Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se razumemo Mbape je zmaj, ja bih njega doveo na keca bez razmisljanja. Ali decko je samo jedan u nizu koji sanja o Madridu a, misljenja sam, da takvih igraca treba da se klonimo (ne samo mi, vec svi klubovi).
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Erik View Post
      Da se razumemo Mbape je zmaj, ja bih njega doveo na keca bez razmisljanja. Ali decko je samo jedan u nizu koji sanja o Madridu a, misljenja sam, da takvih igraca treba da se klonimo (ne samo mi, vec svi klubovi).
      Ja sam vise tipa, pusti ga u Real sad da odradi 2-3 godine pa ga onda lepo pokupiti i vratiti ga u zivot posto ne verujem da ce u Realu izdrzati duze.

      Comment


      • Prvog dana prelaznog ocekujem 2-3 dobra igraca da potpisu, uzdam se da Murinjo i Woody i uprava u tajnosti rade posao, ne desi li se to onda su neozbiljni.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Oćeš da kažeš da prelazni rok još nije počeo?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Oćeš da kažeš da prelazni rok još nije počeo?
            Ako se ne varam prelazni rok pocinje 1.7.

            Potvrdjeno.
            Last edited by Rossonero; 06-06-17, 12:22.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Oćeš da kažeš da prelazni rok još nije počeo?
              Prije odredjeni broj dani pitao Vladana, kada pocnje, on rece kod Engleza 9.juna


              PS
              Spoiler

              Mi vam u ovom tekstu donosimo datume početaka prelaznih rokova. Kada su u pitanju najjače lige u Evropi, prelazni rok prvo počinje u Engleskoj i to 9. juna, dok će u Italiji i Španiji početi 21 dan kasnije. Treba spomenuti i Kineze, od kojih se ponovo očekuje mnoštvo ponuda, a kod njih prelazni rok počinje 19. juna, a trajat će do 14. septembra.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Poceo je on onog trenutka kad je PL zavrsila, ljudi prelaze, zvanicno ih predstavljaju.
                sigpic

                Comment


                • BILD kaze da smo zainteresovani za Daglasa Kostu, nadam se da je to tacno i da smo odustali od Perisica. Prilicno pouzdan je BILD.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      BILD kaze da smo zainteresovani za Daglasa Kostu
                      Manchester je zainteresovan za sve igrače koji trenutno igraju fudbal.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • A u stvarnosti je zainteresovan za cetiri igraca koji se mozda uopste i ne pominju u medijima sjetimo se Baljija prosle godine, niko, ali niko ga pominjao nije i paf zavrsen odjednom. Mikitarjana isto dok nije Rajola poceo da prica.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Tarantula View Post
                          Manchester je zainteresovan za sve igrače koji trenutno igraju fudbal.

                          Comment


                          • Onda, ne pominje se mnogo Belotti i Kosta.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              A u stvarnosti je zainteresovan za cetiri igraca koji se mozda uopste i ne pominju u medijima
                              Upravo tako. A jbg, moraš prodati novine nekako.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • I za tviterase nebi bilo posla xD
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X