Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ja ovo sanjam. Na stranu njegovi fudbalski kvaliteti(i to sto je srbin ), Matic je moralna gromada, mnogo dobar tip, ako stvarno zeli da predje, on to zeli zbog Murinja ili nekih drugih razloga, a sigurno ne zbog para.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Ja ovo sanjam. Na stranu njegovi fudbalski kvaliteti(i to sto je srbin ), Matic je moralna gromada, mnogo dobar tip, ako stvarno zeli da predje, on to zeli zbog Murinja ili nekih drugih razloga, a sigurno ne zbog para.
      E moj naivni Bici, pa ko bi se selio iz Londona u Mancester zbog trenera

      Comment


      • Originally posted by Princoni View Post
        E moj naivni Bici, pa ko bi se selio iz Londona u Mancester zbog trenera
        Gledaj Princonia, nek mu neko prefarba ovo analiticar u Red Devil.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Novi Esli Jang.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Znas kad hocu da napisem Esli Jang 2.0.
              Nego niko da okaci i prokomentarise novu reklamu sa Grizmanom.

              Tapatalk
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                E moj naivni Bici, pa ko bi se selio iz Londona u Mancester zbog trenera
                Pa Nemanja Matic.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Užas je porediti Younga i Perišiča, ništa slično nemaju u načinu igre, sve i da ovaj kockasti bude neuspešniji od Memphisa.

                  Inače, na French Awards.
                  Spoiler

                  Comment


                  • https://www.instagram.com/p/BUxDOebg3iu/
                    Pa sta je ovaj Ibra? Nije covek

                    Comment


                    • Ovo je potpuno nevjerovatno, on je trebao u oktobru da trckara, bice spreman za pocetak sezone kako je krenuo, supermen.
                      sigpic

                      Comment




                      • Na 01:03 je ono "interesantno" na reklami.



                        A sta reci za Zlatana, mozda je najlakse njega citirati
                        The touch will never disappear. Lions dont recover like humans.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Ja ovo sanjam. Na stranu njegovi fudbalski kvaliteti(i to sto je srbin ), Matic je moralna gromada, mnogo dobar tip, ako stvarno zeli da predje, on to zeli zbog Murinja ili nekih drugih razloga, a sigurno ne zbog para.
                          Na tablicama mu stoji Vrelo (jedno mesto - selo kod Uba odakle je on i njegovi.
                          Strasan je lik, skroman, posten, human decko.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            stvarno ovo?

                            Originally posted by Abel View Post
                            Užas je porediti Younga i Perišiča, ništa slično nemaju u načinu igre, sve i da ovaj kockasti bude neuspešniji od Memphisa.

                            Inače, na French Awards.
                            Spoiler
                            Hahahhahaha sve nešto imam utisak da mu juriš stajling po društvenim događajima
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Jok, ali mozda pocnem.

                              Comment


                              • Pa ne znam, samo od tebe viđam šta je obukao, pa sam pomislila da ga pratiš možda
                                Al moraš da priznaš da su mu friz, cvike, bradica, šta je već ono ekstra, ako zanemarimo sve ovo dole, naravno
                                Last edited by miloolja; 31-05-17, 20:50.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X