Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci nista ni od Gaitana : (

    Comment


    • Cisto sumnjam da vi mozete bolje od Rashforda u ovom momentu. Ne podbadam, imam visoko misljenje o Rashfordu i mislim da je odlican igrac.

      Comment


      • Nije ni cudo sto si u crvenom

        Originally posted by bici View Post
        Cisto sumnjam da vi mozete bolje od Zirua u ovom momentu. Ne podbadam, imam visoko misljenje o Ziruu i mislim da je odlican igrac.

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by Abel View Post
            Znaci nista ni od Gaitana : (
            Nije jos uvek postavio sliku Atletikovog grba ili dresa tako ga ne treba otpisivati, ne da se Niko tako lako.
            sigpic

            Comment




            • sigpic

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksa View Post

                Kako Mo izljubi izgrli Ibru i Erica, Shawa samo po obrazu potapse a Younga ni da pogleda.

                Comment


                • Ma to ti je Ronaldo i Real all over again. Ostao jos jednu godinu i onda otisao, docice Grizman iduceg ljeta.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ma to ti je Ronaldo i Real all over again. Ostao jos jednu godinu i onda otisao, docice Grizman iduceg ljeta.
                    Bas lici na tako nesto, evo i Robson se slaze.

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                      Ne znam taj Lakazet mi nije nekako klasa za Junajted. Bolji mi je cak i Lukaku od njega. Ne znam kakav je odnos Murinja i Lukakua, ne mogu da se setim dok je bio u Celziju kakvi su bili. Inace od svih pre bih Belotija uzeo, a opet nekako razmisljam o Benzemi koji je complete forward, samo dosta se on ispromasivao u Realu, da li njega dovesti ako Real dovede Mbapea. Ne znam ni kakav je odnos imao Benzema dok je Mou bio u Realu...

                      Sto se tice stopera, Varana bih uzeo pre svih nego neke Lindelofe i Kinove.

                      Sto se tice Grizmana, ja iskreno mislim da je to gotovo, al' ajde pumpa se prica.

                      Setite se Pogbe i kako je bilo ono, ma kakvi nece ovo ono. Do septembra ima 3 meseca, videcemo sve na kraju sta ce biti.
                      Recicu ti kakav je odnos Mou imao sa Benzemom. Kad je imao u timu Benzemu i Iguaina, hteo je da dovede Huga Almeidu
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Cekaj bre, lozite se na Grizosa godinu dana da dolazi, i sad kad je iskulirao pricu, vi cete da nastavite i sledecih godinu dana. Pa moooojne opet to da citam. Lepo je Abel skapirao pricu, novi Gaitan
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Nista bici nadaj se ili da ce potpisati novi ugovor sa klauzulom od 200 miliona ili da ce ipak doci ove godine, nema ti druge.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            Nista bici nadaj se ili da ce potpisati novi ugovor sa klauzulom od 200 miliona ili da ce ipak doci ove godine, nema ti druge.
                            Moze i jedno i drugo, samo da se prestane sa pricom o Grizosu. Mada znate moj stav po tom pitanju.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Comment


                              • Baji bi uleteo rodjenoj babi klizeci.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X