Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Samo Bejl. Nista Pelikan..
    Moguce da je veceras odigrao zadnje minute u Realu.

    Comment


    • Sa onakvim Iskom Bejl im stvarno nije potreban.

      Tapatalk
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Moguce da je veceras odigrao zadnje minute u Realu.
        Nadamo se.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Originally posted by srdjan_sl View Post
          Sa onakvim Iskom Bejl im stvarno nije potreban.

          Tapatalk
          Ako ga prodaju posle finala, onda su ubedljivo najgluplja ekipa na svetu. Covek je maestralan. Rado bih ga video ali...
          Last edited by l1m4r; 03-06-17, 22:49.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Od kad je Bejl dosao uze Real tri LS, prije njega nista. Prosle sezone im je glavni igrac bio uz Modrica, posebno u drugom dijelu sezone kad je Ronaldo bio povrijedjen, a Bejl bas ludacki vukao i rjesavao. Ali povrede ga bas ubijaju u poslednje vrijeme. Neka dodje.
            sigpic

            Comment


            • Comment


              • sigpic

                Comment


                • Nista od magicnog Velsanina

                  ZZ: "it was important Bale was with us, good he came on". I add: he's not 100% fit + RM and him have NO INTENTION at all to part conpany
                  Morata i Dejms jedino sto se moze uzeti iz Reala, ne daju oni najvecu klasu jbg.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ako ne može Modric, Kros, Isko ili Varan iz Reala ostalo ne vredi uzimati. Ne bih se ja kockao sa Bejlom, a vala dosta sam gledao ove sezone kurcobolje Mikija i Marsijala, ne treba mi još jedan takav u vidu Hamesa, a sa Moratom ne vidim šta bi dobili nešto više.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                    Comment


                    • Dobar je Morata, svestran napadac samo mislim da nam treba drugaciji tip napadaca. Morata ili Lakazet bi svakako bili odlicna rjesenja za te neke all round napadace i kao pomoc Belotiju ili Lukakuu, a da su sami u napadu i ne bas.
                      sigpic

                      Comment


                      • kako je krenulo, necemo skoro dovesti nekog igraca...

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Od kad je Bejl dosao uze Real tri LS, prije njega nista. Prosle sezone im je glavni igrac bio uz Modrica, posebno u drugom dijelu sezone kad je Ronaldo bio povrijedjen, a Bejl bas ludacki vukao i rjesavao. Ali povrede ga bas ubijaju u poslednje vrijeme. Neka dodje.
                          Ne znam kako neko moze da povezuje ove uspehe Reala sa Bejlom. Stvarno ne znam

                          Comment


                          • Pogledajte instagram stories of Zlatana Prvi put vidim da kači nešto tog tipa, odnosno da nije na engleskom


                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                            Comment


                            • Dobar

                              Da l ima neko link za Kerikov meč danas, testomorial kako se već zove?
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Videcu ja da nabavim, ali sve po zasluzi

                                Comment

                                Working...
                                X