Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mandušić bi zavolio twitter kad bi pratio ove što i ja pratim a ne te vaše špekulante što ubadaju svaki 50-i transfer.

    Comment


    • Tviteraski spekualnti samo spekulisu, a niko nije stavio paraf u prostorijama slavnog MU!

      PS Poceo sam i ja pratiti jedan sajtic, na savjet iskusnog Joe Cola, ali ozbiljan nije spekulantski
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Na danasnji dan prije nedelju dana smo osvojili LE.
        sigpic

        Comment


        • Mando salji i nama da pratimo te proverene informacije.

          Tapatalk
          sigpic

          Comment


          • Hop

            Breaking | Antoine Griezmann is 3rd on Manchester United's list of priorities, behind Kylian Mbappé & Alvaro Morata, according to @DiMarzio.
            sigpic

            Comment


            • Ko je prvi? Morata?

              Jel to takodje znaci da ga Mo vidi kao spica iskljucivo?
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Sve mi je ovo cudno i nikako mi se ne svidja.

                  Tapatalk
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni najpreci Beloti, ali se danas prica da ce kod Cola. Kako bi zgazio u Atletiku. Grizman kao jedini napadac mi se ne svidja ni malo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma kakvi bre. Dizu cenu Morati koji ide u Milan, pa da izvuku jos vise, a Mbape ako ode, ide u Real za 150 milki da se obori rekord. Vole oni to, ne smeju dati da Manchester bude prvi

                      Comment


                      • Mozda je Grizman treci na listi spiceva a prvi na listi iza spiceva
                        sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Tviteraski spekualnti samo spekulisu, a niko nije stavio paraf u prostorijama slavnog MU!

                            PS Poceo sam i ja pratiti jedan sajtic, na savjet iskusnog Joe Cola, ali ozbiljan nije spekulantski
                            Samo polako, pouzdano i ne-preterano. Ne valja pregoniti, postanes zavistan. E onda si isti kao ovi koje kritikujes.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Na danasnji dan prije nedelju dana smo osvojili LE.
                              smanji
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Na danasnji dan prije nedelju dana smo osvojili LE.
                                'I don't want to win the Europa League. It would be a big disappointment for me. I don't want my players to feel the Europa League is our competition'
                                Mo
                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X