Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ovo je obican paravan, nije se ohladio interes prema Grizmanu, ban je game changer i to je to. Treba dovesti 4-5 igraca, a ne mozes na jednog dati odjednom 100 miliona. Bolje je dovesti 4-5 nego dva zbog Grizmana zar ne? Atletiko nece popustiti, niko ne bi u ovakvoj situaciji. Zato srecom postoje i druge opcije i plan B, C, D.
    sigpic

    Comment


    • I dalje se nadam da cemo dovesti Grizmana, bila bi greska ne isplatiti tu klauzulu i resiti problem.

      Tapatalk
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ma ovo je obican paravan, nije se ohladio interes prema Grizmanu, ban je game changer i to je to. Treba dovesti 4-5 igraca, a ne mozes na jednog dati odjednom 100 miliona. Bolje je dovesti 4-5 nego dva zbog Grizmana zar ne? Atletiko nece popustiti, niko ne bi u ovakvoj situaciji. Zato srecom postoje i druge opcije i plan B, C, D.
        Ovisi kojih 4-5 igrača, ako su to lukaku keane Perišić Matić onda je bolje da samo griezmann dođe nego svi oni


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Naravno da nije, Grizman sam nam nista ne rjesava, ali apsolutno nista. I njemu treba podrska i trebaju mu igraci naprijed pored sebe.

          Losa sreca jednostavno ali sta da se radi. Svakako mislim da je bolje ici po planu i traziti igrace nego mijenjati sve planove zbog Grizmana. On ce biti dostupan vec iduceg ljeta za istu sumu samo normalizovanog placanja nego ovako.

          sigpic

          Comment


          • I naravno Di Marzio samo dan ranije javlja kako je Grizman tek treci na listi Mancersterovih napadackih prioriteta
            sigpic

            Comment


            • Ako ne platimo mi naci ce se vec neko drugi da to uradi, ili ce Grizman potpisati novi ugovor a onda ce klauzula biti bar 150 miliona ali valjda znaju sta rade. Mada ova prica oko prebacivanja prioriteta zbog povrede Ibre nikako nema smisla, sta posle vise od mesec dana su skontali da je Zlatan stvarno povredjen i da im ne treba desetka nego centarfor.

              Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • Ma jasno ti je da je ta prica glupost, to dolazi odma posle potvrdjenog bana. Ban je sve promijenio, mada ne mora da mijenja nista ako zele da plate tih sto miliona i cao. Ali opet, lakse im je da plate 150 na pet ili sest godina nego da daju odjednom sto miliona, to je sva poenta.
                sigpic

                Comment


                • Daker kaze Beloti, Morata i Lukaku su glavne mete. Samo Beloti, samo Beloti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Naravno da je glupost, cisto se pustaju price kako nam nije prioritet, e sad da li zbog pokusaja da se ipak plati u nekim ratama ili zbog mazanja ociju kako smo ipak mi ti koji ne zele Grizmana ovo leto. Videcemo sta ce biti.

                    Ne bi se zalio da ovo leto prodjemo sa Bejlom i npr Belotijem, pa dogodine ganjati Grizmana opet.

                    Tapatalk
                    sigpic

                    Comment


                    • Pranje obraza klasicno. Isto bilo sa Renatom, nije ga Bajern doveo ispred nosa nego ga klub nije zelio

                      Ali u ovoj situaciji razumijem ih, treba se drzati plana ipak i popuniti sve rupe, sam Grizman i jos jedan igrac npr. nam ama bas nista ne rjesavaju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vise rješava problema jedan wc igrač nego 3 prosječna kao lingard darmian fella.....


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Slab sam na Grizmana bas, velika mi je zelja vec godinama, tako da bi bez razmisljanja izabrao njega ispred bilo koje druge varijante.

                          Tapatalk
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa valjda cemo da dovedemo upgrade u odniosu na njih? Mislim niste mi jasni, ovdje se radi samo o jednom, treba dati odjednom sto miliona eura, jer ce Atletiko samo to da prihvati u ovoj situaciji. To nije lako, stavise to je izuzetno tesko izvesti. I umjesto pola tima morali bi da dovedemo zbog toga jednog ili dva igraca maksimalno. Ja cu uvijek izabrati pola prvog tima ako je to moguce nego jednog ili dva igraca. Jer nama u ovom trenutku treba pola prvog tima. Sledeceg ljeta ce nam trebati igrac ili dva nadajmo se.
                            sigpic

                            Comment


                            • Naravno moze biti da se prodaju novine i da je Grizman vec zavrsen, mozda se Atletiko sabija u cosak jer ocigledno Grizman oce da ide i isplati li im se da imaju nezadovoljnog igraca. Ali Atletiko je bas nemocan, on ako izgubi Grizmana ne moze da dovede zamjenu do januara, odnosno ne moze da je registruje, a nijedan top igrac nece sjedjeti i cekati do januara. Znaci do sledeceg ljeta Atletiko ne moze da zamijeni Grizmana i oni su u problemu ako im Grizman ode i potpuno je normano da traze da se isplati cijela klauzula odjednom. Ima logike itekako, kao sto ima logike da Junajted ne plati klauzulu odjednom iako moze.
                              sigpic

                              Comment


                              • A da li je neko drugi spreman da da 100 milki sada za njega? Neko kome ne treba pola tima?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X