Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam pratio Lion pa i ne znam mnogo o tom Lakazetu ali se na prvu cini kao solidno resenje.

    Kompletna ova prica o Grizmanu ima toliko nelogicnosti da je to u najmanju ruku smesno, ko zna sta se desilo i ima li smisla raspravljati o tome sada, ali eto taj transfer ban je bio u prici od prosle godine i svi su znali za njega, a sad odjednom kao iznenadjenje sto je ostao na snazi pa Grizman ipak ne zeli da ode. Ostajem pri onom da mu skidam kapu za lojalnost klubu ali svejedno nije ni trebao onako javno da se povezuje sa Junajtedom ako nije bio siguran u to.
    sigpic

    Comment


    • Attention whore
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Ko ce bolje siroko mu polje. Srecom ima jos igraca na planeti, ja bih svakako Bejla uzeo prije Grizmana u svako doba dana i noci, ali nisu isti tip igraca, nije ista pozicija.Grizman je bio najbolje rjesenje za tu poziciju iza napadaca, pa onda Bernardo Silva. I ja volim Grizmana bas, fenoemnalan je igrac i vjerovatno ce doci jednog dana, samo ne ovog ljeta. I sad su obojica gone, ostacemo s Dzejmsom. Ali opet mi tu imamo Matu, Mikija, i po potrebi to mogu da igraju Pogba i Zlatan, preci nam je klasicni napadac i krilo sto se mene tice.
        sigpic

        Comment


        • Bejl je ubedljivo najbolje resenje za krilnu poziciju ali ako dovedemo Perisica onda od Bejla definitivno nema nista.
          sigpic

          Comment


          • Ma sjajno Lindelofe, ne zelimo te mi svakako

            V.Lindelöf: "It's the same [Man United]rumours as always. My answer, as always, is that I feel great at Benfica & that's where my focus is.
            Victor Lindelöf: "I'm still young and I'm constantly evolving. Portuguese football gives me a lot. Personally, the rumours don't affect me."
            sigpic

            Comment


            • 52 miliona evra za Perisica, dodas 40 i eto Bejla

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Samo sto bi plata Perisicu bila 100 000 funti nedeljno, a Bejlu 400 000, isto je to sve

                Salu na stranu Bejl je cudoviste ali ima masu problema sa povredama u poslednje vrijeme. Perisic tih problema nema.

                Ako dodje Perisic imacemo Raska i Perka.
                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Pa tolika je razlika i u klasi

                    Samo da dovede sve sto misli sto brze i da svi igraci isteraju pripreme kako treba.

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ja bih radije Laporta.
                      sigpic

                      Comment


                      • Laport mi je nekako vise Pepov tip stopera, onako idealan za Barsu, mada takodje sjajan stoper, ali ako bi morao da biram izmedju njih dvojice izabrao bi Varana.
                        sigpic

                        Comment


                        • Laport je imao onu gadnu povredu i ne bih rizikovao sa njim.

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                          Comment


                          • Ne znam taj Lakazet mi nije nekako klasa za Junajted. Bolji mi je cak i Lukaku od njega. Ne znam kakav je odnos Murinja i Lukakua, ne mogu da se setim dok je bio u Celziju kakvi su bili. Inace od svih pre bih Belotija uzeo, a opet nekako razmisljam o Benzemi koji je complete forward, samo dosta se on ispromasivao u Realu, da li njega dovesti ako Real dovede Mbapea. Ne znam ni kakav je odnos imao Benzema dok je Mou bio u Realu...

                            Sto se tice stopera, Varana bih uzeo pre svih nego neke Lindelofe i Kinove.

                            Sto se tice Grizmana, ja iskreno mislim da je to gotovo, al' ajde pumpa se prica.

                            Setite se Pogbe i kako je bilo ono, ma kakvi nece ovo ono. Do septembra ima 3 meseca, videcemo sve na kraju sta ce biti.

                            Comment


                            • Varan ima masu povreda isto, pa i previse, pitanje je bi li bio na terenu ili pored Dzonsa na rehabilitaciji.
                              sigpic

                              Comment


                              • #mufc confirm Anderson will attend Carrick's testimonial but can't play 'due to injury'.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X