje De Geu, jer bi morali onda i Isca da posalju i eto da doplatimo jedno 30-ak miliona.

                      Comment


                      • Radja pre nedelju rekao da ostaje u Rimu.

                        Danas kad su mu rekli da je Junajted zainteresovan za njega, rekao da ne zna, mozda ide, mozda ne. Smenio je pricu

                        Naravno, ne mora nista da znaci, ali Radja.............................

                        Comment


                        • Toni odmara

                          sigpic

                          Comment


                          • Tako je samo radno,nema stajanja,iduce sezone nam Specijalni donosi LS,siguran sam u to.

                            Comment


                            • Morata ipak, nista od Belotija, ffs.

                              Comment


                              • Znaci

                                Miktarijan Hames Marsijal/Perisic

                                Morata

                                (Alternativna opcija je D Kosta desno, a levo Marsijal/Miktarijan, Perisic Inter).

                                Ajd da kazem da je izvesno da ce Lindelof doci, ostaje pitanje levog beka i veznog pored Pogbe. Rouz i Radja pretpostavljam vlazni san vecine sa ovog dela foruma.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X