Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel jedino ja mislim na ovom forumu da je Morata precenjen, je on dobar napadac, ali ni blizu koliko ga mediji dizu. U Juventusu odigrao odlicno 2-3 utakmicu u LS i to mu diglo cenu.

    Comment


    • Zola je bio dobar
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
        Nisam pratio Real priznajem, ali kada sam pratio i kada je igrao Bejl, on je lepo to sve odigrao, a da ne pricam onaj deo sezone kada je Ronaldo bio povredjen tada je prekucao. Ne znam sto ga potcenjujes toliko



















        Vlajko koji se to napadac Italijan dobro snasao u PL? Ja iskreno ne mogu da se setim. Poslednjeg sto se secam je G. Rossi, a taj je bio propast. Sevcenko je dosao iz PL, kao i Krespo, nisu Talijani, ali nisu se ni snasli nesto posebno.
        Vlajka je uhvatio hajp. Cak i da Beloti moze da nastavi da pruza ovakve partije u kontinuitetu(mada sumnjam), lik je veliki downgrade u odnosu na Ibru i ne moze previse da pruzi igri, vec je tu da doprinese sa golovima. On je klasican target man a kolko znam mi tezimo nekoj leprsavoj napadackoj igri, jedno i drugo ne idu zajedno
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Nema upgrade u odnosu na Ibru, Ibra je jedinstven i napadac takve tehnike i vizije se ne nalazi. Zato on treba da ostane i da igra desetku kad je Grizman propao. Medjutim Beloti je klasicni Murinjov igrac, jak kao konj, vrhunski egzekutor, nenrmalno gradjenje, sposoban da povuce i da nosi dva igraca na ledjijma, nema on taj hold up i tehniku ali ne znam ko ga ima od dostupnih napadaca, Levandovski i Benzema nisu dostupni, a svakako ima bolji hold up od Lakazeta npr. Lukaku je drven nevidjeno cesto, primanje nista, pas nista, a zna da nosi trojicu i kad se zaleti tesko mu je uzeti. Top gradjenje, ali je li mi Beloti svestraniji? Svakako. I ko je god gledao Belotija u Torinu zna da on nije poacher kao Ikardi npr. i da ne kampuje u kaznenom

          Ja bih ovog momenta uzeo Gabijadinija za rotaciju.
          sigpic

          Comment


          • Mene zanima i dalje koje stopere mi dovodimo

            Nekako mi je promakla vest da je Sule otisao u Bajern za jebenih 20 milki. 3 puta jaci potencijal od Kina i za klasu ipo trenutno bolji.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Meni je taj stoper totalna misterija i ne bi me cudilo da iznenadi sa nekim kao sa Bajiem prosle godine, posto su mi ove kombinacije Lindelof i Kin dosta nelogicne.
              sigpic

              Comment


              • Ako ne dovede neku vec sad klasu neka ne dovodi nikog, ovo nam je sasvim dovoljno ako ne ide na zonsko branjenje. Tri u sredinu, svako svog covjeka i udri.
                sigpic

                Comment


                • Mancester je prelijep, nema kapi kise.

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Scouser View Post
                    Jel jedino ja mislim na ovom forumu da je Morata precenjen, je on dobar napadac, ali ni blizu koliko ga mediji dizu. U Juventusu odigrao odlicno 2-3 utakmicu u LS i to mu diglo cenu.
                    Nisi jedini, odigrao je 90-ak utakmica za juve a ima 20-ak golova, on nije napadač koji nam treba jer nije u stanju garantirati 20+ golova u sezoni, puno bolje bi bilo da dovedemo lukakua ali nazalost on ide u che


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ako ne dovede neku vec sad klasu neka ne dovodi nikog, ovo nam je sasvim dovoljno ako ne ide na zonsko branjenje. Tri u sredinu, svako svog covjeka i udri.
                      Sto ne volis zonu?
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Sto ne volis zonu?
                        Zato sto Smoling to ne moze da igra

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Sto ne volis zonu?
                          Zato sto ovi igraci to ne mogu da igraju, imamo previse rupa i na sredini u odbrani i onda moraju previse krila da paze na bekove, a bekovi na stopere i nastane opste gubljenje ili se zatvorimo do maksimuma.
                          Originally posted by Ser Deni ® View Post
                          Zato sto Smoling to ne moze da igra
                          Lolololololo

                          Smoling to zaista mnogo teze igra i mnogo je slabiji nego kad je postavka nego covjek na covjeka ali mi smo najbitniju utakmicu u sezoni igrali covjek na covjeka i nije bilo jedne jedine rupe, nije bilo jedne sanse za protivnika. Tako treba.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Zato sto ovi igraci to ne mogu da igraju, imamo previse rupa i na sredini u odbrani i onda moraju previse krila da paze na bekove, a bekovi na stopere i nastane opste gubljenje ili se zatvorimo do maksimuma.

                            Lolololololo

                            Smoling to zaista mnogo teze igra i mnogo je slabiji nego kad je postavka nego covjek na covjeka ali mi smo najbitniju utakmicu u sezoni igrali covjek na covjeka i nije bilo jedne jedine rupe, nije bilo jedne sanse za protivnika. Tako treba.
                            Zato ja konstantno pricam da su nam potrebna 3 odbrambena igraca. Zona je superiorna tu, i ako se usavrsi do maksimuma, ako se igraci sinhronizuju, poboljsaju komunikaciju, koordinaciju, koncentraciju i citanje igre, nema nam kraja. Suludo je fokusirati se na pojacanja u napadu a imas odbranu koja ne zna da igra zonu. Trebaju nam pametniji defanzivci a ne klasicne rmpajlije poput Smolinga, Dzonsa i Soa. To treba da bude baza i temelj jednog sampionskog tima.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Bolja je ali je teza, treba svi da se razumiju i disu kao jedan, treba besprekorna disciplina, treba promijeniti kompet odbranu maltene, ne ide to tako lako, zato treba izvuci maksimum iz onog sto imas. Jednostavnim stvari drzati kao Lester, ako mogu Hut i Morgan svi mogu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Bolja je ali je teza, treba svi da se razumiju i disu kao jedan, treba besprekorna disciplina, treba promijeniti kompet odbranu maltene, ne ide to tako lako, zato treba izvuci maksimum iz onog sto imas. Jednostavnim stvari drzati kao Lester, ako mogu Hut i Morgan svi mogu.
                                Nek izvlaci maksimum iz Mikitarjana, Marsijala, Rasforda i Mate. Ne treba biti gloryhunter i nestrpljiv vec treba planski graditi, a to se od odbrane pocinje.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X